کارشناسی ارشد حقوق بین الملل و اروپا

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

  • دانشکده حقوق قدیمی ترین و معتبرترین دانشکده حقوق در لیتوانی است.
  • برنامه ای که برای مرتبط ترین و به روزترین دوره ها در سه مسیر مختلف (حقوق بین الملل و حقوق بشر ؛ قانون فناوری ؛ قانون تجارت) طراحی شده است.
  • دانشجویان حق شرکت در کنفرانس های بین المللی و سایر رویدادهای دانشگاهی را دارند.
  • استادان برجسته ای از سراسر اروپا.

هدف از این برنامه آموزشی ، آموزش کارشناسان حقوقی و متخصصان خدمات حقوقی با دانش جامع و عمیق در مورد هنجارهای حقوقی بین المللی ، بین المللی - منطقه ای و اروپایی است که بر مهمترین زمینه های سیستم های حقوقی ملی تأثیر می گذارد ، و همچنین توسعه ، تفسیر ، و کاربرد این هنجارهای حقوقی ؛ توانایی شناسایی ، تجزیه و تحلیل و حل مشکلات پیچیده مربوط به قانونگذاری و کاربرد قانونی در متن حقوق بین الملل و اروپا ؛ توانایی استفاده از دانش بدست آمده در عمل حرفه ای به روشی نوآورانه و جدایی ناپذیر به منظور حل اختلافات و درگیری های حقوقی که در یک محیط بین المللی بوجود می آیند. رویکرد و مهارتهای حیاتی برای انجام تحقیقات مستقل و ارائه پیشنهادات مبتنی بر تجزیه و تحلیل علمی.

141913_QB3A8336.jpgVilnius University","author_url":"","source":""}" alt="141913_QB3A8336.jpg" />

این برنامه سه ترم (1.5 سال ، 90 ECTS) طول می کشد. در ابتدای تحصیل ، هر دانش آموز مسیر مورد علاقه خود را به سه گزینه انتخاب می کند:

  • حقوق بین الملل و حقوق بشر؛
  • قانون فناوری ؛
  • قانون کسب و کار.

دانش آموزان دو دوره اجباری عمومی (20 ECTS) را نشان می دهند که نشان دهنده اصلی برنامه است ، و همچنین چهار دوره اجباری (20 ECTS) را در مسیر انتخاب شده مورد علاقه مطالعه می کنند. واحدهای باقیمانده (20 ECTS) به انتخاب آزاد دانشجو اختصاص می یابد. این دوره های اختیاری (4 رشته انتخابی) فرصتی را برای طراحی پروفایل مطالعات فردی در زمینه نگرانی ها و نیازهای دانشجو فراهم می کند و دستور کار آموزش شخصی را دنبال می کند. هر دوره شامل سخنرانی ها و همچنین زمان آموزش عملی (سمینارها ، کارگاه ها ، فعالیت های بحث برانگیز و غیره) است. مانند همه استادان ، این برنامه مطالعه با تهیه یک پایان نامه کارشناسی ارشد (30 ECTS) در یک موضوع علمی و / یا عملی به نتیجه می رسد.

شرایط پذیرش و معیارهای انتخاب

  • لیسانس حقوق یا صلاحیت معادل یک حقوقدان از م institutionsسسات آموزش عالی.
  • مهارت زبان انگلیسی - سطح پایین تر از B2 (پیروی از چارچوب مرجع مشترک زبان مورد تأیید شورای اروپا) ، اثبات مهارت در زبان انگلیسی: IELTS 5.5+، iBT TOEFL 65+؛ این شرط در مورد کسانی که از تحصیلات ارائه شده به زبان انگلیسی فارغ التحصیل شده اند یا اگر زبان بومی داوطلب باشد ، اعمال نمی شود.

تحرک بین المللی

دانشجویان می توانند در برنامه تحرک ERASMUS + شرکت کنند که فرصتی را برای انجام کارآموزی در خارج از کشور می دهد.

