پیشرفته LL.M. در حقوق تجارت بین المللی

عمومی

شرح برنامه

پیشرفته LL.M. در حقوق تجارت بین المللی

این LL.M. یکی از معدود برنامه هایی است که به طور خاص برای آن دسته از وکلا طراحی شده است که به دنبال توسعه حرفه ای در حقوق تجارت بین المللی هستند.

132672_CGSL_IBL_FUNDO.jpg

چرا قانون تجارت بین المللی

برای کسانی که تخصص در حقوق تجارت بین الملل را انتخاب می کنند ، این برنامه یک رویکرد نوآورانه در مورد قانون تجارت فراملی ، آنگلو-آمریکایی و اروپایی ارائه می دهد. این موضوع طیف گسترده ای از موضوعات ، مانند قراردادها ، امور مالی پروژه ، داوری تجاری و سرمایه گذاری ، قانون شرکت ها ، تنظیم اوراق بهادار ، بازار داخلی اتحادیه اروپا و قانون مالیات بین المللی را در بر می گیرد.

ویژگی های کلیدی

برنامه ای پیشرفته و پیشرفته ، ویژه به کسانی که به دنبال یک حرفه ای فعال و بین المللی از قانون تجارت هستند:

  • این فراتر از انتظارات و خواسته های هر دو وکیل باتجربه ، که می خواهند مهارت ها و دانش خود را عمیق تر کنند ، و همکاران جوان به دنبال افزایش فرصت های خود در یک حرفه بین المللی هستند.
  • همچنین محیطی را فراهم می کند که در آن افرادی که به دنبال شغل دانشگاهی هستند می توانند ضمن داشتن تخصص در زمینه های خاص حقوقی ، مهارت های دانشگاهی خود را سنگین کنند.

یک برنامه واقعاً بین المللی

دانشجویان از طیف گسترده ای از پیش زمینه ها و کشورها آمده اند. دانشکده برجسته ما شامل دانشمندان برجسته دانشگاه های معتبر آمریکایی و اروپایی و وکلا ارشد شرکتهای حقوقی بین المللی است. دانشکده ما با استفاده از روشهای تدریس تعاملی و نوآورانه ، می تواند از منابع گسترده و مدرن Católica استفاده کند تا دانشجویان را به شیوه ای هیجان انگیز و معنی دار درگیر کند. LL.M. Católica یکی از معدود LL.M. برنامه هایی در قاره اروپا که در گردهمایی دانشگاهیان و متخصصان برتر بین المللی از اروپا و ایالات متحده موفق بوده اند. LL.M. Católica یکی از بهترین و مشهورترین LL.M است. برنامه ها در سراسر اروپا.

اطلاعات برنامه

حضور

Advanced LL.M در حقوق تجارت بین المللی یک برنامه یک ساله است که از سپتامبر تا جولای اجرا می شود. تقویم آکادمیک به سه ترم تقسیم می شود که به 12 ساعت کلاس در هفته ، 4 ساعت در روز ، که بطور کلی در صبح ها برگزار می شود ، از دوشنبه تا شنبه برگزار می شود. دانشجویان برای دیدار با LL.M باید در مجموع 60 اعتبار ECTS را تکمیل کنند. مدارک لازم این شامل دوره ها و سمینارها است. دانشجویان ممکن است ثبت نام در برنامه را به صورت پاره وقت ، تمدید دوره در دو سال تحصیلی انتخاب کنند. این گزینه به متخصصان شلوغ اجازه می دهد تا سرعت مطالعه خود را تعیین کنند.

روش موردی

کلاسها ماهیت دوگانگی دارند و بر تمرین و نظریه نیز تأکید می شود. دانش آموزان با استفاده از روش آموزش روش مورد ، با سناریوهای دشوار و در عین حال عملی برای حل مسئله روبرو خواهند شد که در آن باید تحلیل عمیق و استدلال به کار رود. آماده سازی جدی در خارج از کلاس مورد نیاز است. بحث کلاس تشویق می شود و در کلاس نهایی دانش آموزان مورد بررسی قرار می گیرد. حضور در کلاس توسط وب سایت Católica Global School of Law که شامل مطالب مطالعه اضافی است و امکان تعامل دانش آموز و دانشکده را فراهم می کند ، تکمیل شده است.

همایش ها

این برنامه با یک سلسله کنفرانس های علمی و تخصصی به طور منظم و به میزبانی Católica Global School of Law غنی شده است. این همایش ها درخشان ترین و معتبرترین ذهنیت حقوقی را به همراه شخصیت های مشهور بین المللی ، به Universidade Católica می کشانند. چنین همایش هایی به دانشجویان ما این فرصت را می دهد تا با اعضای تأثیرگذار جامعه حقوقی بین المللی دیدار و گفتگو کنند.

سمینارها

در طول سال تحصیلی ، ثبت نام در LL.M خاص. سمینارهایی که در این برنامه ثبت نام ننمایند در دسترس پزشکان قرار می گیرد. مشارکت آنها نه تنها تنوع برنامه ما را افزایش می دهد و وسعت گفتگوی روشنفکرانه را افزایش می دهد ، بلکه فرصتی برای شبکه برای هر دو LL.M فراهم می کند. دانشجویان و جامعه حرفه ای.

