کارشناسی ارشد در امور بینالمللی شرکت و تجاری

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

LLM بین المللی قوانین شرکت و تجاری برای فارغ التحصیلان قانون و حرفه ای که مایل به توسعه تخصص تخصص حقوقی مورد نیاز در اقتصاد جهانی امروز طراحی شده است.

اهمیت مرزهای ملی در حال کاهش است و شناخت جامع از قانون تجارت بین المللی و روابط تجاری بسیار مهم است. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا یک درک عمیق از قانون و مقرراتی که فعالیت های تجاری و تجاری را در سراسر مرزهای ملی کنترل می کند، فراهم کند.

این فرصت را به شما فرصت می دهد تا منافع خصوصی و عمومی قوانین قانونی مورد نیاز برای اداره اقتصاد جهان را بازتاب دهید. این برنامه با هدف آماده سازی شما برای پاسخ دادن به طبیعت در حال تغییر و پویایی روابط حقوقی بین شرکت ها، افراد و دولت ها است.

به عنوان بخشی از مطالعه خود، یک پایان نامه مهم است و این به شما این امکان را می دهد تا مهارت های تحقیقاتی خود را افزایش دهید، همانطور که تحقیق دقیقی را در حوزه انتخابی خود انجام می دهید.

چگونه مطالعه میکنید

LLM به دانشآموزان فرصت میدهد که منافع خصوصی، شرکتی و عمومی قوانین قانونی لازم برای اداره اقتصاد جهانی را با ماژولهای قانون تجارت بینالمللی (شامل تجارت بینالمللی و فروش کالاهای بینالمللی)، حقوق بینالمللی خصوصی و عمومی قوانین مربوط به بازار داخلی اتحادیه اروپا و سازمان تجارت جهانی در میان دیگران است.

تماس و مستقل مطالعه

این برنامه توسط سمینارهای دو ساعته، یکبار در هفته، در هر ماژول تحویل داده می شود. آماده سازی گسترده برای هر سمینار ضروری است.

مطالعه سطح تحصیلات تکمیلی شامل سهم قابل توجهی از تحصیلات مستقل است، مطالعه مواد مندرج در سخنرانی ها و سمینارها. به عنوان یک راهنمای کلی، برای هر ساعت در کلاس انتظار می رود که دانش آموزان دو تا سه ساعت در یک مطالعه مستقل صرف شوند.

چگونه ارزیابی می شود

همه ماژول ها با تکالیف نوشته شده ارزیابی می شوند. همچنین لازم است که یک نوشته محوری را بنویسید. هیچ معاینه ای وجود ندارد، نوشته شده یا دهانی.

بازخورد ارزیابی

سیاست University of Lincoln در بازخورد ارزیابی اهداف این است که اطمینان حاصل شود که دانشگاهیان به سرعت به شما در ارزیابی دوره ها - بطور معمول ظرف 15 روز کاری پس از تاریخ ارسال ارسال می کنند.

شرایط ورود

کلاس اول یا دوم درجه یک در یک موضوع مربوطه را جشن می گیرد.

دانشجویان بین المللی نیاز به زبان انگلیسی در IELTS 6.0 با حداقل 5.5 در هر عنصر یا معادل آن دارند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations ... اطلاعات بیشتر

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations around the world, including the BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank, and Rockstar Games. اطلاعات محدود