کارشناسی ارشد حقوق

عمومی

شرح برنامه

LL.M عمومی این برنامه فارغ التحصیلان قانون را فرصتی برای گسترش زمینه های خود در زمینه های تخصصی خاصی از طریق ثبت نام در دوره های آموزشی و سمینارها و مشارکت در تحقیقات تخصصی ارائه می دهد. اگر چه دانشکده حقوق هیچ موضوع خاصی را که LL.M. طبق این برنامه، اکثر دانش آموزانی که به دنبال این درجه تمرکز می کنند در زمینه هایی نظیر قوانین شرکت ها و تجاری، قوانین بین المللی، رویه های قانونی و رویه ها، قوانین منابع طبیعی و یا قانون مالکیت تمرکز می کنند.

21432_Prof._Hanna.jpg

برای درجه مورد نیاز

برای دریافت LL.M. درجه دانش آموز باید تمام الزامات زیر را برآورده کند:

(A) اقامت در دانشکده حقوق برای کمتر از دو دوره اگر یک دانش آموز تمام وقت و نه کمتر از سه شرایط اگر یک دانش آموز نیمه وقت است.

(ب) تکمیل 24 ساعته در دوره ها، سمینارها، یا تحقیق و نوشتن توصیه شده توسط مشاور آکادمیک دانشجویی. دانش آموز ورود به برنامه باید متوسط ​​C یا 2.00 در تمام دوره های گرفته شده داشته باشد. GPA مورد نیاز C یا 2.00 باید در 24 ساعت اعتبار اولیه بدست آمده باشد. یک دانش آموز برای یک دوره یا سمیناری که نمره آن کمتر از D یا 1.00 می باشد اعتبار دریافت نمی کند.

با موافقت قبلی کمیته مطالعات حقوقی فارغ التحصیل، یک دانش آموز می تواند چهار دوره 24 ساعته مورد نیاز در برنامه های فارغ التحصیل کالج ددمن (مدرسه علوم انسانی و علوم انسانی SMU)، در دانشکدۀ الهیات پرکینز یا در مدرسه کسب و کار کالج کوکس . دانش آموز پس از اتمام همه کارها به رضایت مربی، مدارک تحصیلی را دریافت خواهد کرد، اما نمرات به یک مدرسه حقوق مدرسه ای محاسبه نمی شود.

دانش آموز ممکن است مجاز به انجام تحقیقات مستمر برای مقاله درجه یک تا سه ساعت اگر دانش آموز می تواند یک حامی دانشکده را به دست آورد.

یک دانشجو گزینه امتحان پایان نامه کارشناسی ارشد (برای چهار تا شش ساعت اعتبار) است. این پایان نامه باید تحت نظر یک استاد در دانشکده حقوق نوشته شود و باید توسط هر دو استاد و کمیته مطالعات حقوقی تحصیلات تکمیلی تأیید شود. پس از استاد نظارت، پایان نامه را تصویب می کند، دانشجوی باید چهار بار از پایاننامه به کمیته مطالعات حقوقی فارغ التحصیل حداقل 60 روز قبل از تاریخی که دانش آموز به دنبال دریافت مدرک است، ارسال نماید. در نوشتن پایان نامه، دانش آموز باید از دستورات کمیته پیروی کند. پایان نامه تایید شده یا تایید نشده است آن درجه بندی نشده است.

(ج) تکمیل تمام الزامات ظرف مدت 36 ماه از تاریخ ثبت اولیه به عنوان دانشجوی حقوق مدرک کارشناسی ارشد. با این حال، یک داوطلب به طور مداوم به عنوان یک دانش آموز نیمه وقت ثبت نام کرده است تا 60 ماه تمام تمام الزامات را تکمیل کند.

21430_28439363.jpg

نحوه درخواست

معیارهای پذیرش

پذیرش به این برنامه با انتخاب است. یک متقاضی برای پذیرش LL.M. برنامه تحصیلی باید دارای مدرک JD باشد. در صورت درخواست برای این برنامه و شما یک دانشجوی بین المللی هستید، شما همچنین باید از معیار پذیرش LL.M. برای فارغ التحصیلان مدرسه حقوق خارجی.

درخواست مورد نیاز

متقاضیان به LL.M. برنامه ها (برای فارغ التحصیلان حقوق، مالیات، و عمومی) باید موارد زیر را ارائه دهند:

  • بیانیه شخصی (از جمله چرا شما علاقه مند به ورود به برنامه تحصیلات تکمیلی است)
  • خلاصه
  • دو نامه توصیه
  • رونوشت های تحصیلات تکمیلی و مدارک قانونی. رونویسی باید مستقیما به اداره پذیرش از مدارس شما ارسال شود.

علاوه بر این، متقاضیان بین المللی باید مدارک شخصی و بانک از منابع مالی کافی برای پوشش هزینه های پیش بینی شده، هزینه ها، کتاب ها و هزینه های زندگی ارائه دهند. این گواهینامه ها باید در دلار آمریکا باشد.

