کارشناسی ارشد در سیستم عدالت کیفری

عمومی

شرح برنامه

سیستم عدالت کیفری زمینه ای را تشکیل می دهد که در آن حل و فصل درگیری های ایجاد شده توسط جرم و جنایت ، چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی پخش می شود. این مجموعه شامل مجموعه ای از موسسات است که توسط متخصصان آموزش دیده در رشته های مختلف علمی انجام شده است که در نقشه سنتی مدارک رسمی ، آموزش جامع ارائه نکرده اند.

این مدرک کارشناسی ارشد - که در حال حاضر به نسخه دهم خود رسیده است - نشانگر یک تعهد محکم به آموزش جامع متخصصان و محققان آینده در حوزه سیستم دادرسی کیفری است. هدف این آموزش آموزش بین رشته ای در همه رشته های ادغام علوم جنایی است. این تنها استاد موجود در حوزه جغرافیایی اسپانیا است که در آن به تجزیه و تحلیل عمیق هم رشته های حقوقی و هم مبانی تجربی مرتبط با پدیده جنایی پرداخته می شود. دقیقاً مقطع کارشناسی ارشد ، سیستم عدالت کیفری ، از مراجعات تلفیقی بین المللی - مانند تحصیلات تکمیلی دانشگاه ماساچوست یا دانشگاه لستر - که در آن "سیستم عدالت کیفری" واجد شرایط استفاده می شود ، گرفته شده است. رویکرد بین رشته ای را به جنبه های مربوط به فعالیت مذکور رجوع کنید.

برای دستیابی به این هدف ، حقوقدانان و جرم شناسان از چهار دانشگاه مختلف اسپانیا ، با هماهنگی Universitat de Lleida ، نیروهای خود را به کار گرفته اند تا این پیشنهاد تدریس را فعال كنند. بنابراین ، همراه با Universitat de Lleida ، این عنوان توسط اعضای دانشگاه Rovira i Virgili ، Jaume I University Castelló و Universitat d'Alacant تدریس می شود.

کارشناسی ارشد در سیستم عدالت کیفری از یک روش تدریس نیمه چهره پیروی می کند. هر یک از دو ترم با یک واحد تدریس کلاس شروع می شود که در مورد ماژول اصلی (ترم اول) و مدت زمان چهار روز در واحد انتخابی (ترم دوم) دو هفته به طول می انجامد. این روزها پس از اتمام فعالیت های آنلاین هفتگی برای هر یک از ماژول ها دنبال می شوید.

چرا مطالعه می کنید؟

هدف اصلی کارشناسی ارشد ارائه آموزش های تخصصی است که ادغام مطالب مختلف انضباطی در سیستم عدالت کیفری همگرا است ، هدفی که مطابق با نیاز به آموزش جامع برای کسانی که مایل به هدایت فعالیت های حرفه ای یا علمی خود در این زمینه هستند ، باشد. این شرکت در نظر دارد آموزش های تخصصی و یکپارچه ای را برای فارغ التحصیلان رشته های حقوق ، جرم شناسی ، روانشناسی ، جامعه شناسی ، علوم سیاسی و سایر علوم اجتماعی مرتبط با جرم در رشته های مختلف پیکربندی شده از سیستم دادرسی کیفری اعطا کند ، که اساساً با یک قانون اساسی کیفری ، روند کیفری یکپارچه شده است. جرم شناسی و قربانی شناسی.

رویکرد جامع در مورد رشته های فوق الذکر سیستم دادرسی کیفری ، علاوه بر ارائه یک مرور کلی به متخصصان آینده در این زمینه ، برای تعمیق و تکمیل دانش جزئی جذب شده با برخی مطالعات درجه بندی - اساساً قانون و جرم شناسی - در پرداختن به این موارد

از آنجا که این یک مقطع کارشناسی ارشد دانشگاهی است ، اما همچنین یک کارشناسی ارشد پژوهش محور ، همراه با تعمیق در مطالعه موضوعاتی از قبیل قانون اساسی کیفری ، دادرسی کیفری ، جرم شناسی - اساساً نظریه های جرم و جنایت - و پیروزی در نظر گرفته شده است که دانش آموزان نیز از جنبه روش تحقیق تحقیق می کنند. بنابراین ، هدف این است که آنها دانش و مهارت های روش شناختی را نیز در اختیار آنها قرار دهیم که فراتر از اجازه دادن به آنها برای انجام اولین کار تحقیقاتی در مقطع کارشناسی ارشد ، آنها را با انجام تکمیل پایان نامه دکتری معرفی کنند.

