کارشناسی ارشد حقوق - LLM

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

با مطالعه و تحقیق پیشرفته اشتیاق خود را برای قانون به سطح بعدی ببرید. در مرکز بحث و تبادل نظر ، تحلیل و گفتگو در مورد مسائل مربوط به قانون و سیاست های قانونی در نیوزلند قرار بگیرید.

مطالعه تمام وقت یا پاره وقت ، مطالعه شما مناسب ، در دسترس و با ارزش فکری خواهد بود. تحقیق در زمینه ای از قانون که به شما علاقه مند باشد یا متناسب با اهداف تحصیلی شما باشد که متناسب با اهداف شغلی شما باشد.

مطالعه انعطاف پذیر

کارشناسی ارشد قانون برای انعطاف پذیری ارائه می دهد که در قالب های مختلف آموزش داده می شود. بعضی از دوره ها هر هفته ملاقات می کنند، بعضی دیگر در یک فرم جمع و جور تربیت می شوند.

دوره های بلاک به صورت متمرکز در طی یک دوره یک تا دو هفته ای تدریس می شوند و دوره های فشرده در بخش های هشت تا دوازده ساعت شکسته می شوند. آنها غالباً در طول دو یا سه شب متوالی یا در روزهای جمعه بعد از ظهر و شنبه ها و با وقفه دو تا سه هفته بین جلسات آموزش داده می شوند.

تحقیق و نظارت

مهم نیست که چگونه برای تحصیل در مقطع کارشناسی خود تحصیل می کنید، یک عنصر تحقیق مورد نیاز وجود خواهد داشت. از فرصت های تحقیق هیجان انگیز در مرکز پیشرو در علم حقوق دانشگاهی نیوزلند استفاده کنید.

و اگر شما در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری هستید، می توانید از بهترین متخصصان حقوقی نیوزلند در بسیاری از زمینه های موضوعی نظارت داشته باشید.

بورس تحصیلی

چندین بورس تحصیلی وجود دارد که دانش آموزان LLM می توانند درخواست کنند.

استادیار ویکتوریا استاد توسط دکترای پایان نامه ارائه می دهد تخفیف 15،000 دلار و پرداخت هزینه معافیت برابر با هزینه های داخلی است. برنامه های کاربردی نزدیک 1 نوامبر.

اگر از جنوب اقیانوس آرام هستید و درجه تحصیلی درجه اول را دارید، می توانید برای بورس تحصیلی تحصیلات تکمیلی آنجلو جنوب اقیانوس آرام درخواست بدهید. برنامه های کاربردی نزدیک 1 اکتبر.

تمام دانشجویان بین المللی می توانند برای بورس تحصیلی LLM هزینه تحصیلی اعطا کنند که مبلغ 5000 دلار به هزینه می پردازند.

همه دانش آموزان LLM که در پایان نامه LLM در زمینه قانون حفظ حریم خصوصی می توانند برای بورس تحصیلی LLM (قانون حریم خصوصی) است که هزینه های زندگی و هزینه تحصیل را تا حد محدود تعیین می کند.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Well ... اطلاعات بیشتر

Get a world-class education as an international student at Victoria University of Wellington—New Zealand's globally-ranked capital city university. Victoria University of Wellington is located in Wellington – New Zealand’s second largest city – in the geographic, political and cultural heart of the country. We’re number one in New Zealand for research quality. اطلاعات محدود
ولینگتون , ولینگتون , ولینگتون + 2 بیشتر کمتر