مطالعات پیشرفته LLM در حقوق جهانی و کار اروپا

عمومی

10 مکان موجود

شرح برنامه

با جهانی شدن اقتصاد ، قانون کار نیز به موضوعی جهانی تبدیل شده است. مسائلی به عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت ها و کار مناسب و معقول در حال تبدیل شدن به استاندارد هایی هستند که همه شرکت ها و ایالات باید مطابق آن باشند. قوانین و سازوکارهای مختلفی برای ارتقاء و تضمین حقوق کار وجود دارد که از جمله آنها می توان به کنوانسیون های ILO ، بخشنامه های اتحادیه اروپا ، معاهدات مربوط به حقوق بشر و اصول راهنمایی OECD و سازمان ملل اشاره کرد .

این برنامه در جهان بی نظیر است زیرا شما می توانید تمام این قواعد و سازوکارها را از منظر حقوقی قانونی با چشم انداز تفاوت بین قانون در کتب و قانون در عمل مطالعه کرده و با آنها مقایسه کنید. زمینه های اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی.

برنامه این استاد چیست؟

با جهانی شدن اقتصاد ، قانون کار نیز به موضوعی جهانی تبدیل شده است. مسائلی به عنوان مسئولیت اجتماعی شرکت ها و کار مناسب و معقول در حال تبدیل شدن به استاندارد هایی هستند که همه شرکت ها و ایالات باید مطابق آن باشند. قوانین و سازوکارهای مختلفی برای ارتقاء و تضمین حقوق کار وجود دارد که از جمله آنها می توان به کنوانسیون های ILO ، بخشنامه های اتحادیه اروپا ، معاهدات مربوط به حقوق بشر و اصول راهنمایی OECD و سازمان ملل اشاره کرد. این برنامه در جهان بی نظیر است زیرا شما می توانید تمام این قواعد و سازوکارها را از منظر حقوقی قانونی با چشم انداز تفاوت بین قانون در کتب و قانون در عمل مطالعه کرده و با آنها مقایسه کنید. زمینه های اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی.

دلایل مطالعه قانون کار جهانی و اروپایی در Leiden University ؟

به عنوان یک دانشجوی برنامه جهانی و حقوق کار در اروپا ، از این موارد بهره مند خواهید شد:

 • بی نظیر در جهان: این برنامه تنها در جهان است که هم حقوق کار جهانی و هم اروپا را با هم ترکیب می کند ، با یک عنصر مقایسه ای که دارای مدرک حقوقی است (LL.M.).
 • محیط بین المللی: علاوه بر تمرکز برنامه های درسی جهانی و اروپایی ، ترکیبی منحصر به فرد دانش آموزان و مدرسین که نماینده همه قاره ها هستند ، برنامه ما را به یک تجربه واقعاً جهانی تبدیل می کند.
 • مدرسان خبره: اعضای هیئت علمی از کارشناسان حقوقی مشهور در قانون کار جهانی و اروپا هستند. شما همچنین با استادان برجسته مهمان سازمان های بین المللی از جمله ILO ، اتحادیه اروپا ، سازمان ملل و OECD و همچنین اتحادیه های صنفی ، کارفرمایان (سازمان ها) و سازمان های غیردولتی تعامل خواهید داشت.

آیا قانون کار جهانی و جهانی برنامه مناسبی برای شماست؟

آیا Decent Work در سراسر جهان برای شما موضوعی است؟ آیا به مسئولیت اجتماعی شرکت و حقوق کار بین المللی و اروپایی علاقه مند هستید؟ در مورد اجرای آن حقوق چطور؟ نگران کار کودکان ، کار اجباری ، رفتار برابر و حقوق اتحادیه های کارگری هستید؟ نگران آینده کار در عصر دیجیتال سازی هستید؟ سپس این برنامه برای شماست.

برای مناسب بودن این برنامه، یکی از موارد زیر باید اعمال شود:

 • شما یک حرفه ای قانونی هستید
 • شما دارای مدرک لیسانس کامل (ارائه دسترسی به عمل قانونی) یا
 • شما دارای مدرک تحصیلی در مقیاس معادل در رشته دیگری هستید، با پیشینه کافی در زمینه حقوق و یا درک درستی از قانون
 • شما دانش بنیادی در مورد قانون کار یا حقوق اروپا دارید

شرایط پذیرش

برای واجد شرایط بودن قانون جهانی کار و اروپا در Leiden University ، باید شرایط ورود به زیر را رعایت کنید.

الزامات علمی
 • دارای یک مدرک کامل در رشته حقوق در کشور که در آن به دست آورد یا یک مدرک معادل از دانشگاه / دانشکده حقوق شناخته شده امکان دسترسی به عمل قانونی را داشته باشد. یا مدرک در سطح معادل در یک رشته دیگر با سابقه کافی در قانون؛
 • شواهدی از عملکرد عالی دانشگاهی ، نشان داده شده از طریق نسخه دانشگاهی ،
 • سابقه تحصیلی کافی در زمینه حقوق کار یا حقوق اروپا دارند.
الزامات زبان
 • مهارت زبان انگلیسی اثبات شده ، با استفاده از آزمون TOEFL (نمره کلی 100 اینترنت مبتنی بر اینترنت) ، یا آزمون آیلتس (نمره کلی 7.0) ، یا گواهی مهارت انگلیسی کمبریج (CPE) ، اثبات شده توسط یک آزمون مناسب ، که گاهاً توسط مکمل مصاحبه تلفنی
 • علاوه بر نمرات کلی آزمون انگلیسی فوق ، حداقل امتیازات باند IELTS 6.0 (TOEFL 20) برای کلیه زیر بخش ها لازم است.

این شرط در صورت داشتن موارد زیر اعمال نمی شود:

 • تحصیلات خود را در کانادا (به جز کبک) ، ایالات متحده ، انگلیس ، ایرلند ، نیوزیلند یا استرالیا ، یا
 • کارشناسی بین المللی
دوره انگلیسی زبان انگلیسی

در صورت داشتن نمرات آزمون زبان انگلیسی زیر به متقاضیان امکان پذیرش در دوره یک ماهه قبل از شروع دوره انگلیسی ارائه می شود - این همیشه به صلاحدید هیئت پذیرش برنامه است:

 • نمره کلی آیلتس 6.5 آیلتس (تافل 90) - بدون امتیاز باند پایین تر از آیلتس 5.5 (تافل 17)
 • نمره کلی انگلیسی کافی ، اما یک یا چند امتیاز باند IELTS 5.5 (TOEFL 17)
الزامات خاص برنامه
 • دیدار با شرایط ورود به سیستم لزوماً پیشنهاد پذیرش را تضمین نمی کند. دانشجویان بر اساس شایستگی کلی انتخاب می شوند.
 • به عنوان یک دانشجوی غیر اتحادیه اروپا و EEA ، شما فقط می توانید تمام وقت رو در رو (یا گزینه یادگیری ترکیبی که برای دانشجویان حقوق هوا و فضا در دسترس است) انتخاب کنید ، اما نه گزینه رو در رو.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... اطلاعات بیشتر

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! اطلاعات محدود
لیدن , لیدن , لیدن , لیدن , لیدن , لیدن , لاهه , لاهه , لاهه , لاهه + 9 بیشتر کمتر