کارشناسی ارشد در قانون

عمومی

شرح برنامه

law

معرفی

با مقررات جدید ایجاد شده توسط قانون 34/2006، از 30 اکتبر، در دسترسی به حرفه وکالت و وکلای و با دستورات سلطنتی 775/2011، از ژوئن 3، که مقررات قانون 34/2006، از تاریخ 30 اکتبر در مورد دسترسی به حرفه وکالت و وکیل دادگستری، تحقق یک شکل گیری قبلی، الزام قانونی برای توانمند سازی حرفه ی وکیل می شود.

استاد دفاع ، که امکان دسترسی به تست آموزش را برای کسب عنوان وکیل فراهم می کند، بین UDC و ICACOR از طریق مدرسه حقوقی "Decano Iglesias Corral" تدریس می شود.

هدف اصلی استاد رسیدن به این است که دانش آموز مهارت ها و توانایی ها و مهارت هایی را بدست آورد که به او اجازه می داد تا حرفه ای از وکیل را پس از گذراندن تست دولتی مربوطه به کار گیرد. به این ترتیب می توانید دفتر حرفه ای مناسب را پیوست کنید و باز کنید.

چرا درجه تحصیل می کنید؟

شهر آکورونا و منطقه شهری آن، توسعه قابل توجهی از بخش خدمات و صنایع را دارند که حرفه ای از دنیای قانون نیاز به آن دارند. بالاترین قضایی دادگستری جامعه مجاز، دادگاه عالی قاضی گالیسیا، در شهر مستقر است و تعداد قابل توجهی از اتاق های قضایی را نیز دارد.

همچنین، در پایتخت قومیت، نمایندگی دولت در گالیسیا و تعداد زیادی از نواحی منطقه ای قرار دارد که رابطه ای عادلانه با دولت را در مناطق مختلف خود تعیین می کند. با توجه به ابتکارات خصوصی، شرکت های اختصاص داده شده به بانکداری و بخش نساجی به ویژه مهم هستند، همه با نیاز واضحی برای کابینت ها یا خدمات حقوقی.

این کارشناسی ارشد مدرک و یا روش کار روشن را ارائه می دهد. علاوه بر این، کارشناسی ارشد شامل 30 اعتبار از کارآموزی اجباری خارجی است که به ترتیب در شرکت های حقوقی، بلکه در سایر موسسات مربوطه که مایل به عمل به عنوان وکیل (عمدتا مشاوره حقوقی شرکت های خصوصی یا موسسات عمومی منطقه ای یا شهری) .

آموخته ام

روش شناسی و برنامه ریزی مبتنی بر شکل گیری فعال و مشارکتی و برداشت متقابل از تجربیات قانونی و استدلال است. در مورد گرفتن دانش آموز برای به دست آوردن عادات حرفه ای مناسب است.

سازماندهی این طرح تمایل دارد تا از همان ابتدا دانش آموز در تکنیک های انجام وظیفه وکیل توسعه یابد.

ساختار مطالعه

این مطالعه در سه ترم استوار است. کارآموزی خارجی در ترم دوم و سوم برگزار می شود.

مدرک کارشناسی ارشد از طبیعت چهره به چهره در دو گروه صبح و بعد از ظهر تشکیل شده است که حداقل 80٪ جلسات حضور در آن حضور دارند.

ماژول I: منحصر به فرد

 • تکنیک های زیست شناختی و متقاطع
 • تکنیک های ابزار
 • تمرین دادرسی مدنی
 • مقدماتی عمران I
 • تمرین روانشناختی و ماهیت کار
 • تمرین اداری
 • تمرین تجاری
 • تمرین مالیاتی
 • اقدامات خارجی II
 • تمرین دادرسی کیفری
 • تمرین ذاتی معنی
 • اصل مدنی عملا II
 • تمرینات خارجی I
 • استاد

دوره های حرفه ای و تحصیلی

این آموزش امکان دسترسی به آزمون را برای کسب عنوان وکیل می دهد. هدف اصلی استاد رسیدن به این است که دانش آموز مهارت ها و توانایی ها و مهارت هایی را بدست آورد که به او اجازه می داد تا حرفه ای از وکیل را پس از گذراندن تست دولتی مربوطه به کار گیرد. به این ترتیب می توانید دفتر حرفه ای مناسب را پیوست کنید و باز کنید.

مشخصات توصیه شده

کار حرفه ی حقوقی یکی از مهمترین رسانه های فارغ التحصیل و فارغ التحصیلان قانون است. کارشناسی ارشد برای دانش آموزانی که قصد تمرین حرفه وکالت را دارند، هدف قرار می گیرد.

الزامات دسترسی مشترک

برای دسترسی به مقطع کارشناسی ارشد در مقطع لیسانس لازم است که دارای مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی در قانون یا یک مدرک تحصیلی دیگر معادل آن باشد که مطابق با الزامات مندرج در ماده 3 دستورالعمل 775/2011 سلطنتی، 3 ژوئن توسط که مقرره قانون 34/2006، از 30 اکتبر، در مورد دسترسی به حرفه وکالت و وکیل دادگستاران تأیید شده است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... اطلاعات بیشتر

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. اطلاعات محدود
یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , یک کوروشا , فرول , فرول + 9 بیشتر کمتر