اعتباردهی شده توسط: انجمن حقوقی اسکاتلند

این برنامه، اولین نوع خود در اسکاتلند، در واکنش به رشد مقررات قانونی در همه بخش ها و نیاز مربوط به سازمان های تجاری برای برآورده شدن نیازهای آنها توسعه یافته است.

حوادث اخیر، از جمله بحران مالی جهانی و اخیرا رأی "Brexit"، نشان دهنده گستره و میزان ریسک کسب و کار نامطمئن و در حال گسترش است و بنابراین نیاز به تخصص در مورد ریسک تجاری و قانونی را برجسته کرده است. بنابراین، انتظار می رود که وکلا در پیشبرد و پیشگیری از رفتار غیر اخلاقی و غیرقانونی در همه ی حوزه های اجتماعی، فعالانه فعال باشند.

هدف اصلی این برنامه، که توسط انجمن قانون اسکاتلند تأیید شده است، شما را قادر به ارائه دانش، مهارت ها، ارزش ها و نگرش های لازم برای حرفه ای در ارائه کسب و کار و تخصص قانونی ریسک حقوقی می کند، یا به عنوان یک وکیل مستقل ، وکیل یا حرفه ای در یک سازمان.

شما دانش اساسی در مورد سیستم حقوقی و قانون اسکاتلند را بدست خواهید آورد، ترکیب آموزش قانون با مطالعات کسب و کار و مدیریت ریسک قانونی. بسیاری از فارغ التحصیلان دیپلم را در حرفه حقوقی حرفه ای (PEAT1) می گیرند، که مرحله بعدی برای کسانی است که مایل به داشتن وکیل مدافع می شوند.

حرفه شما

فارغ التحصیلان ممکن است انتظار داشته باشند که در تجارت و صنعت، بانکی و بیمه، مدیریت و مدیریت، خدمات دولتی، خدمات حقوقی حرفه ای و مشاوره ای و غیره، و نیز در بخش مشاوره ای در حال رشد، دنبال شود. به طور متناوب، فارغ التحصیلان ممکن است مشاغل حرفه ای را به عنوان متخصص در ارائه خدمات مرتبط با ریسک به طور کلی و ریسک قانونی به طور خاص دنبال کنند.

چه شما انجام خواهد داد

سال 1

مقدمه ای بر سیستم های حقوقی و تحصیلی، قانون جرم و شواهد، قانون عمومی، قانون اسکاتلند: حقوق بشر، دولت و مسئولیت پذیری، وظایف، اعتماد، حقوقی و قانون خانواده

سال 2

قانون تجاری، مهارت های قانونی استخدام، قانون اتحادیه اروپا، قانون محیط زیست ساخته شده و محیط طبیعی، مسائل معاصر در مدیریت ریسک

سال 3

فقه و نظريه اجتماعي، رعايت رعايت و رعايت اخلاق، مديريت و برنامه ريزي مداوم، گزينه دو گزينه قانون و يك ماژول ريسك

سال 4

افتخارات پایان نامه همراه با انتخاب دو گزینه قانون و دو ماژول ریسک

شرایط ورود

تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد.

سال 1

SQA عالی

AABBB از جمله انگليسي همراه با نات 5 رياضيات در س

یک مرحله

BBB شامل انگلیسی / Law PLUS GCSE ریاضی در C / 4

ILC بالاتر است

H1، H2، H2، H3، H3، از جمله انگلیسی در H2 یا بالاتر ریاضی PLUS در O1

دیپلم IB

28 امتیاز باید شامل انگلیسی و ریاضی باشد

BTEC

سطح 3 دیپلم توسعه یافته در یک موضوع مرتبط در DDM PLUS سطح انگلیسی / قانون در B PLUS GCSE ریاضی در C / 4

زبان انگلیسی

متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیستند، معمولا نیاز به برگزاری آیلتس در مجموع 7.0 با 6.5 در هر عنصر یا معادل آن دارند.

