اصول اساسی حقوق را در انگلستان و ولز بر اساس یک مقطع حقوقی که به واسطه اداره مقررات وکالت و هیئت استانداردهای وکلا شناخته شده است، بررسی کنید.

شما پایه محکمی در زمینه های کلیدی مانند روش های قانونی و مهارت ها، قانون اساسی، قانون کیفری و قانون مالکیت کسب خواهید کرد. شما همچنین می توانید در مجموعه ای از موضوعات مختلف از قبیل قوانین خانواده، رسانه ها و قانون سرگرمی، قوانین شرکت و حقوق بشر، بسته به منطقه مورد علاقه خود تخصص داشته باشید.

در طول تحصیل شما، یاد خواهید گرفت که چگونه یک پرونده را به طور موثر در دادگاه، مصاحبه با مشتریان و مذاکره در مورد موافقت نامه ها، از دادگاه های شبیه سازی شده و دادگاه ها در اتاق محاکمه ما استفاده کنید.

از سال 2018، University of Gloucestershire مدرسه کسب و کار به یک خانه جدید با نام تجاری جدید در دانشگاه Oxstalls در گلاستر حرکت خواهد کرد. 16 میلیون پوند توسعه خواهد بود خانه ما برای کسب و کار، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی و دوره های حسابداری و مالی است.

دانش آموزان همچنین فرصتی را برای صرف یک سال برای قرار دادن در چهار سال ساندویچ گزینه دوره. علاوه بر این، تجارب کسب و کار ما Make It این است که اطمینان حاصل شود که شما در هنگام فارغ التحصیلی از جمعیت بیرون بیایید.

آن را بین المللی بسازید: در سال دوم تحصیل، شما فرصت دیدن بعضی از موسسات عالی قانونی بین المللی در اروپا خواهید داشت. ابتکار نگرش، دست اول، به برخی از بالاترین سطوح رسیدگی به دادرسی بین المللی است. شما می توانید پرونده زنده ای را مورد بحث قرار دهید، جنایات شاهدان علیه محاکمه بشریت را بشنوید، و فرصتی نادر برای سخنرانی و صحبت از وکلا و مقامات ارشد وجود خواهد داشت. در معرض قرار گرفتن در معرض جهانی، به شما در بازار کار کمک خواهد کرد، مهم نیست که آیا شما قصد دارید که یک حرفه بین المللی داشته باشید یا خیر. برای این دلیل حیاتی، این سفر باور نکردنی در هزینه هزینه های شما شامل می شود.

آن را واقعی کنید: یاد بگیرید از افرادی که آنجا بوده اید و انجام داده اید. وکلای دادگستری در امور خصوصی، دادستانها، قضات و وکلای داخلی از سازمان های بزرگ مانند HSBC و ناتو سخنرانی های الهام بخش و بصری واقعی را به شما نشان می دهند. شما همچنین می توانید از دادگاه عالی، مسافرخانه دادگاه، پارلمان و شرکت های حقوقی شهرستان بازدید کنید. نرم افزار دنیای واقعی در سراسر مدرک شما تعبیه شده است و شما می توانید در محاکمات و دادگاه های شبیه سازی شده و همچنین مسابقات تیراندازی شرکت کنید. دانشکده حقوق همچنین دارای یک کلینیک حقوقی است که در آن دانش آموزان می توانند سایه مشاور حقوقی را ارائه دهند. همه متمرکز شده اند تا شما را کاملا آماده کند تا زمانی که فارغ التحصیل شوید.

این اتفاق می افتد: به یک فارغ التحصیل حرفه ای آماده شوید. دانش آموزان سال آخر به کار در کلینیک قانون ما می پردازند و به مشتریان واقعی در مورد قانون قرارداد، قانون مصرف کننده یا قانون استخدام توصیه می کنند. همچنین فرصت های داوطلبانه در مرکز حقوقی یا دفتر مشاوره شهروندان وجود دارد و مهارت های خود را با مشتریان واقعی تجربه کنید. این به شما اطمینان میدهد تا یادگیری خود را در عمل انجام دهید و ارتباطات ضروری را بدست آورید. دانش آموزان برای شرکت های حقوقی پیشرو در سراسر بریستول، بیرمنگام و لندن کار می کنند. شما همچنین فرصتی برای انجام کارآموزی در محیط های قانونی و تجاری خواهید داشت. همه اینها طراحی شده است تا به شما مهارت و CV را برای پی بردن به حرفه انتخابی خود بدهید.

سبک مطالعه

از طریق سخنرانی ها، سمینارها و کار گروهی، یادگیری خود را به آزمون در کلاس های درس و جلسات mooting انجام دهید. شما فرصتی برای ارائه یافته های خود را در مورد مطالعات موردی در دادگاه شبیه سازی شده را داشته باشید. فرصت برای سایه زدن و یا کار با متخصصان حقوقی به عنوان بخشی از این دوره آماده خواهد شد که شما آماده حرفه ای برای زمانی که شما فارغ التحصیل شوید. معلم شخصی شما به شما کمک آموزشی ارائه می دهد و به شما در ایجاد حرفه ای خود بر اساس علاقه های شما کمک می کند.

شغل

  • وکیل
  • دادیار
  • سیاست یا حکومت
  • پلیس
  • خدمات زندان
  • خدمات امدادی

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
2 - 3 
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
اوت 31, 2021
آخرین مهلت تقاضا
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
اوت 31, 2021