کارشناسی ارشد حقوق

عمومی

شرح برنامه

LL.M عمومی این برنامه فارغ التحصیلان قانون را فرصتی برای گسترش زمینه های خود در زمینه های تخصصی خاصی از طریق ثبت نام در دوره های آموزشی و سمینارها و مشارکت در تحقیقات تخصصی ارائه می دهد. اگر چه دانشکده حقوق هیچ موضوع خاصی را که LL.M. طبق این برنامه، اکثر دانش آموزانی که به دنبال این درجه تمرکز می کنند در زمینه هایی نظیر قوانین شرکت ها و تجاری، قوانین بین المللی، رویه های قانونی و رویه ها، قوانین منابع طبیعی و یا قانون مالکیت تمرکز می کنند.

21432_Prof._Hanna.jpgعکس از SMU Dedman School of Law

برای درجه مورد نیاز

برای دریافت LL.M. درجه دانش آموز باید تمام الزامات زیر را برآورده کند:

(A) اقامت در دانشکده حقوق برای کمتر از دو دوره اگر یک دانش آموز تمام وقت و نه کمتر از سه شرایط اگر یک دانش آموز نیمه وقت است.

(ب) تکمیل 24 ساعته در دوره ها، سمینارها، یا تحقیق و نوشتن توصیه شده توسط مشاور آکادمیک دانشجویی. دانش آموز ورود به برنامه باید متوسط ​​C یا 2.00 در تمام دوره های گرفته شده داشته باشد. GPA مورد نیاز C یا 2.00 باید در 24 ساعت اعتبار اولیه بدست آمده باشد. یک دانش آموز برای یک دوره یا سمیناری که نمره آن کمتر از D یا 1.00 می باشد اعتبار دریافت نمی کند.

با موافقت قبلی کمیته مطالعات حقوقی فارغ التحصیل، یک دانش آموز می تواند چهار دوره 24 ساعته مورد نیاز در برنامه های فارغ التحصیل کالج ددمن (مدرسه علوم انسانی و علوم انسانی SMU)، در دانشکدۀ الهیات پرکینز یا در مدرسه کسب و کار کالج کوکس . دانش آموز پس از اتمام همه کارها به رضایت مربی، مدارک تحصیلی را دریافت خواهد کرد، اما نمرات به یک مدرسه حقوق مدرسه ای محاسبه نمی شود.

دانش آموز ممکن است مجاز به انجام تحقیقات مستمر برای مقاله درجه یک تا سه ساعت اگر دانش آموز می تواند یک حامی دانشکده را به دست آورد.

یک دانشجو گزینه امتحان پایان نامه کارشناسی ارشد (برای چهار تا شش ساعت اعتبار) است. این پایان نامه باید تحت نظر یک استاد در دانشکده حقوق نوشته شود و باید توسط هر دو استاد و کمیته مطالعات حقوقی تحصیلات تکمیلی تأیید شود. پس از استاد نظارت، پایان نامه را تصویب می کند، دانشجوی باید چهار بار از پایاننامه به کمیته مطالعات حقوقی فارغ التحصیل حداقل 60 روز قبل از تاریخی که دانش آموز به دنبال دریافت مدرک است، ارسال نماید. در نوشتن پایان نامه، دانش آموز باید از دستورات کمیته پیروی کند. پایان نامه تایید شده یا تایید نشده است آن درجه بندی نشده است.

(ج) تکمیل تمام الزامات ظرف مدت 36 ماه از تاریخ ثبت اولیه به عنوان دانشجوی حقوق مدرک کارشناسی ارشد. با این حال، یک داوطلب به طور مداوم به عنوان یک دانش آموز نیمه وقت ثبت نام کرده است تا 60 ماه تمام تمام الزامات را تکمیل کند.

21430_28439363.jpgعکس از SMU Dedman School of Law

نحوه درخواست

معیارهای پذیرش

پذیرش در این برنامه به صورت انتخابی انجام می شود. متقاضی پذیرش در دوره عمومی LL.M. برنامه مدرک باید مدرک JD داشته باشد. اگر متقاضی این برنامه باشید و دانشجوی بین المللی باشید ، باید معیارهای پذیرش برای LL.M را نیز رعایت کنید. برای فارغ التحصیلان دانشکده حقوق خارجی.

درخواست مورد نیاز

متقاضیان LL.M. برنامه ها باید موارد زیر را ارسال کنند:

  1. برنامه تکمیل شده ،
  2. بیانیه شخصی
  3. رزومه (برنامه درسی vitae) ،
  4. دو توصیه نامه به زبان انگلیسی ،
  5. هزینه برنامه غیر قابل برگشت 75 دلار (دلار آمریکا) به SMU Dedman School of Law پرداخت می شود ، که برای دانشجویان بین المللی که این درخواست را دارند ، کنار گذاشته می شوند و
  6. نسخه های معتبر کارشناسی و کارشناسی ارشد.

