مطالعات حقوقی ایالات متحده برای وکلای خارجی

عمومی

شرح برنامه

خود را بین المللی غوطه ور کنید

مطالعات حقوقی ایالات متحده برای وکلای خارجی LL.M. این برنامه برای وکلا و فارغ التحصیلان حقوق از کشورهای خارج از ایالات متحده که مایل به غرق شدن در مطالعه قانون عادی هستند و سپس قصد دارند برای وکالت به کشور خود باز گردند ، در نظر گرفته شده است. دانشجویان در مطالعات حقوقی ایالات متحده LL.M. برای یک سال تحصیل در تمام وقت ، به مدت سه ترم متوالی ، در دانشگاه لانسینگ ، میشیگان دانشکده حقوق دانشگاه کولی غربی میشیگان در اقامت هستند.

دانش آموزان از سپتامبر شروع می شوند. پذیرش ژانویه یا مه به صورت موردی در نظر گرفته می شود. هزینه های زندگی معقول است و اداره کمک های مالی هر ساله هزینه های تحصیلی را تخمین می زند. این برآورد شامل هزینه های زندگی مانند اتاق و تخته ، کتاب ، وسایل شخصی و متفرقه و حمل و نقل می شود.

دوره مطالعه فردی

هنگامی که در USLS LL.M پذیرفته شد دانشجویان ، دانشجویان ورودی با مدیر برنامه دیدار می کنند تا درباره یک برنامه زمانبندی و طراحی یک دوره مطالعه بحث کنند. دوره انفرادی تحصیل شامل موضوعات حقوقی عادی است که با دوره های انتخابی نشان دهنده حوزه مورد علاقه خاص دانشجو است. دوره تحصیل باید قبل از شروع کلاس در برنامه توسط مدیر برنامه تأیید شود.

این مدرک 24 واحدی موضوعات حقوق عمومی را با دروس انتخابی که دانشجو انتخاب می کند ، ترکیب می کند. LL.M. دانشجویان 12 واحد از دوره های حقوق عادی را که به طور معمول در طول سال اول دانشکده حقوق تحصیل می کنند ، انتخاب می کنند - قراردادها ، دارایی و شکنجه. علاوه بر این ، آنها در قانون اساسی ایالات متحده و تحقیقات حقوقی در کلاسهایی که مخصوص وکلای خارجی طراحی شده است ، مطالعه می کنند. هشت واحد باقیمانده شامل دروس انتخابی از برنامه درسی WMU-Cooley است که توسط دانشجو انتخاب و توسط مدیر تأیید شده است.

شرکت در آزمون وکالت در ایالات متحده

مطالعات حقوقی ایالات متحده برای وکلای خارجی LL.M. این برنامه برای وکلا و فارغ التحصیلان حقوق از کشورهای خارج از ایالات متحده که مایل به غرق شدن در مطالعه قانون عادی هستند و سپس قصد دارند برای وکالت به کشور خود برگردند ، در نظر گرفته شده است. با این حال ، فارغ التحصیلان این برنامه ممکن است تصمیم بگیرند که در یک آزمون وکالت در ایالات متحده شرکت کنند. تکمیل LL.M. مدرک تحصیلات تکمیلی را برای درخواست اجازه شرکت در آزمون وکالت در هر ایالت واجد شرایط نیست. هر ایالت معیارهای خاص خود را برای اجازه دادن به متقاضیان در آزمون وکالت و پذیرش وکلا برای وکالت اعمال می کند.

وکلا از سایر کشورها که به دنبال وکالت در ایالات متحده هستند باید اطلاعات مربوط به شرایط پذیرش در وکالت در ایالتی را که می خواهند در آن کار کنند کسب کنند. اطلاعات مربوط به صدور گواهینامه برای امتحانات وکالت در کتابچه راهنمای سیاست دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه میشیگان غربی است.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

FOUNDED ON IMPORTANT GUIDING PRINCIPLES Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School is a private, independent, non-profit, 501(c)(3) tax-exempt law school dedicated to teaching students th ... اطلاعات بیشتر

FOUNDED ON IMPORTANT GUIDING PRINCIPLES Western Michigan University Thomas M. Cooley Law School is a private, independent, non-profit, 501(c)(3) tax-exempt law school dedicated to teaching students the knowledge, skills, and ethics needed to succeed in both the law and its practice and to be valuable members of society. The Law School is affiliated with Western Michigan University, a major national research university enrolling more than 23,000 students from across the United States and 100 other countries. As an independent institution, the Law School is solely responsible for its academic program. اطلاعات محدود