لیسانس کارشناسی ارشد حقوق توسط پایان نامه

عمومی

شرح برنامه

هدف از صلاحیت

هدف از این صلاحیت این است که دانش آموز بتواند از طریق آموزش تحقیق توانایی تسلط در سطح پیشرفته از وضعیت فعلی دانش تخصصی در مورد موضوع معین را در یک شعبه خاص از قانون نشان دهد و یک آموزش صحیح در روشهای تحقیق ارائه دهد.

قوانین دسترسی

عمومی

من. حداقل شرایط ورود ، مدرک LLB (یا مدرک معادل آن) در NQF سطح 7 یا 8 و حداقل تعداد اعتبار 624 است. داوطلبان پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد ، به طور کلی ، باید مدرک قبلی خود را با معدل متوسط دریافت کنند. حداقل 65٪

ii. رئیس مربوطه می تواند به متقاضی اجازه دهد كه به منظور دریافت راهنمایی با استفاده از امکانات دانشگاه و برای تهیه یك طرح تحقیق ، به عنوان دانشجو ثبت نام كند. این توقعی را ایجاد نمی کند که دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شود و چنین ثبت نام موقت در انتظار تصویب پذیرش دانشجو توسط هیئت دانشکده حقوق است. هیئت علمی دانشکده براساس شایستگی علمی دانشجو ، پیشنهاد تحقیق ارائه شده توسط دانشجو و توانایی دانشکده در ارائه راهنمایی و نظارت مناسب و مداوم تحصیلی ، پذیرش دانشجو را تأیید می کند.

توجه داشته باشید: یک مدرک BProc الزامات رسمی ورود به برنامه LLM را برآورده نمی کند ، اما دارنده مدرک BProc ممکن است از طریق شناخت یادگیری قبلی ، برای پذیرش در مقطع LLM اقدام کند ، که درخواست ممکن است تحت شرایطی مانند شرایط مجاز اعطا شود. مناسب در نظر گرفته شود

ارزیابی

عمومی

 • من. ارزیابی یکپارچه ، با تمرکز بر دستیابی به نتایج سطح خروجی ، انجام خواهد شد.
 • ii. ارزیابی می خواهد عملکرد دانش آموز را ارزیابی کند تا مشخص کند آیا دانش آموز از معیارهای ارزیابی مطابقت دارد یا خیر. و به ترغیب و راهنمایی برای بهبود عملکرد دانش آموزان.
 • iii ارزیابی بر اساس اصول ارزیابی مداوم و منظم و بازخورد کامل و سریع است.
 • IV ارزیابی شامل دو مؤلفه است: ارزیابی تشریحی و ارزیابی جمع بندی.

ارزیابی تکوینی

من. ارزشیابی ساختاری با هدف توسعه فرهنگ یادگیری مادام العمر مبتنی بر خود مطالعه مداوم و در آماده سازی دانش آموز برای نوشتن یک پایان نامه با کیفیت است.

ii. در ضمن نگارش پایان نامه ، دانش آموز موظف است در تعدادی از سمینارها درمورد موضوعات مرتبط با موضوع تحقیق شرکت کند.

هدف این است که درک دانش آموز از زمینه تحصیلی و توانایی وی در برقراری ارتباط موثر در زمینه های مسئله و موضوعات مرتبط با موضوع تحقیق ارزیابی شود. علاوه بر این ، دانش آموز با این مشارکت در گفتمان رشته تحصیلی و به ویژه پایان نامه ، تحریک و تشویق می شود.

iii در طول جلسات منظم بین دانشجو و سرپرست برگزار می شود که در طی آن تمام جوانب مربوط به آمادگی برای آزمون شفاهی ، موضوع تحقیق ، انجام تحقیق و نوشتن و نهایی کردن پایان نامه مورد بحث قرار می گیرد.

IV سرپرست دانش آموز را به طور مداوم ارزیابی می کند و به همان اندازه مهم ، او را از طریق روند راهنمایی می کند.

ارزیابی تراکمی

من. ارزیابی خلاصه در ابتدا با استفاده از معاینه رسمی شفاهی انجام می شود. امتحان شفاهی مطالب مطالعه شده تجویز شده برای ارزیابی توانایی دانشجویی برای شرکت در نوع تحقیق و نگارش پایان نامه ، لازم برای این صلاحیت است. امتحان شفاهی باید قبل از اینکه دانشجو رسماً روی نگارش پایان نامه شرکت کند ، گذشت.

ii. ارزیابی خلاصه زمانی نهایی می شود که پایان نامه مطابق مقررات آکادمیک و مقاطع بالاتر و سیاست مطالعات تحصیلات تکمیلی مقرر شود.

iii هم در آزمون شفاهی و هم در پایان نامه ، دانش آموزان در مورد توانایی خود در ادغام دانش قبلی به دست آمده در مطالعات قبلی با دانش عمیق تر و سطح بالا از موضوع تحقیق به دست آمده از تحقیق در موضوع و همچنین نوشتن دانش در مورد آن ، ارزیابی می شوند. . هدف نشان دادن درک تأمل آمیز و دانشمندانه از موضوع تحقیق و شاخه مربوط قانون است.