رونوشت ها باید مستقیماً از SMU Dedman School of Law دفتر حقوقی SMU Dedman School of Law شوند.

متقاضیان بین المللی

متقاضیانی که زبان انگلیسی آنها اصلی نیست ، باید آزمون زبان انگلیسی را به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) یا سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) بگیرند. اطلاعات مربوط به دو آزمایش از طریق سایت www.ets.org یا www.IELTS.org در دسترس است. کد موسسه SMU برای TOEFL 6660 ، کد واحد 03 است. هیچ کد موسسه ای برای IELTS وجود ندارد. نمره TOEFL یا IELTS باید مستقیماً به SMU گزارش شود.

مهلت درخواست

برنامه های کاربردی برای LL.M. برنامه ها بطور مداوم پردازش می شوند. به نفع شماست که درخواست خود را در اسرع وقت ارسال کنید. متقاضیان ورود به پاییز (اوت) باید تا اول آوریل ارسال شوند. کلیه اسناد و مدارک پشتیبانی باید تا 15 آوریل دریافت شود.

برنامه های ورود به بهار (ژانویه) باید تا اول اکتبر ارسال شوند. کلیه اسناد و مدارک پشتیبان باید تا 15 اکتبر دریافت شوند. تقاضاها پس از اتمام بررسی می شوند و پس از اتمام تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

کمک مالی

دفتر کمک مالی SMU برای کمک به دانش آموزان در دریافت وام های دانشجویی در دسترس است.

بورس تحصیلی

SMU تعداد محدودی بورس تحصیلی جزئی را به LL.M. اعطا خواهد کرد. نامزدهای. ما یک برنامه جداگانه برای LL.M نداریم. بورس های تحصیلی درخواست شما برای پذیرش به عنوان درخواست بورس تحصیلی شما خدمت می کند.

21435_22519D_079_HR_RT1.jpgعکس از SMU Dedman School of Law

در باره

SMU Dedman School of Law در سال 1925 تاسیس شده است که یک مدرک حقوق خصوصی در سطح بالا است که در دالاس تگزاس واقع شده و در محله ی درختی واقع شده است، فقط چند دقیقه از مرکز شهر است. در سال 1949 تاسیس شده در برنامه های حقوق مدرک کارشناسی حقوق قانونی در آموزش برخی از رهبران برجسته در سراسر جهان نقش مهمی ایفا کرده است. ما افتخار می کنیم شبکه جهانی فارغ التحصیلان ما - بیش از 2،000 فارغ التحصیل از 80 کشور که دارای موقعیت های برجسته در دولت، عمل حقوقی، کسب و کار، قضایی و آموزش حقوق قانونی در سراسر جهان است.

SMU Dedman Alumni Networkعکس از SMU Dedman School of Law

برنامه های تحصیلات تکمیلی فوق العاده

SMU Dedman School of Law مدنی SMU Dedman ارائه برنامه های تحصیلات عالی را برای وکلای آمریکایی و خارجی آموزش می دهد. LL.M. و برنامه های SJD، حرفه های حرفه ای قانون، آموزش، و خدمات عمومی را با تدریس تجزیه و تحلیل و مهارت حل مسائل برای رسیدگی به خواسته های پیچیده دنیای ما، افزایش می دهد. این برنامه ها درک دانش آموزان از نظریه های قانونی و سیاست ها را افزایش می دهد، افق های قانونی دانش آموز را گسترش می دهد و توسعه تحقیقات حقوقی و مهارت های نوشتن را تشویق می کند.

تحصیل در Vibrant Dallas، تگزاس

SMU Dedman Law دانش آموزان بین المللی را فرصتی برای تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه پر جنب و جوش، مختلف و علمی با استفاده از تحصیل در دالاس - نه تنها مرکز تجارت بین المللی، بلکه یک مرکز فرهنگی پویا واقع در نیمه راه شرق و غرب ساحل متحده ایالت ها در یک منطقه شناخته شده برای آب و هوای خفیف و آفتابی آن است. دالاس نهمین شهر بزرگ و دالاس / Ft است. Metroplex ارزش چهارمین بزرگترین منطقه شهری در ایالات متحده را تشکیل می دهد. این یک شهر پیچیده با یک بازار شغلی پرجمعیت، کیفیت بالای زندگی و هزینه نسبتا کم هزینه زندگی است. این یک محل عالی برای زندگی و تحصیل است!

