کارشناسی ارشد حقوق

عمومی

شرح برنامه

Yunnan University در سال 1933 تاسیس شده است که یکی از اولین مدارس قانونی در منطقه جنوب غربی چین است. در سال 1952، این بخش به همراه تعویض دانشکده های ملی به چونگینگ منتقل شد، همراه با سایر مدارس قانون برای تشکیل کالج جنوب غرب علوم سیاسی و قانون. در سال 1980، اداره حقوق Yunnan University بازسازی شد و در سال بعد دانشجویان جدید را ثبت نام نمود. در سال 1999، بخش های قانون و حقوق اقتصادی کالج سیاسی و حقوق یونان سابق در دانشکده حقوق Yunnan University ، که مهمترین مرکز آموزش و پرورش قانونی در مرکز استان یونان است، ادغام شدند.

اهداف

در دوره جدید قرن بیستم، دانشکده حقوق Yunnan University متعهد به بهبود کشت استعداد، ساختار انضباطی، تحقیق علمی و خدمات اجتماعی و در عین حال همچنین در توسعه ساختار قانونی مشارکت می کند.

Majors

این مدرسه اکنون دارای چهار بخش از جمله بخش نظری و قومی، ادارۀ قانون جنایی و ضد مواد مخدر، بخش حقوق اقتصادی و حقوق مالکیت معنوی و اداره قانون بین المللی و جنوب شرقی آسیا، 10 دفتر آموزشی و تحقیقاتی، 10 موسسه تحقیقاتی و بخش تحریریه Yunnan University مجله Yunnan University (ویرایش قانون).

این مدرسه دو رشته کارشناسی، علمی قانون و قانون مبارزه با مواد مخدر را مرتب کرده است و برای 10 رشته تخصصی حرفه ای در مقطع کارشناسی ارشد اولویت دارد. همچنین آموزش عالی برای حقوق و رشته های غیر قانونی را فراهم می کند و متقاضیان تحصیل در رشته های حقوق بین الملل در Yunnan University .

دانشکده

مدرسه در حال حاضر 95 کارمند اداری و آموزشی، از جمله 14 استاد، 35 استادان و 26 استاد، از جمله 80 درصد دارای مدرک فوق لیسانس یا بالاتر هستند.

پژوهش

این مدرسه بیش از 200 کتاب و بیش از 2000 مقاله علمی منتشر کرده است. این پروژه نزدیک به 30 پروژه ملی تحقیقاتی و بیش از 100 پروژه تحقیقاتی در سطح ولایتی را انجام داده است که برنده جایزه های آموزشی و تحقیقاتی است. تعدادی از معلمان عناوین را از متخصصان علوم اجتماعی والیتی دریافت کرده اند.

بین المللی شدن

در سال های اخیر، این مدرسه به طور فعال در مبادلات بین المللی و همکاری های بین المللی شرکت کرده است و ارتباطات علمی عمیقی با دانشگاه لوییویل، دانشگاه ابردین، دانشگاه اسلو، لیدن، و غیره انجام داده است. علاوه بر این، مبادلات و آموزش را انجام داده است برنامه های کارشناسی ارشد با دانشگاه سارلند.

بورس تحصیلی

دانشکده حقوق، به استثنای بورس تحصیلی Yunnan University ، کمک های مالی و کمک های مالی به دانشجویان از جمله صندوق آموزش Rongding، بورس تحصیلی پانچن و بورس تحصیلی وکیل Baqian ارائه می دهد. هر سال صدها دانشجو تحصیل می توانند پاداش و یارانه دریافت کنند.

اطلاعات تماس

آدرس: Law Building، Campus Chenggong، Yunnan University ، دانشکده شهر Chenggong District، Kunming، استان یوننان
پست الکترونیکی: lawschool@ynu.edu.cn
تلفن: 86-871-65033171 (دفتر فني)، 65036550 (اداره آموزش تدريس)، 65033627 (دفتر فارغ التحصيل)

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Yunnan University's innovative strategy to meet its goals is to emphasize talent recruitment in a highly-focused and cooperative joint development context that includes the Talent Cultivation Plan and ... اطلاعات بیشتر

Yunnan University's innovative strategy to meet its goals is to emphasize talent recruitment in a highly-focused and cooperative joint development context that includes the Talent Cultivation Plan and the Action Plan of Yunnan University to Serve Yunnan Province. The "go-global" approach will allow the university to reach new academic heights and a stronger competitive position. اطلاعات محدود