ژاپن

درباره ژاپن

ژاپن کشور جزیره آسیایی دروغ در شرق شمالی و کره جنوبی، چین و دریای ژاپن است. مشخصات فنی "مجمع الجزایر " (گروه های بزرگ از جزایر)، ملت ژاپن است از نزدیک به 7000 جزیره تشکیل شده است، با بزرگترین چهار جزیره بودن هوکایدو، شیکوکو، هونشو (خانه را به توکیو، ژاپن 'بزرگترین شهرستان) و کیوشو . توکیو در حال حاضر جهان 'بزرگترین منطقه شهری، خانه را به 35 میلیون نفر و یک اقتصاد پر رونق بر اساس تولید محصولات با تکنولوژی بالا و صادرات حقایق سریع در مورد ژاپن -. ژاپن یکی از بالاترین امید به زندگی در world-- 80 برای مردان و 83 برای زنان. - بودیسم، شینتوئیسم و ​​اشکال مختلف مسیحیت ژاپن 'بازدید کنندگان ادیان اولیه می باشد. - ژاپن کوهستانی، کشور جنگلی معروف برای کوه با شکوه است فوجی، آتشفشان فعال نیمه رو به افزایش نزدیک به 12500 فوت (3800 متر) اما اغلب از برف عمیق پوش. - ارز ژاپن 'بازدید کنندگان ین است. یکی ین معادل 100 سن.سکه ین در یک، پنج، ده، 50، 100 و 500 فرقه در دسترس هستند. - دانش آموزان برنامه ریزی برای مطالعه قانون در ژاپن باید آگاه باشند که بیشتر دستگاه های خودپرداز هستند در تعطیلات آخر هفته بسته شود. علاوه بر این، تنها دستگاه های خودپرداز موجود در ادارات پست و برخی از فروشگاه های مناسب را کارت ATM خارجی است. - ژاپن دارای سه سیستم نوشتن جداگانه است که به یکی از یکپارچه: هیراگانا، کانجی و کاتاکانا. کودکان سیستم هیراگانا و کاتاکانا یادگیری در ابتدا، پس از آن می کانجی در سراسر متوسط ​​و بالا مدرسه تدریس می شود. - ژاپن بازدید کنندگان مجلس نمایندگان ژاپن 'بازدید کنندگان حقوقی سیستم ژاپن به تصویب رسید در سال 1945 یک قانون اساسی حاوی 31 مقاله توصیف' رهبر بازدید کنندگان نخست وزیر، است که توسط امپراتور و با "اعتماد به نفس " از ژاپن منصوب است ' حقوق بشر و ارائه برای تقسیم قدرت قضایی، مقننه و مجریه.دولت ژاپن از دو پارلمان تشکیل شده - "Shuugi-در " (رژیم غذایی پایین تر) و "سنگی-در " (رژیم غذایی بالا)، در حالی که سیستم دادگاه توسط دیوان عالی حمایت، هشت بالاتر دادگاه ها و دادگاه های خانواده و 50 منطقه. لباس مدنی و جنایات کوچک توسط یکی از نزدیک به 500 دادگاه خلاصه که صلاحیت در استان خاص تصمیم گرفت. با توسعه سریع از ژاپن 'اقتصاد بیش از 30 سال گذشته، ملت ' قوانین قرارداد، که در درجه اول در قانون مدنی بر اساس، در معرض بررسی مجدد و تجدید نظر بوده است. در واقع، ژاپن در حال تجربه یک کمبود وکلای متخصص در قرارداد و قانون مدنی با توجه به توسعه اقتصادی و تاکید بر معاملات کسب و کار بین المللی است. قانون جنایی در ژاپن تحت جنایت علیه افراد، جرائم علیه دولت و جنایت علیه جامعه طبقه بندی. جنایت علیه شهروندان و آزادی خود را شامل قتل، آسیب جسمی، تجاوز به عنف، آدم ربایی و تجاوز.جنایات املاک شامل سرقت، اختلاس، سرقت، اخاذی و کلاهبرداری. آتش سوزی و رفتار عمومی زشت هستند جنایت علیه جامعه در نظر گرفته. در ژاپن، افراد زیر 20 سال هنوز هم از نظر قانونی در نظر گرفته نوجوان و تابع قوانین متفاوت از قوانین پوشش بزرگسالان است.دادگاه خانواده تصمیم می گیرد مورد نوجوانان و آغاز

مطالعه قانون در ژاپن

کسب مدرک قانون در ژاپن در سال 2004، ژاپن اجرا یک سیستم مدرسه قانون جدید بر اساس بیشتر در مورد تحصیلات رسمی از امتحانات سالانه فقط جامع و دشوار است. تا همین چند سال پیش، امتحان نوار ژاپنی نرخ عبور از تنها سه درصد بود. اکثر دانش آموزان به حال امتحان چند بار قبل از موفقیت رسیدن به درجه مورد نیاز. در واقع، آزمون نوار تا بدنام دقیق است که بسیاری از به اصطلاح بود "مدارس خودرا برای امتحان اماده " در ژاپن که تخصصی در کمک به وکلا آینده نگر که برنامه ریزی برای امتحان نوار پدید آمده است. دولت ژاپن نیز یک قانون در سال 2004 تصویب اجازه توسعه سطح فارغ التحصیل دانشکده های حقوق ارائه مدارک تحصیلی مدرک دکتر. کسب مدرک قانون در ژاپن در حال حاضر بین پنج و هفت سال طول می کشد. از سال 2006، امتحانات نوار ژاپنی نیاز دانشجویان دارای مدرک دانشکده حقوق قبل از گرفتن آزمون. علاوه بر این، از تجدید نظر در آزمون نوار قدیمی، نرخ عبور کرده اند به حدود 50 درصد افزایش یافته است.با این حال، دانش آموزان می توانند در آزمون در پنج سال برای به دست آوردن مدرک حقوق در ژاپن را بیش از سه بار نیست. شهریه شهریه ترم بالاتر از آن در ایالات متحده و اروپا است. میانگین هزینه های شارژ توسط یک دانشگاه ژاپنی است حدود 600،000 ین (4500 یورو، $ 6000 USD). دانشجویان بین المللی انتخاب به کسب مدرک حقوق در ژاپن باید انتظار به پرداخت 60،000 $ USD (45000 یورو) فقط در هزینه های مدرسه (پذیرش، "تجهیزات " و هزینه تاسیسات). علاوه بر این، هزینه های زندگی نیز در ژاپن بالاتر از دیگر کشورهای غربی، به ویژه در توکیو و دیگر شهرستانها عمده. بورسیه در دسترس از دانشگاه هستند، اما رقابت سختی است و تنها دانش آموزان برتر برای کمک با شهریه واجد شرایط.