فرصت های شغلی

این مدرک دانش آموختگان را قادر می سازد تا از نظر حقوقی (مشاور) حقوقی دولتی و خصوصی باشند ، خود را به عنوان تحلیلگر مسئله یا پژوهشگر در موسسات دانشگاهی درگیر کنند و همچنین در تمام مشاغل اصلی حقوقی در سازمان های ملی و بین المللی ، دولتی و غیردولتی و شرکت ها امکان داشتن یک دفتر در مشاغل تنظیم شده (قضات ، وکلای دادگستری ، دادستان ها ، کارمندان دولت و غیره) به شرایط صلاحیت قابل اجرا در یک کشور خاص و به رسمیت شناختن تحصیلات خارجی بستگی دارد.

فارغ التحصیلان این برنامه می توانند در ادامه تحصیلات تکمیلی خود در مقطع دکترا کار حرفه ای آکادمیک را در لیتوانی و خارج از کشور ادامه دهند. برنامه در علوم اجتماعی.

مشتریان دانشجویی

آندری هوبای ، دانش آموزی از اوکراین

"برنامه حقوق بین الملل و اروپا که در Vilnius University ارائه می شود از این نظر برجسته است که بینشی در مورد تجربه لیتوانیایی ادغام در اتحادیه اروپا فراهم می کند. با مطالعه آن احساس می کنم خودم را در آستانه توسعه نسل جدید وکلا قرار دارم که در شرف تبدیل شدن هستند نیروی محرکه اروپای شرقی. "

النه تووزادزه ، دانش آموزی از گرجستان

"من Vilnius University به دلیل" سابقه طولانی مدت آن و به دلیل دانش ارائه دهنده کیفیت خوب دانشگاه در دانشگاه انتخاب کردم. به عنوان یک لیسانس ، من همیشه می خواستم که در رشته حقوق بین الملل و اروپا تحصیلات خود را ادامه دهم و Vilnius University یکی از آنها بود تحصیل در یک کشور دیگر به زبانی دیگر برای من یک چالش بود. اما پس از مدت زمان بسیار کمی ، مطالعه به دلیل کارکنان صمیمی که به من کمک کرد شرایط سختی را تجربه کنم ، تحصیل در آن آسان تر شد.

سخنرانان حرفه ای بسیار مفید بودند ، ما می توانستیم در طول سخنرانی ها هر وقت سوال بپرسیم از طریق ایمیل که مطالعه را برای من راحت تر می کند تا زمانی که می دانم در صورت عدم درک چیزی من قادر به دریافت پاسخ در هر زمان هستم. دانشگاه همچنین سخنرانی ها و کنفرانس های عمومی مختلفی را پیشنهاد می کند که برای به دست آوردن آموزش بیشتر بسیار مفید است.

با وجود تحصیلات ، بسیار خوشحالم که دوستانی را از کشورهای مختلف به دست آورده ام و فرصتی برای برقراری ارتباط با متخصصان عالی که همکاران من هستند نیز داشتم. من از حضور در Vilnius University بسیار خوشحالم و افتخار می کنم و مطمئن هستم که دانش کسب شده در اینجا به من کمک می کند تا در آینده حرفه ای موفق ایجاد کنم. "

اولگا شوچنکو ، دانش آموزی از اوکراین

"روند تحصیل در Vilnius University مجموعه ای از طیف وسیعی از فرصت ها با هدف ارائه بالاترین سطح کیفی آموزش برای دانش آموزان با درجه های مختلف است. در طول برنامه حقوق بین الملل و اروپا ، من نه تنها امکان موفقیت طیف گسترده ای از کلاسهای حقوق را بگذرانید ، بلکه برای شرکت در تعداد زیادی سمینار اضافی ، میزهای گرد ، کنفرانس ها و مدارس تابستانی قانون که در آن اساتید از اتحادیه اروپا و بعد از ایالات متحده آمریکا به من و همکارانم ارائه می دهند توانایی ارائه سخنرانی های علمی و حقوقی و مشارکت در دادگاه های حقوقی. بنابراین ، من بسیار ممنونم که Vilnius University از جامعه Vilnius University هستم و آرزو می کنم هر دانشجو از هر طرف جهان احساس یکسان داشته باشد.

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

درباره این دانشگاه

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science ... اطلاعات بیشتر

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science and culture has embodied the concept­ of a classical university and the unity of studies and research. اطلاعات محدود
ویلنیوس , کائوناس + 1 بیشتر کمتر