کارشناسی در قانون (LLB)


گل سرسبد درجه LLB قانون افتخارات ما کمک خواهد کرد پایه برای یک کار موفق به عنوان یک وکیل، وکیل مدافع، و یا دیگر اشتغال مربوط به قانون است. این تنها دوره کارشناسی ارائه می دهد که در رشته حقوق مقدماتی برای معافیت از مرحله دانشگاهی آموزش و پرورش قانونی و حرفه ای، به رسمیت شناخته شده مشترک علمی مرحله هیئت وکلا مقررات سازمان (SRA) و نوار هیئت استانداردهای (BSB) است.

درصد بالایی از استادان ما به عنوان وکلاء، Barristers در، یا هر دو، در انگلستان و سایر حوزه های قضایی واجد شرایط و شما را از تجربه خود و دانش تخصصی بهره مند شوند.

به درجه قانون افتخارات LLB شما یک پایه بسیار عالی در مهارت های قانونی و افراد پایه و اساس به دست آورید. همچنین شما می خواهد فرصت داده می شود برای به دست آوردن دانش تخصصی در زمینه هایی از قبیل قانون استخدام است. در سال اول خود را شما همچنین می خواهد مهارت های پژوهش های حقوقی کشف و یک فرصت برای شرکت در یک بحث داشته باشد. فارغ التحصیلان درجه قانون ما رفته اند تا برای شرکت از جمله خطوط هوایی آمریکا، Charsley HarrisonLLP و Santander کار می کنند.

دانش آموزانی که با حداقل کمتر افتخارات کلاس دوم فارغ التحصیل خواهد شد یک محل را در دانشکده حقوق به انجام تمرین دوره حقوقی (مرحله بعدی به سمت تبدیل شدن یک وکیل است) تضمین شده است. 

فرصت های شغلی


فارغ التحصیلان می توانید LPC (مرحله بعدی به سمت تبدیل شدن یک وکیل است) یا BPTC (مرحله بعدی به سمت تبدیل شدن به یک وکیل مدافع) مطالعه شدند. بسیاری از دانش آموزان از گام گذاشتن در رشته حقوق خواهد شد با توجه به کار به عنوان یک مشاور حقوقی یا وکیل مدافع پس از فارغ التحصیلی. فارغ التحصیلان همچنین گزینه های شغلی در کسب و کار، سازمان های خیریه، مدیریت یا مدیریت اکتشاف و یا legally- زمینه های مرتبط مانند کار حقوقی. فارغ التحصیلان ما در رفته برای برای طیف گسترده ای از سازمان ها از جمله دانکن لوئیس، جولیان جوان و شرکت، H & M وکلا و بیشتر کار می کنند.

شرایط ورود


برای LLB ما به طور معمول ارائه می دهد در حدود 300 نقطه تعرفه و قانون افتخارات BA ما به طور معمول ارائه می دهد در حدود 260 نقطه تعرفه یا کمتر اگر شما تنها در دو سطح به علاوه GCSE ریاضی و زبان انگلیسی در رتبه C یا بالاتر داشته باشد. پیشرفته پیشرفت گواهینامه در معادل به بالا. همانطور که ما یک سال اول مشترک برای LLB و قانون افتخارات BA، آن را برای دانش آموزان که به خصوص علائم قوی برای انتقال از قانون BA افتخارات به LLB در پایان سال اول خود را به دست آورد امکان پذیر است.

شرایط ورود بین المللی


ما قبول معادل فوق از یک مدرک در خارج از کشور به رسمیت شناخته شده، برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد الزامات را از کشور خود، کسب اطلاعات بیشتر تحت حمایت در کشور خود را ببینید. برای جزئیات دیگر معادل مورد نیاز است که میانه را قبول دیدن شرایط ورود.

مورد نیاز زبان انگلیسی


شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 10 برنامه دیگر ارائه شده توسط Middlesex University London »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
اوت 2019
Duration
3 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,000 GBP
- انگلستان و اتحادیه اروپا؛ £ 10،400 - غیر اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

اوت 2019