متقاضیان بین المللی که انگلیسی زبان زبان اول نیست، باید آزمون انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) را که توسط سرویس تست آموزشی، PO Box 6151 Princeton، نیوجرسی 08541 (www.TOEFL.org) اداره می شود، دریافت کند. نمره باید مستقیما از اداره تست های آموزشی به اداره پذیرش گزارش شود. مهم است که هنگام درخواست، در کد TOEFL کد 6660، کد شماره 03 را وارد کنید تا اطمینان حاصل شود که نمره شما به SMU Dedman School of Law ارسال شده است. حداقل نمره پذیرش TOEFL 575 یا معادل آن است. دانش آموزانی که نمره TOEFL این الزامات را برآورده نمی کنند، می توانند برای پذیرش مشروط به دانشجویانی که با موفقیت کامل انگلیسی را به عنوان دوره زبان دوم در SMU یا موسسه دیگری اجرا می کنند، اعمال شود.

مهلت درخواست

برنامه های کاربردی برای LL.M. برنامه ها به طور مداوم در اوایل ماه دسامبر پردازش می شوند. در بهترین شرایط شما برای ارائه درخواست خود در اسرع وقت با تمام اسناد و مدارک پشتیبانی می شود. برنامه های کاربردی به صورت فضای قابل قبول پذیرفته خواهند شد. برنامه ها پس از اتمام بررسی می شود و تصمیمات بعد از آن به پایان می رسد.

کمک مالی

دفتر کمک مالی SMU برای کمک به دانش آموزان در دریافت وام های دانشجویی در دسترس است.

بورس تحصیلی

SMU Dedman School of Law طور معمول برخی از کمک های کمک هزینه تحصیلی را به اکثر ما LL.M. دانش آموزان. تمام متقاضیان به طور خودکار برای کمک هزینه تحصیلی جزئی در نظر گرفته می شوند. علاوه بر بورس تحصیلی جزئی، ما چند مدرک تحصیلی کامل ارائه می دهیم. درخواست جداگانه ای برای این کمک های مالی ضروری نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با اداره برنامه های حقوقی فارغ التحصیل از طریق ایمیل در bheine@smu.edu یا با شماره تلفن 214-768-2758 تماس بگیرید یا با شماره تلفن رایگان 1-888-768-5291.

21435_22519D_079_HR_RT1.jpg

در باره

SMU Dedman School of Law در سال 1925 تاسیس شده است که یک مدرک حقوق خصوصی در سطح بالا است که در دالاس تگزاس واقع شده و در محله ی درختی واقع شده است، فقط چند دقیقه از مرکز شهر است. در سال 1949 تاسیس شده در برنامه های حقوق مدرک کارشناسی حقوق قانونی در آموزش برخی از رهبران برجسته در سراسر جهان نقش مهمی ایفا کرده است. ما افتخار می کنیم شبکه جهانی فارغ التحصیلان ما - بیش از 2،000 فارغ التحصیل از 80 کشور که دارای موقعیت های برجسته در دولت، عمل حقوقی، کسب و کار، قضایی و آموزش حقوق قانونی در سراسر جهان است.

SMU Dedman Alumni Network

برنامه های تحصیلات تکمیلی فوق العاده

SMU Dedman School of Law مدنی SMU Dedman ارائه برنامه های تحصیلات عالی را برای وکلای آمریکایی و خارجی آموزش می دهد. LL.M. و برنامه های SJD، حرفه های حرفه ای قانون، آموزش، و خدمات عمومی را با تدریس تجزیه و تحلیل و مهارت حل مسائل برای رسیدگی به خواسته های پیچیده دنیای ما، افزایش می دهد. این برنامه ها درک دانش آموزان از نظریه های قانونی و سیاست ها را افزایش می دهد، افق های قانونی دانش آموز را گسترش می دهد و توسعه تحقیقات حقوقی و مهارت های نوشتن را تشویق می کند.

تحصیل در Vibrant Dallas، تگزاس

SMU Dedman Law دانش آموزان بین المللی را فرصتی برای تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه پر جنب و جوش، مختلف و علمی با استفاده از تحصیل در دالاس - نه تنها مرکز تجارت بین المللی، بلکه یک مرکز فرهنگی پویا واقع در نیمه راه شرق و غرب ساحل متحده ایالت ها در یک منطقه شناخته شده برای آب و هوای خفیف و آفتابی آن است. دالاس نهمین شهر بزرگ و دالاس / Ft است. Metroplex ارزش چهارمین بزرگترین منطقه شهری در ایالات متحده را تشکیل می دهد. این یک شهر پیچیده با یک بازار شغلی پرجمعیت، کیفیت بالای زندگی و هزینه نسبتا کم هزینه زندگی است. این یک محل عالی برای زندگی و تحصیل است!

