لیسانس در حقوق تجارت

عمومی

شرح برنامه

لیسانس در حقوق تجارت

زندگی و یادگیری در بروکلین، مرکز بین المللی همیشه در حال توسعه بین المللی فرهنگ و نوآوری است. Brooklyn Law School فقط چند دقیقه از وال استریت، مرکز مالی بین المللی و سیلیکون آلی، هابیت برای شروع فناوری، واقع شده است. غرق در یک محیط یادگیری دنیای واقعی که در آن LL.M. دانش آموزان به طور حرفه ای و شخصی رشد می کنند.

Brooklyn Law School ، تنها چند دقیقه با وال استریت ، مرکز مرکز مالی بین المللی Brooklyn Law School است و مکانی ایده آل برای مطالعه تکامل شیوه تجارت است. دانشکده تحسین شده وکالت ما شامل اعضاء دیرینه و دارای ریشه های عمیق در جامعه حقوق تجارت و دانشمندان جوان درخشان در حاشیه این رشته می باشد. دوره های بنیادی ما در چگونگی اداره قانون بر سازمان ها ، از مشاغل کوچک و شرکت های خصوصی گرفته گرفته تا شرکت های بزرگ شرکت های بزرگ با شرکت های وابسته و وابسته بسیاری ، پایه های کاملی را ارائه می دهد. طیف وسیعی از دوره های ارائه شده از دوره های پیشرفته ، از جمله سمینارها و دوره های تخصصی ، دانش آموزانی را فراهم می کند تا با عمق بیشتری به مناطق خاص بپردازند.

مرکز دنیس J. بلوک ما برای مطالعه حقوق تجارت بین الملل ، اکنون در دهه سوم خود ، انواع رویدادها را در مورد موضوعات معاصر تجارت بین المللی حمایت مالی می کند و دانشمندان و دست اندرکاران تأثیرگذار را به دانشکده حقوق جذب می کند. علاوه بر این ، مرکز جدید مطالعه حقوق و مقررات تجارت ، برنامه های متنوع و حقوقی تجاری و حقوقی تجاری دانشکده حقوق را با فراهم آوردن یک تالار بورس تحصیلی فراهم می کند که چشم اندازهای جدید و راه حل های مربوط به قانون تجارت و مسائل مربوط به قانون در دنیای واقعی را ارائه می دهد.

119067_119064_117857_brooklawllm.png

LL.M. دانش آموزان Brooklyn Law School توانند دوره های خود را بر روی قانون عمومی ایالات متحده ، حقوق تجارت ، قانون مالکیت معنوی یا قانون پناهندگی و مهاجرت متمرکز کنند. LL.M. این برنامه درسی به وکلائی آموزش دیده در خارج از کشور ، دانش لازم برای تسلط بر گفتمان حقوقی ایالات متحده و تقویت مهارت های آنها برای تمرین در کشورهای خود را دارد. LL.M ما این برنامه شرایط دیگری را برای شرکت در آزمون وکالت در ایالت نیویورک برآورده می کند. شما به عنوان وکیل مجاز در حوزه های مختلف قضایی ، وکیل جهانی قرن بیست و یکم خواهید بود.

با نوآوری ما LL.M. برنامه ای که بیش از یک قرن برتری داشته باشد، ما به خواسته های دنیای جدیدی از قانون می پردازیم.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. اطلاعات محدود