کارشناسی ارشد قوانین (LLM)

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

کارشناسی ارشد قوانین (LLM)

Michigan Law LLM یک برنامه تحصیلی انعطاف پذیر را ارائه می دهد ، به دانشجویان این امکان را می دهد که همانطور که دوست دارند تخصص پیدا کنند ، مناطق جدید مورد علاقه خود را کشف کنند یا برای شرکت در آزمون Michigan Law در نیویورک واجد شرایط باشند. سختگیری آکادمیک این برنامه به دانش آموزانی که از چالش یادگیری و ارزیابی در کنار دانشجویان JD برخوردار هستند ، پاداش می دهد ، در حالی که درگیری فکری آن ، دانشجویانی را که به اکتشاف و ریسک پذیری متوسل می شوند ، پاداش می دهد.

دانشجویان LLM مجاز به ثبت نام در بیشتر دوره های JD از جمله چندین درمانگاه هستند. در واقع ، ما کرسی ها را در بسیاری از دوره های ترم پاییز رزرو می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مکان ها در زمان ثبت نام در واقع در دسترس هستند. ما فقط دو دوره ارائه می دهیم که مختص دانشجویان LLM است (یک دوره قانون اساسی و یک دوره تحقیق و نوشتن). هر دو دوره اختیاری است ، اگرچه به طور کلی توصیه می شود.

124145_Discussion.JPG

برنامه مطالعه LLM

برنامه LLM Michigan Law بیش از 125 سال پیش آغاز شد و امروز شکوفا است. برنامه ما به دلایل مختلفی منحصر به فرد در بین همسالان خود است:

برنامه درسی انعطاف پذیر

برنامه درسی انعطاف پذیر ما اجازه می دهد تا دانش آموزان تقریباً از تمام دوره های JD ما را انتخاب کنند تا تمرکز و تجربه خود را طراحی کنند. این اجازه می دهد تا دانش آموزان ضمن کار مستقیم با اساتید مشهور دانشکده حقوق ، اعتبار تحقیقاتی مستقلی کسب کنند. و رویکرد بین رشته ای ما دانشجویان را ترغیب می کند تا دوره های LLM خود را در هر یک از سایر مدارس و کالج های برتر دانشگاه میشیگان شرکت کنند.

مطالعه با JD های برجسته

دانش آموزان با 900 دانشجوی JD ما که از تقریباً در هر ایالت ایالات متحده و بیش از 15 کشور خارجی می آیند تحصیل می کنند و در کلاس شرکت می کنند. استانداردهای پذیرش بسیار گزینشی ما دانشجویان JD را با معدل LSAT در 3٪ برتر افراد آزمون پذیرش می کند.

گروه کوچک

با بیش از 45 شرکت کننده ، دانشجویان LLM ما همکلاسی های خود را به خوبی می شناسند ، با اساتید ارتباط نزدیک دارند ، از توجه فردی کارمندان برخوردار هستند و به خوبی در موسسه ادغام می شوند. از آنجا که هر دانش آموز LLM با دقت انتخاب می شود ، کلاس فوق العاده روشن ، کنجکاو و متنوع است. و به دلیل این اندازه و کیفیت کلاس ، دانشجویان LLM مجاز به استفاده از بسیاری از فرصت های Michigan Law کاملاً تأمین شده هستند. چند مثال اخیر:

 • سه روز در واشنگتن به عنوان همکار جهانی سالزبورگ- برش
 • یک هفته در وین ، اتریش در تیم Vis Moot Court برگزار شد
 • 10 روز در هند با کلاس حقوق و توسعه اقتصادی در هند
 • دو هفته در ژنو به عنوان کارآموز UNHR - ژنو
 • یک تابستان در لندن در مرکز AIRE
 • یک تابستان به عنوان همکار حقوق و توسعه در نامیبیا
 • یک تابستان به عنوان همکار حقوق پناهندگی و پناهندگی در واشنگتن دی سی
 • یک تابستان در کلینیک معصومیت University of Michigan Law School
 • 10 ماه به عنوان منشی در دادگاه بین المللی دادگستری در لاهه

یاد بگیرید از بهترین

با یک طرز تفکر میان رشته ای و عشق واقعی به تدریس ، اساتید ما در زمینه های خود واقعاً برجسته هستند. با احترام زیاد توسط همسالان خود و در معتبرترین ژورنال ها منتشر شده اند ، آنها طیف گسترده ای از حوزه های حقوقی داخلی ، بین المللی و تطبیقی را پوشش می دهند.