IV در رابطه با ارزیابی تشریحی ، ارزیابی جمع بندی مشخص می کند که آیا دانش آموز صلاحیت دریافت کرده است یا خیر.

v. به عنوان اثبات بیشتر توانایی دانشجویی در این زمینه ، دانشجو موظف است مقاله را منتشر کند و براساس پایان نامه مقاله ای را منتشر کند که ممکن است بنا به اختیار سرپرست ، برای چاپ در یک مجله حقوقی با نام مقاله ارائه شود. دانشجو یا اسامی دانش آموز و سرپرست.

الزامات عبور

من. دانشجو باید امتحان شفاهی و پایان نامه را بطور جداگانه بگذارد.

ii. برای قبولی در امتحان شفاهی ، دانش آموز باید در امتحان به حداقل نمره 50٪ برسد.

iii برای گذراندن پایان نامه ، یک دانشجو باید در پایان نامه به حداقل نمره 50٪ برسد.

IV نمرات نهایی این مدرک شامل یک سوم نمره برای امتحان شفاهی و دو سوم مارک برای پایان نامه می باشد.

v. اگر دانشجو هم امتحان شفاهی و هم پایان نامه را صادر کند ، این صلاحیت اعطا می شود.

از طریق در صورت تکمیل مدرک تحصیلی در طی دو سال و دریافت نمره حداقل حداقل 75٪ ، این مدرک تحصیلی اعطا می شود.

برنامه تحصیلی

من. حداقل دوره تحصیل برای پایان نامه LLM یک سال است.

ii. حداکثر مدت تحصیل برای پایان نامه LLM دو سال برای تمام وقت و سه سال برای یک دانشجوی پاره وقت است. برنامه های افزودنی برای این دوره ها فقط در شرایط استثنایی سرگرم خواهند شد و مطابق با مقاطع بالاتر و سیاست مطالعات تحصیلات تکمیلی به آنها پرداخته می شود.

iii این برنامه درسی شامل پایان نامه تقریباً 100 صفحه است که در یک صفحه و نیم در یک صفحه A4 تایپ شده است.

IV دانشجو همچنین باید مقاله ای را منتشر کند که براساس رساله خود ، ممکن است بنا به اختیار سرپرست ، برای چاپ در یک مجله حقوقی تحت مجوز دانشجویی یا دانشجویی و سرپرست ارائه شود.

v. درجه LLM توسط پایان نامه در زمینه های تخصصی زیر ارائه می شود:

 • یک قانون اداری و شهرداری حقوق بین الملل
 • b قانون اداری n تفسیر اساسنامه
 • ج - قانون بانکی o فقه
 • د قانون دادرسی مدنی p قانون کار
 • قانون اساسی قانون حقوق کار و روابط اشتغال
 • قانون حقوق شرکتی - قانون شواهد
 • g قانون تجارت كيفري
 • ح قانون کیفری ، آیین دادرسی کیفری و قانون اثبات
 • t حقوق بین الملل خصوصی
 • شما حقوق خصوصی
 • من آیین دادرسی کیفری - حقوق رومی
 • j حقوق بشر با قانون تأمین اجتماعی
 • k حقوق بشر و قانون اساسی x قانون مالیات
 • l قانون بومی

برای کسب اطلاعات بیشتر و سوالات مربوط به شرایط ورود ، تاریخ های بسته و مراحل درخواست با دانشکده تماس بگیرید:

خانم P Magongoa: پردیس دانشگاه اوکلند Kingsway
تلفن: 011 559 3843 ، ایمیل: phaladim@uj.ac.za ، وب: www.uj.ac.za/law

ثبت نام و شروع تاریخ

ثبت نام در ژانویه آغاز می شود و در فوریه برای هر دو برنامه کار دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد سخنرانی می شود.

کلیه برنامه های پژوهشی کارشناسی ارشد و دکترا می توانند در طول سال ثبت نام کنند.

تاریخ پایان: دانشگاهی از ژانویه شروع می شود و در دسامبر پایان می یابد. مهلت برنامه با مدت زمان برنامه تعیین می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... اطلاعات بیشتر

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. اطلاعات محدود