مدرک لیسانس تک مرحله ای در قانون با دانشگاه ایالتی Scutari Luigj Gurakuqi / ALBANIA

عمومی

2 مکان موجود

شرح برنامه

وزارت فدرال خورشید، از آیه. 2016/2017، یک دوره جدید یکپارچه را با دانشگاه دولتی Scutari Luigj Gurakuqi (آلبانی) فعال کرده است. این دوره به دانشآموزان فرصتی برای رسیدن به درجه دو را فراهم می کند، یعنی دو درجه در مدرک کارشناسی ارشد در فقه. دقیقا، این دوره پنج سال طول می کشد؛ یک برنامه آموزشی را با همکاری دانشگاه خارجی و دوره تحرک در خارج کشور (1 و نیم سال) فراهم می کند. این مسئله در پایان دوره مطالعه دو درجه در قانون (درجه دو) را شامل می شود که یکی از آنها در ایتالیا و دیگری در کشور دانشگاه همکار معتبر خواهد بود. بنابراین، برای دانش آموزان این دوره جدید فرصتی بی نظیر برای غنی سازی برنامه های درسی خود است و خود را در دنیای کار با یک نمایه آموزشی کاملا اختصاصی و فریبنده ارائه می دهد.

دانشگاه ایالتی شودر لوئیجی گراکوی یکی از معتبر ترین دانشگاه های آلبانی است؛ تقریبا همه معلمان و ساکنان شهر ایتالیایی صحبت می کنند؛ بسیاری از انگلیسی صحبت می کنند دانشکده حقوق در یک ساختمان مدرن و کاربردی قرار دارد که در مرکز شهر Scutari واقع شده است، که به نوبه خود، چند کیلومتری از دریا و منطقه ای پر از مناظر زیبا و تاریخی است. این شهر در شمال پایتخت تیرانا واقع شده است، که حدود یک ساعت است. اسکاتاری در یکی از دادگاه های برجسته آلبانی زندگی می کند، بنابراین مطالعات بی شماری از وکلا و متصدیان دفتر کار در زمینه کارآفرینی گسترده ای که در تجارت بین المللی در سراسر آلبانی درگیر است، است.

اهداف فرموله

CDL جدید بین المللی که در همکاری با دانشگاه ایالتی Scutari Luigj Gurakuqi فعال شده است، به اعضای اجازه می دهد تا در پایان دوره دو درجه ای یعنی دو برابر حقوق بگیرند. به عبارت دیگر، این دو درجه (دو درجه) است که یکی از آنها در ایتالیا به عنوان مدرک کارشناسی در قانون معتبر است، و دیگری در آلبانی به عنوان استاد در علوم در فقه. هر دو عنوان، البته، می تواند در منطقه یورو یا غیر اتحادیه اروپا صرف شود.

بنابراین، CDL بین المللی جدید با هدف آموزش یک دسته از متخصصان که می توانند در کشورهای عضو شریک و منطقه یورو به حرفه های قانونی دسترسی یابند؛ و آنها می توانند در بازار کار در تجارت بین المللی - به ویژه بین ایتالیا و کشورهای بالکان - به عنوان متخصصان قانونی با تجربه و با تجربه با تجربه ظاهر شوند. در واقع، انتظار میرود که CDL مورد مطالعه دوره تحصیلی در خارج از کشور (یک و نیم سال) و یک دوره آموزش حرفه ای در کشور مبدا باشد.

از جمله اهداف آموزشی SUN / State CDL Scutari بین المللی، یادگیری زبان های خارجی نیز وجود دارد زیرا دانش آموزان ثبت نام شده علاوه بر زبان های دو کشور شریک می توانند دانش خود را به زبان انگلیسی به عنوان هر دو گروه (ایتالیایی و آلبانیایی) ارائه دوره های به زبان انگلیسی.

آدرس ها و سوسیالیست ها

آنها می توانند در CDL International Law ثبت نام کنند و با همکاری دانشگاه ایالتی شدر، همه دانشجویان علاقه مند را فعال کنند: کسانی که قبلا در وزارت علوم SUN در تمام دوره های تحصیلات تکمیلی ثبت نام کرده اند؛ کسانی که از دانشگاه دیگری می آیند کسانی که برای اولین بار در دانشگاه ثبت نام می کنند.

برای دانش آموزانی که قبلا در دوره های دیگر دوره های تحصیلی ثبت نام کرده اند و تصمیم می گیرند با همکاری دانشگاه شكودر به CDL جدید بین المللی بپیوندند، روش های شخصی برای تشخیص و تایید امتحان هایی كه قبلا گرفته شده است فعال خواهند شد. این به منظور اجتناب از آن است که کار انجام شده از دست رفته است.

کسانی که تصمیم به ثبت نام در CDL بین المللی در فقه با همکاری دانشگاه شكودر خواهند داشت، می توانند برای بورس تحصیلی سالانه اختصاص داده شده توسط SUN درخواست دهند. بخشی از این بورس تحصیلی برای دانشجویان خارجی محفوظ است.

دفتر و نحوه رفتار

دوره های آموزشی در ایتالیا در دفاتر وزارت حقوق سون، در سانتا ماریا Capua Vetere (CE) برگزار می شود. به همین ترتیب، دوره های تحصیلات تکمیلی در آلبانی نیز در مقر وزارت امور خارجه دانشگاه شكودر Luigj Gurakuqi واقع در مرکز شكودر برگزار خواهد شد. تدریس در هر دو دانشگاه شریک در چرخه سخنرانی با آزمون های کتبی و / یا شفاهی امکان پذیر است. امتحان امتحان دهان و دندان است و ممکن است قبل از یک آزمون کتبی باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Fed ... اطلاعات بیشتر

The University of Campania "Luigi Vanvitelli" was established in 1991 (Decree MURST, 25 March) with the aim of relieving the overcrowded conditions of the major Neapolitan university known as the “Federico II”. اطلاعات محدود
Caserta , آورسا , ناپل , مورسیا , اسکندر , پکن , پیاتیگورسک , لیل , شانگهای , استانبول + 9 بیشتر کمتر