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک دانشگاهی و حرفه ای

هر نرم افزار به GCU است به صورت فردی در نظر گرفته. اگر شما شرایط ورودی دانشگاهی معمولی ندارد، اما می توانید تجربه کاری مرتبط به و / یا اعتبار از نهادهای حرفه ای به رسمیت شناخته شده نشان می دهد، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق تشخیص دانشگاه از طرح آموزش قبل.

مسیرهای بین المللی

در صورتی که شما نیاز به زبان انگلیسی برآورده نمی کنند، ممکن است واجد شرایط برای برنامه مطالعه زبان انگلیسی برای دانشگاه.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

هزینه تحصیل 2018/19

  • خانه: 1820 پوند
  • RUK: 9250 پوند
  • اتحادیه اروپا: 1820 پوند
  • بین المللی: £ 11،500

* مجموع هزینه های تحصیل برای دانشجویان RUK که دوره ای سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تایید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند.

اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید.

هزینه های اضافی

علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید.

بورس های تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید.

دانش آموزان بین المللی شروع می شوند

برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای جهت گیری در 15 سپتامبر 2017 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

روش های ارزیابی

استراتژی یادگیری و تدریس ما با هدف ارائه دانش، مهارت ها و ویژگی های دانش آموزان به دانش آموزان به عنوان انعطاف پذیر و مستقل یادگیرندگان مادام العمر در طول توسعه و تعبیه یادگیری و یادگیری نوآورانه و مرتبط با تحقیق و دانش است.

ما از طیف گسترده ای از تکنیک های ارزیابی در سطح درجه استفاده می کنیم، که بعضی از آنها به طور خاص طراحی شده اند تا مهارت هایی را که دانش آموزان برای محل کار نیاز دارند ارتقا دهند. به عنوان مثال، تمرینات جلسه داد و بیداد در تعدادی از ماژول ها به کار گرفته می شود، در حال تهیه اسناد مختلف حقوقی است. ما همچنین دانشجویان ما را مصاحبه های مشتری مصاحبه می کنیم.

روش های تدریس

روش های مختلف یادگیری و تدریس که ما استفاده می کنیم طراحی شده اند تا اطمینان حاصل شود که برنامه به صورت حرفه ای و علمی چالش برانگیز است. طیف گسترده ای از روش ها از جمله بازیابی استفاده می شود که از یک اتاق اختصاصی استفاده می کند که می تواند فیلم برداری و تجزیه و تحلیل عملکرد دانش آموزان را انجام دهد.

ما سواد دیجیتالی دانش آموزانمان را توسعه می دهیم؛ در مهارت های ماژول مشاغل قانونی، دانش آموزان فرصتی برای مشارکت در تحقیق مشترک با حمایت های برنامه های نشانه گذاری اجتماعی یا بررسی استفاده از توییتر برای افزایش تجربه یادگیری خود را فراهم می کنند. ماژولهای نوآور مانند مونتاژ و میانجیگری و مهارت های حقوقی نیز بخشی از برنامه درسی هستند.

دانش آموزان ما این فرصت را دارند که از طریق ماژول حرفه ای لینک ما را به کار تجارب اعتباری تحویل دهند. آنها همچنین می توانند در مسابقه تفریحی انجمن دانشجویان شرکت کنند که در اتاق مطبوعاتی اختصاصی ما برگزار می شود. نهایی این رقابت در یک جلسه واقعی در گلاسکو پیش از یک قاضی تمرین برگزار می شود.

ما جلسات کارآفرینی را درون مدولها و جلسات ویژه در ارتباط با انجمن حقوق دانشجویی ارائه می کنیم. جلسات عبارتند از: برنده شدن CV ها و درخواست ها برای دانشجویان حقوقی، اخذ دوره کارآموزی و مداخله در مصاحبه برای دانشجویان حقوق.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط GCU - Glasgow School for Business and Society »

این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
1,820 GBP
خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا؛ دانش آموزان RUK £ 9250؛ دانشجویان بین المللی 11،500 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