دانشکده پذیرفته شده در سطح جهانی

هیئت علمی شامل محققان و نوآوران در زمینه های مختلف از جمله قانون اساسی، قانون شرکت، قانون کیفری، قانون محیط زیست، قانون سلامت، مالکیت معنوی، قانون امنیت ملی، قانون نفت و گاز، قانون منافع عمومی و قانون مالیات است. این محققان به طور منظم با حضور در کمیته های کنگره، با حضور در جلسات آژانس های دولتی و فدرال، با دادگاه های ایالتی و فدرال، همکاری با مدیران شرکت های خصوصی و غیرانتفاعی، به طور منظم در جهان حضور دارند، و به طور مرتب در رسانه ها برای ترجمه تحقیقات خود و یا تفسیر درباره داستان های مهم از روز تحصیل قانون در SMU به دانشجویان امکان دسترسی به یک استاد برجسته را میدهد که در تحقیقات به موقع و پیشرفته که اغلب با تجربه سالها درگیر هستند، مشغول به کار هستند.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpgعکس از SMU Dedman School of Law

تجربه یادگیری

علاوه بر برنامه آموزشی متنوع ما، دانشجویان از مزایای بسیاری از فعالیت های خارج از کلاس می خواهند. در SMU Dedman Law، تجربه یادگیری شما از طریق کنفرانس ها و سخنرانی های بین المللی سالانه غنی خواهد شد و شخصیت های برجسته بین المللی را در محوطه دانشگاه برای بحث در مورد مسائل حقوقی جهانی مطرح می کند. بین المللی LL.M. دانش آموزان کلاس های خود را با دانشجویان آمریکایی JD می گیرند و در برنامه دادگاه ما شرکت می کنند - برنامه ای است که در طول گرایش معرفی می شود که در آن دانشجویان با همکاران، دانش آموزان، رهبران دانشجویان، مشاوران شغلی و فارغ التحصیلان برای تجربه جامعه در طول زمان خود SMU Dedman School of Law . یک عضو هیئت علمی به عنوان مشاور ارشد شخصی شما خدمت خواهد کرد. تمرین وکلا از بخش حقوق بین المللی انجمن دالاس نیز به عنوان مربی برای دانش آموزان ما خدمت می کنند.

فارغ التحصیلان بین المللی

فارغ التحصیلان بین المللی SMU Dedman School of Law در سراسر جهان تاثیر می گذارند. شبکه بین المللی فارغ التحصیلان ما شامل بیش از 2000 فارغ التحصیل در بیش از 80 کشور است. این حرفه ها را می توان در بالاترین سطوح دولت، قانون حقوقی و کسب و کار یافت. فارغ التحصیلان بین المللی SMU طیف وسیعی از سیستم های حقوقی را شامل می شوند از جمله آمریکای مرکزی و جنوبی، مکزیک، کانادا، اروپا، آفریقا، هند، آسیای جنوب شرقی، چین، شرق میانه و امپراتوری اقیانوس آرام. ما برای تنوع جغرافیایی جهانی در دانشجویان دانشجویی تلاش می کنیم و سطح بالایی از توجه و پشتیبانی فردی را برای هر دانش آموز بین المللی فراهم می کنیم.

سوچوک Sukharomna '81

رئیس دیوان عالی، تایلند

دکتر Shen Shiaoming '81

مشاور حقوقی بین المللی Mackenzie & Albritton LLP

حامد کرزی خانم '59

وزیر امور خارجه هند (2009-2012)

Siriporn Chaiyasuta '85

General Counsel ، شورون اروپا ، اوراسیا و اکتشاف و تولید خاورمیانه محدود

ملاح الحسین '11

دكترا مشاور، شرکت صنایع پایه عربستان سعودی

Antonio M. Garza '83

سفیر سابق ایالات متحده در مکزیک

دکتر هلموت سمن '66

رئیس و رییس گروه BW

دکتر حسن اکور '07

دین سابق، دانشکده حقوق قطر

Jinsung Lee '88

عدالت، دادگاه قانون اساسی کره

Yukio Horigome '71

عدلیه دیوان عالی ژاپن

Hans Heppe'97

شریک بین المللی، لک لورد LLP کنسولگری آلمان

زندگی دانشجویی

دانشکده حقوق در گوشه شمال غربی دانشگاه مرکزی SMU قرار گرفته است - با ساختمان های کلاس درس، ساختمان اداری و کتابخانه قانون، آنچه که «قانون چهارم» نامیده می شود تشکیل شده است. این محل ایده آل دسترسی آسان به بسیاری از دانش آموزان فوق العاده SMU از جمله خدمات ناهارخوری، مرکز تناسب اندام برتر و مرکز خدمات بهداشتی.

21430_28439363.jpgعکس از SMU Dedman School of Law

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Establi ... اطلاعات بیشتر

Founded in 1925, SMU Dedman School of Law is a top-ranked tier-one private law school located in Dallas, Texas, and is situated in a tree-lined neighborhood, just minutes from the city center. Established in 1949, the law school's graduate degree law programs have played an important role in training some of the foremost leaders around the world. اطلاعات محدود