برنامه های حرفه ای

استاد متخصص در سیستم دادرسی کیفری را آموزش می دهد ، بنابراین ابزارهایی را برای پیشرفت در حرفه های مرتبط با حوزه های زیر فراهم می کند:

 • روند کیفری رسمی (قضات ، دادستانها ، وکلا یا روانشناسان پزشکی قانونی ، از جمله دیگران)
 • عدالت ترمیمی و میانجیگری جنایی
 • خدمات و سازمان های قربانی
 • اجرای مجازاتهای کیفری (به عنوان جرم شناسان در زندان)
 • محققان رشته های علمی مرتبط با سیستم دادرسی کیفری

مدرک کارشناسی ارشد اجازه می دهد تا شروع به کار در تحقیقات ، اجازه می دهد تا به ادغام در برنامه های دکترا مربوط به سیستم دادرسی کیفری ارائه شده توسط چهار دانشگاه ارائه دهنده مدرک.

مشخصات دانشجویی

افراد علاقه مند به این مدرک کارشناسی ارشد می توانند از طیف وسیعی از تخصص ها بدست آورند:

 • مدرک حقوق یا جرم شناسی. مدرک حقوق یا جرمشناسی یا دیپلم جرم شناسی.
 • درجه در سایر مدارک تحصیلی که بخشی از شاخه علوم اجتماعی - مانند مدرک روانشناسی ، جامعه شناسی یا علوم سیاسی است - گرچه به صورت مماس ، مربوط به مطالعه سیستم عدالت کیفری است
 • فعالیت های حرفه ای مربوط به سیستم دادرسی کیفری ، در زمینه حرفه های حقوقی یا زندان های فنی ، قضایی ، پلیس یا تیم ها یا تیم های نوجوان یا اعدام.

به منظور تضمین سطح دانش پایه در موضوعات اصلی که جزئی از ماژول اول هستند ، برای آن دسته از فارغ التحصیلانی که در رشته حقوق یا جرم شناسی نیستند ، ممکن است یک آزمون ورودی انجام شود. این امر به منظور اطمینان از وجود حداقل سطح در موضوعات اصلی استاد است که تحصیلات در آن فراوان خواهد بود ، یا به این دلیل که اثبات شده است از طریق میزان دستیابی - مدارک حقوق و جرم شناسی - قبلاً با قبولی در یک آزمون به اثبات رسیده است. سطح زمانی که این حداقل دانش ، محتوای ضروری سایر درجات مبدأ ممکن را تشکیل نمی دهد - روانشناسی ، جامعه شناسی یا علوم سیاسی ، از جمله دیگر -.

شرایط ورود - مسیرهای دسترسی

قبل از شروع پیش ثبت نام ، بررسی کنید که شرایط لازم برای قبولی در برنامه کارشناسی ارشد را که در آن علاقمند هستید ، رعایت کرده و با مدارک لازم برای پیش ثبت نام مشورت کنید.

مطابق با آیین نامه آکادمیک دانشگاه رسمی Graus و کارشناسی ارشد UdL ، مسیرهای دسترسی عبارتند از:

 1. مدرک دانشگاه رسمی اسپانیا. (دوره های کارشناسی ، مهندسی ، معماری ، مهندسی فنی ، معماری فنی و درجه ها)
 2. مدرک دانشگاه معتبر خارجی
 3. صلاحیت تأیید نشده اما با سطح آموزش معادل مدرک تحصیلی اسپانیا است و به شرط آنکه در کشور صادر کننده مدرک امکان دسترسی به تحصیلات تکمیلی را داشته باشد

معیارهای انتخاب

برای دستیابی به مقطع کارشناسی ارشد لازم است تحصیلات دانشگاهی را انجام دهید که امکان ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد ، یعنی حقوق ، جرم شناسی ، روانشناسی یا علوم سیاسی و همچنین تکمیل سایر مطالعات مقطع کارشناسی ارشد در حوزه علوم اجتماعی را فراهم می کند. مربوط به سیستم دادرسی کیفری است. دانش کمتری در مورد برخی از موضوعات مرتبط ضروری است.

برنامه های حق تقدم به دانشجویان حقوق یا جرم شناسی داده می شود. در صورت وجود برنامه های کاربردی بیشتر از مکان ها ، میانگین نمرات سوابق دانشجویی که در گواهینامه رسمی دانشگاهی مدرکی که به تحصیلات کارشناسی ارشد دسترسی داشته باشد ، درج می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the ... اطلاعات بیشتر

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the campus gates. Students make up most of the UdL community, and our objective is to ensure that they enjoy the teaching and learning processes involved. اطلاعات محدود