کارشناسی ارشد حقوق بین الملل اروپا و بین المللی (LL.M.)

عمومی

شرح برنامه

در باره

این بسیار متخصص LL.M. فارغ التحصیلان را برای تبدیل شدن به رهبران در زمینه های مربوط به تخصص مالی خود - که در یک قانون خصوصی یا حسابداری شرکت، در دولت، در قوه قضائیه، و یا در دانشگاه است.

دانش آموزان آماده می شوند که اصول کلی قانون مالیات را به کار گیرند تا بتوانند با قوانین قانونی جدید یا ناآشنا کار کنند و به طور موفقیت آمیز مسائل ناشی از حوزه های مالیاتی جدید را در این زمینه همیشه تغییر دهند.

علاوه بر این، دانش آموزان یاد خواهند گرفت که از شبکه گسترده معاهده مالیات بر لوکزامبورگ استفاده کنند و از مواجهه با مالیات واقعی و فقه دادگستری اتحادیه اروپا دست بردارد. این برنامه تاکید خاصی بر تعامل قانون معاهدات مالیاتی با قانون مالیات داخلی، و همچنین تأثیر قوانین اولیه و ثانویه اتحادیه اروپا بر قوانین مالیاتی داخلی دارد.

در طول دوره، دانش آموزان در مورد مطالعات موردی تحت نظارت بر شرکت های حقوقی پیشرو مالی و شرکت در پروژه های تحقیقاتی سازمان یافته صندوق ATOZ برای اروپا و مالیات بین المللی کار می کنند.

97926_CampusLimpertsberg.JPG

5 دلیل برای تخصص در قانون اروپا و بین المللی مالیات در دانشگاه لوکزامبورگ:

  1. این برنامه از جایگاه کلیدی لوکزامبورگ در امور مالی بین المللی و حمایت از شرکت های مالی بین المللی مالی در کشور برخوردار است که مشتاق دیدار با دانشجویان ما برای کارآموزی و آینده فرصت های شغلی آینده هستند.
  2. دوره ها توسط ترکیبی از استادان برجسته و تمرینکنندگان از لوکزامبورگ و اروپا آموزش داده می شود.
  3. دانش آموزان مهارت های عملی در یک کارگاه آموزشی مالیات را با مربیگری از متخصصان حرفه ای بدست می آورند.
  4. این برنامه از تعامل نزدیک با فعالیت های پژوهشی صندلی ATOZ برای اروپا و مالیات بین المللی سود می برد. برای بهترین متقاضیان، بنیاد ATOZ یک بورس تحصیلی معتبر به ارزش 10،000 یورو برای پرداخت هزینه های زندگی و تحصیل در لوکزامبورگ ارائه می دهد.
  5. دانش آموزان فارغ التحصیل می شوند که به الزامات عملیات مالیات بر لوکزامبورگ منسوب شده اند، و این امر منجر به ایجاد فرصت های شغلی عالی می شود. با توجه به دیدگاه بین المللی، مهارت های به دست آمده به همان اندازه برای دانش آموزانی که می خواهند در خارج از کشور کار کنند مناسب است.

فرصت های شغلی

دانش آموزان برای فرصت های شغلی در بخش مالی و مشاوره حقوقی، شرکت های مالی و حقوقی، ادارات ملی و موسسات اروپایی و بین المللی آماده می شوند. LL.M. در قوانین اروپایی و بینالمللی مالیات نیز یک پیشرانه تحصیلی در سطح دکترا در اختیار شما قرار می دهد.

97922_Library.jpg

ساختار مطالعات:

دانش آموزانی که برای کارشناسی ارشد حقوق بین الملل اروپا و بین المللی می توانند مستقیما وارد دوره دوم کارشناسی ارشد (M2) با هدف کسب LL.M. درجه. این امر مستلزم اتمام موفقیت آمیز چهار سال تحصیلی که به 240 ECTS می رسد، معمولا با داشتن مدرک کارشناسی در مقررات قانونی یا مطالعات معادل از جمله دوره های حقوق اروپا و قوانین مالیاتی است. دانش آموزان بر اساس تصمیم کمیته پذیرش پذیرفته می شوند.

متقاضیانی که به مدت سه سال تحصیلی به مبلغ 180 ECTS (معمولا یک لیسانس در مقررات قانونی یا مطالعات معادل) را تکمیل کرده اند واجد شرایط درخواست برای سال اول سال تحصیلی LL.M هستند. مطالعات در دانشگاه لوکزامبورگ (M1). این دوره های گوناگون را در قوانین اروپایی و بین المللی ارائه می دهد که از آن دانشجویان می توانند برای آمادگی برای الزامات خاص سال دوم (M2) انتخاب کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European in ... اطلاعات بیشتر

The Faculty of Law, Economics and Finance (FDEF) at the University of Luxembourg offers a unique academic and research environment. Teaching and research benefit from the proximity of the European institutions, Luxembourg’s leading international financial centre and its vibrant business community. Institutional and private sector partnerships, sponsored Chairs and a growing network of international partner universities make the FDEF a vibrant academic hub at the heart of Europe. اطلاعات محدود
شهر لوکزامبورگ