کارشناسی قوانین (LLB)

عمومی

شرح برنامه

حقوق

تمام مدارک ما توسط شورای عالی آموزش و پرورش (CHE) معتبر و به رسمیت شناخته شده توسط انجمن قانون آفریقای جنوبی بوجود آمد و، شورای عمومی از نوار (GCB) و تمام کارفرمایان محلی و بین المللی فارغ التحصیلان قانون و یا حرفه ای قانونی است. هیات علمی ما با تجربه هستند، پویا، و پرشور در مورد اطمینان از برتری در تلاش تدریس، تحقیق، و تعامل اجتماعی است.

که شهادت به کیفیت آموزش و پرورش قانونی آنها در حال دریافت در فورت خرگوش - دانش آموزان ما به طور مداوم عملکرد خوب در مسخره کردن دادگاه / های تمثیلی منطقه ای و بین المللی ثبت شده است.

مطالعه قانون در محوطه دانشگاه شرق لندن ما اطمینان خواهد داد که دانش آموزان دسترسی آسان به دادگاه، شرکت های حقوقی، و دیگر نهادهای مرتبط قانون مهم - که در آن آنها می توانند به صورت پاره وقت کار می کنند، خدمت به عنوان داوطلب، و یا به سادگی حضور به رعایت قانون در عمل.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

A vibrant, equitable and sustainable African university, committed to teaching and research excellence at the service of its students, scholars and the wider community.

A vibrant, equitable and sustainable African university, committed to teaching and research excellence at the service of its students, scholars and the wider community. اطلاعات محدود
آلیس , بیشو , لندن شرقی + 2 بیشتر کمتر