درباره ژاپن

ژاپن کشور جزیره آسیایی دروغ در شرق شمالی و کره جنوبی، چین و دریای ژاپن است. مشخصات فنی "مجمع الجزایر " (گروه های بزرگ از جزایر)، ملت ژاپن است از نزدیک به 7000 جزیره تشکیل شده است، با بزرگترین چهار جزیره بودن هوکایدو، شیکوکو، هونشو (خانه را به توکیو، ژاپن 'بزرگترین شهرستان) و کیوشو . توکیو در حال حاضر جهان 'بزرگترین منطقه شهری، خانه را به 35 میلیون نفر و یک اقتصاد پر رونق بر اساس تولید محصولات با تکنولوژی بالا و صادرات حقایق سریع در مورد ژاپن -. ژاپن یکی از بالاترین امید به زندگی در world-- 80 برای مردان و 83 برای زنان. - بودیسم، شینتوئیسم و ​​اشکال مختلف مسیحیت ژاپن 'بازدید کنندگان ادیان اولیه می باشد. - ژاپن کوهستانی، کشور جنگلی معروف برای کوه با شکوه است فوجی، آتشفشان فعال نیمه رو به افزایش نزدیک به 12500 فوت (3800 متر) اما اغلب از برف عمیق پوش. - ارز ژاپن 'بازدید کنندگان ین است. یکی ین معادل 100 سن.سکه ین در یک، پنج، ده، 50، 100 و 500 فرقه در دسترس هستند. - دانش آموزان برنامه ریزی برای مطالعه قانون در ژاپن باید آگاه باشند که بیشتر دستگاه های خودپرداز هستند در تعطیلات آخر هفته بسته شود. علاوه بر این، تنها دستگاه های خودپرداز موجود در ادارات پست و برخی از فروشگاه های مناسب را کارت ATM خارجی است. - ژاپن دارای سه سیستم نوشتن جداگانه است که به یکی از یکپارچه: هیراگانا، کانجی و کاتاکانا. کودکان سیستم هیراگانا و کاتاکانا یادگیری در ابتدا، پس از آن می کانجی در سراسر متوسط ​​و بالا مدرسه تدریس می شود. - ژاپن بازدید کنندگان مجلس نمایندگان ژاپن 'بازدید کنندگان حقوقی سیستم ژاپن به تصویب رسید در سال 1945 یک قانون اساسی حاوی 31 مقاله توصیف' رهبر بازدید کنندگان نخست وزیر، است که توسط امپراتور و با "اعتماد به نفس " از ژاپن منصوب است ' حقوق بشر و ارائه برای تقسیم قدرت قضایی، مقننه و مجریه.دولت ژاپن از دو پارلمان تشکیل شده - "Shuugi-در " (رژیم غذایی پایین تر) و "سنگی-در " (رژیم غذایی بالا)، در حالی که سیستم دادگاه توسط دیوان عالی حمایت، هشت بالاتر دادگاه ها و دادگاه های خانواده و 50 منطقه. لباس مدنی و جنایات کوچک توسط یکی از نزدیک به 500 دادگاه خلاصه که صلاحیت در استان خاص تصمیم گرفت. با توسعه سریع از ژاپن 'اقتصاد بیش از 30 سال گذشته، ملت ' قوانین قرارداد، که در درجه اول در قانون مدنی بر اساس، در معرض بررسی مجدد و تجدید نظر بوده است. در واقع، ژاپن در حال تجربه یک کمبود وکلای متخصص در قرارداد و قانون مدنی با توجه به توسعه اقتصادی و تاکید بر معاملات کسب و کار بین المللی است. قانون جنایی در ژاپن تحت جنایت علیه افراد، جرائم علیه دولت و جنایت علیه جامعه طبقه بندی. جنایت علیه شهروندان و آزادی خود را شامل قتل، آسیب جسمی، تجاوز به عنف، آدم ربایی و تجاوز.جنایات املاک شامل سرقت، اختلاس، سرقت، اخاذی و کلاهبرداری. آتش سوزی و رفتار عمومی زشت هستند جنایت علیه جامعه در نظر گرفته. در ژاپن، افراد زیر 20 سال هنوز هم از نظر قانونی در نظر گرفته نوجوان و تابع قوانین متفاوت از قوانین پوشش بزرگسالان است. دادگاه خانواده تصمیم می گیرد مورد نوجوانان و آغاز درمان مجرمین نوجوان را که ممکن است مشروط تحت نظارت، تعهد به برنامه های آموزشی و یا آموزش و پرورش و احتمالا یک خانه برای کودکان وابسته باشد.

مدارس

مدارس و دانشگاه‌ها در ژاپن

مدارس و دانشگاه‌های آنلاین ژاپن