ادامه مطالعه

دانش آموزان برجسته ممکن است برای انتقال به برنامه JD ما یا ادامه برنامه SJD ما اقدام کنند.

شبکه فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان به رده های بیش از 22،000 فارغ التحصیل Michigan Law در سراسر جهان می پیوندند و به اعضای مادام العمر خانواده میشیگان تبدیل می شوند.

فرهنگ ایالات متحده

دانش آموزان با زندگی در قلب این کشور ، عمیقاً یک تجربه یک بار در زندگی ، به فرهنگ آمریکایی فرو می روند. یک فرودگاه بزرگ ایالات متحده فقط 30 دقیقه با هتل فاصله دارد.

آن آربور

دانشجویان در آن آربور ، یکی از بهترین شهرهای دانشگاهی آمریکا ، با ناهار خوری در برخی از بیش از 1000 رستوران که این شهر ارائه می دهد ، لذت می برند ، یاد می گیرند که برای یک تیم فوتبال کالج که در سومین استادیوم بزرگ جهان بازی می کند ، شاد کنند. در نزدیکی مترو دیترویت ، در حالی که تجدید حیات را تجربه می کند ، سرگردان در بازار هفتگی کشاورزان است که با محصولات تازه فراوان است ، با بسیاری از گروه های پرشور دانشجویی که فقط یک دانشگاه بزرگ قادر به تهیه آن است ، درگیر می شود و صحنه های هنری و فرهنگی را در یکی از جذاب ترین محیط های پر جنب و جوش و فکری در کشور.

وی گفت: "مقداری که در کلاسهای درس یاد می گیریم بسیار زیاد است ، اما اتصالات شخصی که ایجاد می کنیم در گسترش افق ما نیز بسیار مهم هستند. LLM ها و JD های همکار من و همچنین SJD و محققان تحقیقاتی مرا به مباحثی که قبلاً در مورد آنها فکر نکرده بودم علاقه مند کردم ، چیزهای جدیدی را در مورد بازار قانونی به من آموختند و به من کمک کردند تا دوباره ارزیابی کنم و بیشتر حرفه خود را توسعه دهم. گرفتار شدن در خواندن و سخنرانی ها آسان است ، اما تفاوتی که مردم می توانند در زندگی شخصی و حرفه ای شما ایجاد کنند نیز ویژگی مشخصی از تجربه در Michigan Law . "

Daniele de Oliveira Nunes، LLM '19
همکار ارشد ، لیال کاتریم جانسن آدوگادوس ،
ریودوژانیرو

123660_AAStockImages1541.jpg

الزامات درجه LLM

1. حداقل 24 اعتبار کسب کنید

 • حداقل 18 از این اعتبارات باید در دوره های دانشکده حقوق کسب شود. اعتبار باقیمانده را می توان در هر 18 مدرسه و کالج برتر رتبه بندی شده در داخل دانشگاه برای یک تجربه واقعا بین رشته ای کسب کرد.

2- شرط قانون اساسی را راضی کنید

 • مقدمه ای بر قانون اساسی و روند قانونی آمریکا (فقط برای دانشجویان LLM) یا مقدمه در قانون اساسی (دوره مورد نیاز JD) با موفقیت پشت سر بگذارید.

3- نیاز تحقیق را برآورده سازید

 • یک سمینار یا یک دوره واجد شرایط را با موفقیت پشت سر بگذارید یا دو اعتبار از تحقیقات مستقل کسب کنید.

