مطالعات پیشرفته LLM در حقوق و فن آوری های دیجیتال

عمومی

10 مکان موجود

شرح برنامه

چگونه رقمی شدن و توزیع گسترده اثر خلاقانه بر حقوق مالکیت معنوی تأثیر می گذارد ؟ برای محافظت بهتر افراد و سازمانها از تقلب در هویت یا نقض امنیتی به چه روشهایی می توان مقررات فناوری دیجیتال را تحول داد؟

برنامه این استاد چیست؟

محوریت این برنامه تعمیق و گسترش دانش در زمینه قانون و حاکمیت فناوریهای دیجیتالی مانند اینترنت ، رایانه ها ، دستگاه های تلفن همراه ، فناوری های اقناعی و هوش محیطی در یک زمینه بین المللی و چند رشته است.

این برنامه بینش کاملی در مورد حالتهای مختلف (یعنی قانون ، قرارداد و فناوری) برای تنظیم فناوریهای ظهور و همگرا دیجیتال در سطح بین المللی جهانی ، سطح اتحادیه اروپا ، سطح ملی یا سطح تجارت فراهم می کند.

این برنامه اعتماد دانش آموزان را به دست آوردن و ارائه مواد قانونی پیچیده و دشوار، به صورت خوراکی و نوشتاری، با استفاده از واژگان خاص موضوعات مختلف قانون و فن آوری های دیجیتالی، با فراهم کردن ابزارهایی برای فعال کردن دانش آموزان برای مقابله با آن به طور موثر بعدا زندگی حرفه ای خود را. علاوه بر این، زمینه را برای تحقیقات علمی بیشتر در حوزه حقوق و فن آوری های دیجیتالی فراهم می کند.

دلایل انتخاب قانون و فن آوری های دیجیتال در Leiden University ؟

به عنوان دانشجوی برنامه های حقوق و فناوری های دیجیتال ، از این موارد بهره مند خواهید شد:

  1. یادگیری چند رشته ای: شما تخصص در قانون و حاکمیت اینترنت و فن آوری های دیجیتال را با تمرکز بر نظریه های نظارتی (نظارت بر اینترنت و نظارت فنی) و همچنین قوانین ملی و بین المللی (قانون سخت، قانون نرم و قانون حقوقی) توسعه خواهید داد.
  2. شهرت عالی: دانشکده حقوق لیدن، با ترکیب سطح بالایی از تدریس آکادمیک با تحقیقات تحسین برانگیز و نوآورانه، شهرت خود را برای تعالی به ارمغان آورده است. سنت کیفیت آن، استادان معتبر و متخصصان سراسر جهان را جذب می کند که در فضای چالش انگیز و حمایتی به شما آموزش می دهد.
  3. محیط بین المللی: علاوه بر تمرکز بین المللی برنامه درسی، ترکیب منحصر به فرد دانش آموزان و مدرسانی که همه قاره ها را نمایندگی می کنند، برنامه ما را تجربه ای جهانی می کند.

آیا قانون و فن آوری های دیجیتال برنامه مناسب برای شما است؟

آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد مسائل قانونی و نظارتی پیچیده مرتبط با توسعه و همگرایی فن آوری های دیجیتال هستید؟ قانون و فن آوری های دیجیتال یک برنامه متمرکز و خواستار تحصیلات تکمیلی است که دانش خود را از این زمینه در حال رشد می کند. این هدف در هر دو حرفه حرفه ای و فارغ التحصیلان برتر است که مایل به کسب دانش عمیق از قانون و فن آوری های دیجیتال از دیدگاه بین المللی و چند رشته ای است.

پذیرش و درخواست

آیا می خواهید برای این برنامه کارشناسی ارشد در Leiden University ؟ با پیروی از راهنمای مرحله به مرحله در بخش درخواست و پذیرش ، نحوه درخواست برنامه خود را بدانید :

https://www.universiteitleiden.nl/en/education/study-programmes/master/law-and-digital-technologies/admission-and-application

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Leiden University - حقایق7 دانشکده در سراسر لیدن و لاهه گسترش یافته است14 برنامه های کارشناسی ارشد انگلیسی200 برنامه انگلیسی کارشناسی ارشد444 سال سنت و نوآوری100 مرکز تحقیقاتی برتر16 برنده جایزه نوبل1... اطلاعات بیشتر

لیدن , لیدن , لیدن , لیدن , لیدن , لیدن , لاهه , لاهه , لاهه , لاهه + 9 بیشتر کمتر