درجه دو

Católica Global School of Law سه مدرک دوگانه را ارائه می دهد. یکی با کالج کینگ در لندن تأسیس شده است. پس از اتمام مرحله آموزشی پهنای باند LL.M. در CGSL ، دانشجو می تواند با حضور در دوره ها و با بهره گیری از منابع کتابخانه در کالج کینگ ، در شعبه خاصی از حقوق جهانی تخصص CGSL ، و به او اجازه دهد یک قطعه بورس جهانی حقوقی را تولید کند. Católica Global School of Law ، دانشجویان نیز این فرصت را دارند که تحصیلات خود را در برنامه Master of Law (LL.M.) در دانشکده حقوق دانشگاه کرنل ادامه دهند . آنها یک تجربه علمی عالی بین المللی و همچنین دو درجه از مؤسسات مهم جهانی کسب می کنند. این مدرک تحصیلی اضافی از دانشگاه Ivy League همچنین به دانشجویان (مطابق با الزامات خاص در LL.M) اجازه می دهد تا برای امتحانات وکالت در نیویورک شرکت کنند. دانشجویان Católica Global School of Law LL.M. این فرصت را دارد که تحصیلات خود را در برنامه MASTER OF Law (LL.M.) در دانشکده حقوق دانشگاه میشیگان ادامه دهد . آنها یک تجربه علمی عالی بین المللی و همچنین دو درجه از مؤسسات مهم جهانی کسب می کنند. این مدرک اضافی همچنین به دانشجویان (مطابق با الزامات خاص در LL.M) اجازه می دهد تا برای امتحانات وکالت در نیویورک شرکت کنند. دانشجویان پذیرفته شده از تخفیف 1/3 تخفیف در LL.M Michigan بهره مند می شوند. شهریه مهم دانش آموزان Católica Global School of Law LL.M. اکنون فرصتی برای ادامه تحصیل در دانشکده حقوق دانشگاه بوستون دارند . آنها یک تجربه علمی بین المللی قوی و همچنین دو درجه از دو نهاد جهانی کسب می کنند. این مدرک اضافی همچنین به دانشجویان (مطابق با الزامات خاص در LL.M) اجازه می دهد تا برای امتحانات وکالت در نیویورک شرکت کنند.

بورس های تحصیلی و شهریه

بورس های تحصیلی ممکن است براساس شایستگی به تعداد محدودی از دانشجویان اعطا شود. برای درخواست ، لطفاً نامه ای را ارسال کنید که شرایط خاص شما را توصیف می کند.

برنامه تمام وقت: 1 سال

گزینه 1: 14.000 یورو در ماه ژوئیه

گزینه 2: 15.000 یورو قابل پرداخت در 10 قسط ماهانه

برنامه پاره وقت: 2 سال

گزینه 3: 16.000 یورو قابل پرداخت در 2 قسط

پایان نامه کارشناسی ارشد: 1.700 یورو

ترم اضافی در خارج از کشور: 2.250 یورو

شرایط ورود

همه LL.M. داوطلبان باید دارای مدرک حقوق و تجربه حرفه ای باشند. اولویت ها به داوطلبان دارای سوابق تحصیلی قوی و افرادی که دارای تجربه حرفه ای غنی هستند داده می شود. شما می توانید درخواست خود را در هر زمان ارسال کنید. LL.M. برنامه ها باید با کلیه مستندات مورد نیاز تکمیل شوند. به متقاضیان موفق پیشنهاد رسمی پذیرش ارسال می شود که توسط LL.M. امضا شده است. مدیر

متقاضیان باید مدارک زیر را ارسال کنند:

  • 2 نامه توصیه (به انگلیسی یا پرتغالی)
  • رونوشت های رسمی از مدارس شرکت شده (به زبان انگلیسی یا پرتغالی).
  • برنامه درسی ویتا (به انگلیسی) با تاریخ و طول مدت کار (حداکثر دو صفحه)
  • نامه رسمی اعزام برای دانشجویان با حمایت شرکتها یا سازمانهای دیگر
  • گزارش نمره رسمی تافل / آیلتس یا گواهینامه.
  • کپی کارت شناسایی یا گذرنامه
  • کپی کارت شماره شناسایی مالی
  • 1 عکس

مواد لازم (نسخه های تأیید شده از اسناد اصلی) باید در GEFAP ارسال شود | Universidade Católica Portuguesa Palma de Cima | 1649-023 Lisboa | کشور پرتغال

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal educatio ... اطلاعات بیشتر

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal education. Since its founding, Católica Global School of Law has been successful in achieving a series of goals: it has attracted a remarkable group of scholars and classes of graduate students, both coming from prestigious law schools from all over the world; it has launched three states of the art programs (an LL.M. Law in a European and Global Context, an Advanced LL.M. in International Business Law and a Global Ph.D. in Law); and it is becoming an important center of graduate teaching and research in law from a global perspective in Lisbon. The quality of its programs has been consistently recognized by the Financial Times, which has selected Católica Global School of Law as one of the most innovative law schools in the world, with its LL.M. programs being included for the fourth consecutive year in this prestigious selection. اطلاعات محدود