ما دانشجویان را ترغیب می کنیم که نه تنها در دوره های مورد علاقه خود را در نظر بگیرند بلکه دوره هایی را نیز طی کنند که طرز تفکر در مورد قانون و مشکلات حقوقی را گسترش می دهد. دانش آموزان باید یاد بگیرند که در استفاده از روش های تحلیل حقوقی در بسیاری از زمینه های جدید حقوقی که به ناچار پس از فارغ التحصیلی با آنها روبرو می شوند ، زیرک باشند.

پذیرش

Michigan Law از برنامه های مختلف در سراسر جهان و از همه بخش های حرفه حقوقی استقبال می کند - فعالیت های خصوصی ، دانشگاه ها ، دولت ، سازمان های مردم نهاد ، خدمات عمومی و شرکت ها. ما به دنبال ایجاد یک کلاس فارغ التحصیل کوچک از 35-45 LLM هستیم که با JD های ما در هم آمیخته اند تا یک کالای دانشجویی متنوع و برجسته از نظر ذهنی ایجاد کنیم. بنابراین پذیرش در دوره تحصیلات تکمیلی بسیار رقابتی است و در نتیجه تعدادی از متقاضیان واجد شرایط لزوماً کنار گذاشته می شوند.

واضح است که یک نکته بسیار مهم در روند انتخاب ، سابقه تحصیلی و حرفه ای متقاضیان در کشورهای خود است. با این وجود ، نگاه کردن به نمرات به تنهایی معیار کافی برای پیش بینی نتیجه روند انتخاب ما ارائه نمی دهد. توجه زیادی به کلیه جزئیات موجود در برنامه شده است ، و نامه های مرجع بسیار جدی گرفته می شوند. در نهایت ، ما به دنبال افرادی با توانایی های فکری و حرفه ای اثبات شده می شویم که بلوغ آنها به ما امکان می دهد تا یک گروه ناهمگن از دانشجویان فارغ التحصیل را بسازیم که نمایانگر طیف گسترده ای از خصوصیات از جمله علایق فکری متنوع ، کشورها و سنت های مختلف ، زندگی متنوع و دستاوردها و تجربه های حرفه ای و ... هستند. توانایی بهره مندی از تحصیلات تکمیلی.

کلیه متقاضیان می بایست درجه کشوری لازم را برای تحصیل در رشته حقوق یا تدریس حقوق در کشوری که در آن مطالعات حقوقی خود را دنبال کرده اند ، گذرانده باشند. متقاضیان ایالات متحده باید الزامات JD را در یک دانشکده حقوق معتبر ABA برآورده کنند. در هر سال معین ، کسانی که در برنامه های تحصیلات تکمیلی ما پذیرفته اند ، تحصیلات قانونی خود را با تمایز ، فارغ التحصیل شدن در کلاسهای درس یا در نزدیکی آنها انجام داده و یا در غیر این صورت توانایی استثنایی دانشگاهی را نشان داده اند.

مهلت درخواست: 31 ژانویه

برنامه تکمیل شده و کلیه مواد پشتیبانی باید بین اکتبر و پایان ژانویه قبل از سال تحصیلی که برای آن پذیرش شده است ، به ما برسند. برنامه ها فقط در صورت تکمیل بررسی می شوند. تمام برنامه هایی که تا تاریخ 15 ژانویه برای بررسی آماده هستند ، شانس برابر برای پذیرش دارند. پس از آن ، تصمیمات مربوط به پذیرش به صورت متحرک انجام می شود. متقاضیان تا اواخر ماه مارس یا اوایل فروردین اعلامیه این تصمیم را دریافت می کنند.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law S ... اطلاعات بیشتر

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law School is unmatched for beauty and is superbly functional for its residential and scholarly community. The School has a sizable and diverse faculty, with many preeminent in their fields. The careers of alumni also speak eloquently to the strength of the School; our graduates are leaders serving with distinction in the public, private, and academic sectors in this nation and beyond. اطلاعات محدود