بهترین راه حل در این زمینه

راهنمای انتخاب مجری Keuzegids Master در سال 2018 برنامه تحقیقاتی حقوقی Utrecht University را به عنوان بهترین در زمینه هلند رتبه بندی Utrecht University .

در باره

آیا شما کنجکاو، تحلیلی و آماده برای چالش های جدید در یک محیط دانشگاهی پویا هستید؟ آیا شما علاقه مند به نوشتن متون آموزشی، مشارکت در بحث و حل مسائل قانونی پیچیده هستید؟ آیا می خواهید فرصتی برای تکمیل یک برنامه جامع در سطح کارشناسی ارشد در قانون فراهم کنید که فراتر از یک سال یک ساله استاندارد باشد؟ اگر چنین است، دو سال استاد حقوقی در Utrecht University ممکن است انتخاب مناسب برای شما باشد!

مزیت یک نیاز رشد برای محققین قانونی را به دست آورید

برای متخصصین حقوقی و دانشگاهیان، مهارت های تحقیقاتی قانونی به طور فزاینده ای مهم هستند. دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، بلکه شرکت های حقوقی، شرکت ها، دادگاه ها، سازمان های غیردولتی و مقامات دولتی همگی نیاز به وکلا کامل و خوب دارند که دارای مهارت های نوشتن عالی و اندیشه تحقیقاتی هستند. برنامه تحقیق حقوقی به شما کمک خواهد کرد که به نوع وکیل محکم تبدیل شوید که جامعه ما در حال تغییر است.

تبدیل شدن به یک تفکر سازنده و انعطاف پذیر

جامعه پیچیده ، کثرت گرا و مدام در حال توسعه ما نیاز آشکار متفکران تحلیلی تند دارد. دوره های حقوق سنتی همیشه دانش و مهارت لازم را برای برآورده کردن این تقاضا در اختیار فارغ التحصیلان قرار نمی دهد. Utrecht University برای پر کردن این نیاز ، برنامه کارشناسی ارشد تحقیقات حقوقی دو ساله را تهیه کرد. برنامه کارشناسی ارشد تحقیقات حقوقی پایه ای عالی برای دکتری بیشتر ارائه می دهد. تحصیلات و همچنین شما را برای یک حرفه قانونی به عنوان یک پزشک در بخش های تجاری ، خدمات عمومی یا دانشگاهی آماده می کند. به عنوان بخشی از این برنامه ، شما دوره های مربوط به مهارت های تحقیق حقوقی و همچنین دوره های اساسی در زمینه انتخاب شده خود را خواهید گذراند. تقریباً یک سال را درگیر پروژه های تحقیق حقوقی و نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد خواهید کرد.

به سمت حرفه ای حرفه ای بروید

پس از اتمام این برنامه کارشناسی ارشد در امور حقوقی، می توانید حرفه ای را در تحقیقات قانونی دنبال کنید، موقعیت پژوهشی را در یک دانشگاه یا در یکی از بزرگترین شرکت های حقوقی، ادارات تحقیقاتی عالی قضات در نقاط مختلف جهان، یا در هلند، دیوان عالی هلند، شورای ایالتی یا مرکز تحقیق و مستندسازی ( Weenschappelijk Onderzoeks- en Documentatientrum ) وزارت دادگستری. شما همچنین برای انجام امور قانونی در یک شرکت حقوقی ملی یا بین المللی، در یک شرکت یا در یک سازمان غیردولتی، در قوه قضائیه یا در یک دولت یا غیر دولتی آماده خواهید شد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Utrecht University »

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
Price
2,143 EUR
هلند و سایر دانشجویان اتحادیه اروپا / EEA (هزینه قانونی 2019-2020): € 2،083. دانشجویان غیر اتحادیه اروپا / EEA (هزینه موسسات): 2018-19: 15،575 یورو، 2019-20: 16،600 یورو
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020

Master in Legal Research