دانشکده پذیرفته شده در سطح جهانی

هیئت علمی شامل محققان و نوآوران در زمینه های مختلف از جمله قانون اساسی، قانون شرکت، قانون کیفری، قانون محیط زیست، قانون سلامت، مالکیت معنوی، قانون امنیت ملی، قانون نفت و گاز، قانون منافع عمومی و قانون مالیات است. این محققان به طور منظم با حضور در کمیته های کنگره، با حضور در جلسات آژانس های دولتی و فدرال، با دادگاه های ایالتی و فدرال، همکاری با مدیران شرکت های خصوصی و غیرانتفاعی، به طور منظم در جهان حضور دارند، و به طور مرتب در رسانه ها برای ترجمه تحقیقات خود و یا تفسیر درباره داستان های مهم از روز تحصیل قانون در SMU به دانشجویان امکان دسترسی به یک استاد برجسته را میدهد که در تحقیقات به موقع و پیشرفته که اغلب با تجربه سالها درگیر هستند، مشغول به کار هستند.

21429_SMU_Law_LOW_RES_PROOFS_-_Students_around_campus-Lifestyle_-_Bret_Redman-187_1.jpg

تجربه یادگیری

علاوه بر برنامه آموزشی متنوع ما، دانشجویان از مزایای بسیاری از فعالیت های خارج از کلاس می خواهند. در SMU Dedman Law، تجربه یادگیری شما از طریق کنفرانس ها و سخنرانی های بین المللی سالانه غنی خواهد شد و شخصیت های برجسته بین المللی را در محوطه دانشگاه برای بحث در مورد مسائل حقوقی جهانی مطرح می کند. بین المللی LL.M. دانش آموزان کلاس های خود را با دانشجویان آمریکایی JD می گیرند و در برنامه دادگاه ما شرکت می کنند - برنامه ای است که در طول گرایش معرفی می شود که در آن دانشجویان با همکاران، دانش آموزان، رهبران دانشجویان، مشاوران شغلی و فارغ التحصیلان برای تجربه جامعه در طول زمان خود SMU Dedman School of Law . یک عضو هیئت علمی به عنوان مشاور ارشد شخصی شما خدمت خواهد کرد. تمرین وکلا از بخش حقوق بین المللی انجمن دالاس نیز به عنوان مربی برای دانش آموزان ما خدمت می کنند.

فارغ التحصیلان بین المللی

فارغ التحصیلان بین المللی SMU Dedman School of Law در سراسر جهان تاثیر می گذارند. شبکه بین المللی فارغ التحصیلان ما شامل بیش از 2000 فارغ التحصیل در بیش از 80 کشور است. این حرفه ها را می توان در بالاترین سطوح دولت، قانون حقوقی و کسب و کار یافت. فارغ التحصیلان بین المللی SMU طیف وسیعی از سیستم های حقوقی را شامل می شوند از جمله آمریکای مرکزی و جنوبی، مکزیک، کانادا، اروپا، آفریقا، هند، آسیای جنوب شرقی، چین، شرق میانه و امپراتوری اقیانوس آرام. ما برای تنوع جغرافیایی جهانی در دانشجویان دانشجویی تلاش می کنیم و سطح بالایی از توجه و پشتیبانی فردی را برای هر دانش آموز بین المللی فراهم می کنیم.

سوچوک Sukharomna '81

رئیس دیوان عالی، تایلند

دکتر Shen Shiaoming '81

مشاور حقوقی بین المللی برای مکنزی

حامد کرزی خانم '59

وزیر امور خارجه هند (2009-2012)

Siriporn Chaiyasuta '85

مشاور عمومی، شورون اروپا، اوراسیا و اکتشاف خاورمیانه

ملاح الحسین '11

دكترا مشاور، شرکت صنایع پایه عربستان سعودی

Antonio M. Garza '83

سفیر سابق ایالات متحده در مکزیک

دکتر هلموت سمن '66

رئیس و رییس گروه BW

دکتر حسن اکور '07

دین سابق، دانشکده حقوق قطر

Jinsung Lee '88

عدالت، دادگاه قانون اساسی کره

Yukio Horigome '71

عدلیه دیوان عالی ژاپن

Hans Heppe'97

شریک بین المللی، لک لورد LLP کنسولگری آلمان

زندگی دانشجویی

دانشکده حقوق در گوشه شمال غربی دانشگاه مرکزی SMU قرار گرفته است - با ساختمان های کلاس درس، ساختمان اداری و کتابخانه قانون، آنچه که «قانون چهارم» نامیده می شود تشکیل شده است. این محل ایده آل دسترسی آسان به بسیاری از دانش آموزان فوق العاده SMU از جمله خدمات ناهارخوری، مرکز تناسب اندام برتر و مرکز خدمات بهداشتی.

21430_28439363.jpg

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

در بارهSMU Dedman School of Law در سال 1925 تاسیس شده است که یک مدرک حقوق خصوصی در سطح بالا است که در دالاس تگزاس واقع شده و در محله ی درختی واقع شده است، فقط چند دقیقه از مرکز شهر است. در سال 1949 تا... اطلاعات بیشتر