کارشناسی ارشد حقوق (لوون)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

دانشکده های حقوقی دانشگاه دانشگاه لوون ( KU Leuven ) و دانشگاه زوریخ یک برنامه درجه دو دارند که به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود. برنامه کارشناسی ارشد دو ساله شامل یک سال تحصیل در لون و دیگری در زوریخ است.

برنامه چیست؟

این برنامه بر نقاط قوت فردی هر نهاد متمرکز است: حقوق بین الملل و اروپا در قانون لوون و داوری ، قانون مالی و حقوق بشر در زوریخ. سوئیس از شهرت طبقه جهانی به عنوان مرکز داوری و بانکی برخوردار است ، و بسیاری از موسسات بین المللی در ژنو مستقر هستند ، دقیقاً همانطور که در بروکسل ، در 30 کیلومتری لوون واقع شده است.

پس از اتمام برنامه ، دانشجویان یک مدرک دوگانه دریافت می کنند - یکی از KU Leuven و دیگری از دانشگاه زوریخ. مدرک دوگانه از دو دانشکده حقوقی برجسته در اروپا برای حرفه ای آینده حرفه ای شما در یک بستر بین المللی ارزش افزوده عظیمی خواهد داشت.

هر دانشگاه شریک پانزده دانشجوی برای شرکت در این برنامه انتخاب می کند.

نقاط قوت

  • 2 درجه از 2 دانشکده برجسته حقوق در اروپا.
  • کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شود.
  • یک سال تحصیل در لون و دیگری سال در زوریخ.

آیا این برنامه مناسب برای من است؟

در حالت ایده آل ، شما باید دارای ویژگی های زیر باشید:

  • دانش اساسی در مورد قوانین محلی ، اروپایی و بین المللی و درک کلی از روابط متقابل بین این سه نظام حقوقی.
  • توانایی وضع قانون در متن اجتماعی ، تاریخی و جغرافیایی آن.
  • توانایی رفتار با قانون با تحقیقات انتقادی و بازتابی؛
  • تسلط بر استدلال در خلاصه ، ترکیب و تجزیه و تحلیل به منظور تفکر خلاقانه و قانونگذار.
  • دانش کاملی از منابع معمولی قانون.

فرصت های شغلی

برنامه Master of Law یک پله به سوی یک حرفه قانونی جالب است. به عنوان کارشناسان حقوق اروپا و بین المللی ، دانشجویان ما در موسسات حقوقی بین المللی فعالیت می کنند ، طیف گسترده ای از زمینه های خدمات عمومی در تمام سطوح دولتی و مؤسسات اروپایی و بین المللی و در گروه های منافع ویژه فعالیت می کنند. فارغ التحصیلان ما نیز توسط سازمانها و شرکتهای غیردولتی در بخش خصوصی جذب می شوند.

در طول تحصیل شغل خود را شروع کنید

در طی دوره لیسانس و کارشناسی ارشد خود می توانید با انتخاب یک تخصص خاص ، تحصیل در خارج از کشور (اراسموس) ، انجام یک محل کار یا شروع کار شخصی خود ، مشخصات شخصی خود را شکل دهید.

مرکز شغلی دانشجویی خوشحال است که شما را در مسیر صحیح به سمت اولین تجربه کاری خود قرار داده است. این مرکز همچنین در جستجوی شغل جالب شما را راهنمایی می کند و در مصاحبه شغلی به شما کمک می کند. برای دانشجویانی که مایل به شروع کار خود هستند KU Leuven همچنین دارای Lcie ، جامعه KU Leuven است که دانشجویان را با ایده های خلاقانه و کارآفرینی ترغیب می کند.

نمی دانم از کجا شروع کنم؟ بانک اطلاعاتی مرکز شغلی دانشجویی شامل پیشنهاداتی برای شغل ، کار داوطلبانه ، پروژه های نوآوری و شغل دانشجویی است. همچنین می توانید به یکی از برنامه های برگزار شده توسط مرکز شغلی مراجعه کنید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... اطلاعات بیشتر

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. اطلاعات محدود
از وب سایت مدرسه دیدن کنید