Read the Official Description

این که آیا شما از یک مشتری در دادگاه دفاع می کنید، به چالش کشیدن یک حکم در دادگاه ورزشی، ایجاد یک پرونده برای حفاظت از محیط زیست و یا مایل به شروع یک حرفه ای شرکت، یک درجه حقوقی یک مورد فوق العاده مفید برای داشتن است.

مقطع تحصیلات تکمیلی لیسانس حقوق Southern Cross University استرالیا یک دوره سه ساله است که با الزامات پذیرش به عنوان یک وکیل در سراسر استرالیا مطابقت دارد. برخی از دانشجویان ورودی فارغ التحصیل می توانند در رشته های حقوق مربوط به مقطع قبلی خود تخصص خاصی داشته باشند.

از آنجا که قوانین بر روی بسیاری از جنبه های زندگی ما تأثیر می گذارد، یک درجه حقوقی طراحی شده است تا شما را با مبانی عمل قانونی خوب تجهیز کند. علاوه بر این، در صلیب جنوبی، تعهد ما به اخلاق، عدالت اجتماعی و یادگیری مبتنی بر تجربه بدین معنی است که دانشجویان حقوق ما در معرض گستره وسیعی از فرصت های یادگیری هستند که در بسیاری از دانشگاه های دیگر یافت نمی شوند.

این دوره شما را با مهارت هایی برای شروع یک کار قانونی و تمرین به عنوان وکیل آماده خواهد کرد و همچنین شما را برای طیف گسترده ای از حرفه های مدیریت شرکت های بزرگ، سازمان های بشردوستانه یا بخش خصوصی آماده خواهد کرد.

تعداد کمی از واحدها شامل کارگاه های اجباری در محوطه دانشگاه برای همه دانش آموزان می باشد.

فرصت های شغلی

به عنوان وکلای دادگستری یا وکلا؛ یا در زمینه های مرتبط با قانون در سازمان های خصوصی، شرکت های بزرگ و یا دولتی. در طول حرفه های خود، آنها می توانند تخصص بیشتری در زمینه های مختلف قانون مانند قانون خانواده، اراده و برنامه ریزی املاک، قانون کیفری، قانون شرکت، قانون مالکیت و انتقال، برنامه ریزی شهر و قانون زیست محیطی، روابط کاری و کاری، قانون تجاری، قانون جبران خسارت، قانون سرگرمی و قانون ورزش.

تشخیص حرفه ای

لیسانس حقوق ورودی فارغ التحصیل، شرایط دانشگاهی را برای پذیرش حرفه حقوقی برآورده می کند. مقامات پذیرفته شده حرفه ای نیز فارغ التحصیلان قانون همه ی دانشگاه ها را برای تکمیل آموزش قانونی عملی یا مشابه به عنوان وکیل عمل می کنند.

دانش آموزانی که قصد دارند قانون را در خارج از استرالیا در نظر بگیرند بایستی با مجوز پذیرش کشور مربوطه برای تایید شرایط پذیرش خود بررسی کنند.

قرار دادن حرفه ای

دانشجویان حقوق می توانند تجربه قانونی داوطلبانه و قرار دادن حرفه ای با شرکت های حقوقی یا ادارات را برای ایجاد مهارت های حقوقی عملی خود و توسعه شبکه های حرفه ای خود انجام دهند.

محدوده های اصلی مطالعه

دانش آموزان واحدهای هسته ای را مطالعه می کنند و واحدهای انتخابی را با توجه به آرزوهای شغلی خود انتخاب می کنند. واحدهای هسته ای شامل موارد زیر می باشد: دادگستری و دادرسی مدنی؛ فلسفه حقوق؛ قانون محیط زیست؛ رفتار حرفه ای؛ شواهد و مدارک؛ و قانون کیفری استرالیا. واحدهای انتخابی ممکن است شامل مناطق متنوعی مانند Cyberlaw باشد؛ قانون سرگرمی؛ قربانی سازی؛ حقوق بشر؛ حمایت از منافع عمومی؛ مسابقه و قانون؛ قانون حیوانات؛ و فقه فقهی. یک لیست کامل از واحدها در برگه ساختار دوره وجود دارد.

افتخارات در درجه لیسانس حقوق قرار دارد و نیاز به تکمیل دو واحد مشخص قانون را در کنار پیشرفت تحصیلی بالایی دارد.

روش های ارزیابی

روش های ارزیابی مورد استفاده در این دوره از واحد به واحد متفاوت است. آنها ممکن است شامل پیشنهادات تحقیق، مقالات پژوهشی، گزارش ها، سخنرانی های دهان و سخن، مطالعات موردی، مشارکت آنلاین و کلاس و امتحانات باشند. وزن نمرات ارزیابی بین تکالیف و امتحانات نیز متفاوت است.

روش های تدریس

دانش آموزان در محوطه دانشگاه انواع روش های تدریس را شامل سخنرانی ها و آموزش های چهره به چهره را تجربه می کنند. برخی از واحد ها فعالیت های آنلاین، کلاس ها، سخنرانی های پیش ضبط شده و / یا زنده را ارائه می دهند. روش آموزش ممکن است از واحد به واحد متفاوت باشد.

گزینه مطالعه آنلاین بسیار تعاملی است و تلاش می کند تا همکاری و احساس جامعه را ترویج دهد. دانش آموزان ممکن است سخنرانی های آنلاین و یا زندگی می کنند، مواد مطالعه الکترونیکی، کارگاه ها، انجمن های گفتگو آنلاین و کلاس های مجازی دریافت کنند. روش آموزش ممکن است از واحد به واحد متفاوت باشد.

حضور در یک کارگاه آموزشی دانشگاهی برای رفتار حرفه ای واحد، الزامی است از لیسانس حقوق برای هر دو دانشجویان دانشگاه و دانشجویان آنلاین. در طی این کارگاه دانش آموزان با نمایندگان کلیدی کار حرفه ای که با مسائل عملی قانونی معاصر و رفتار حرفه ای برخورد می کنند، ملاقات می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، به کارگاه های آموزشی بروید.

Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by Southern Cross University »

Last updated March 2, 2018
این دوره Online, Campus based
Start Date
مارس 4, 2019
Duration
3 - 6 
پاره وقت
تمام وقت
Price
26,000 AUD
By locations
By date
Start Date
مارس 4, 2019
End Date
مارس 4, 2022
Application deadline
Start Date
مارس 4, 2019
End Date
مارس 4, 2022
Application deadline

مارس 4, 2019

Location
Application deadline
End Date
مارس 4, 2022
Location
Application deadline
End Date
مارس 4, 2022