گواهی در قانون امنیت اطلاعات و امنیت اطلاعات

عمومی

شرح برنامه

یک برنامه جدید گواهی تمام آنلاین در Cybersecurity

  • درک تاثیر قوانین و سیاست ها
  • ارزیابی یک برنامه امنیتی و امنیتی برای کسب و کار یا سازمان
  • ارزیابی بهترین شیوه های صنعت همراه با قوانین امنیت، امنیت و قوانین حریم خصوصی دولتی، فدرال و بین المللی،
  • تصمیم گیری و تصمیم گیری های ارشد را در مورد چگونگی هدایت یک کسب و کار یا سازمان برای سرعت بخشیدن به ریسک پذیری، سازگاری، محیط قانونی و سیاست گذاری، تصمیم گیری و مشاوره می دهد.

این برنامه شامل سه دوره برای مجموع 9 ساعت اعتباری می شود و در یک فرمت کاملا آنلاین، فرمت های یادگیری از راه دور ارائه می شود، به دانش آموزان اجازه می دهد که دوره های خود را در زمان هایی که بهترین برنامه های خود را دارند، تکمیل کنند. هر دوره 14 هفته طول می کشد و می تواند همزمان انجام شود به طوری که هر سه دوره را می توان در یک ترم تحصیلی تکمیل کرد.

تمام دانشجویان مجبورند قانون سایبرنس را تصویب کنند

جنایات سایبری

3 آنلاین

جنگ سایبری، اطلاعات

3 آنلاین

امنیت سایبری

3 آنلاین

چارچوب امنیت سایبری

3 آنلاین

قانون امنیت سایبری

3 آنلاین

قوانین فضای مجازی

3 آنلاین

کشف الکترونیکی

3 آنلاین

قانون حفظ حریم خصوصی جهانی

3 آنلاین

رعایت بهداشت و درمان

3 آنلاین

فناوری، حریم خصوصی و قانون

3 آنلاین

دوره های آنلاین در Albany Law School به طور کلی یکسان نیست. این بدان معنی است که یادگیری به صورت آنلاین در یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) (یعنی Canvas) صورت می گیرد که در آن دانش آموزان با بحث و انتساب هایی که توسط یک استاد حقوق قانونی تسهیل می شود، با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. یک محیط یادگیری غیر همزمان مانند این اجازه می دهد تا دانش آموزان برای دسترسی به محتوای درس بر اساس برنامه خود، که ایده آل برای کسانی که کار می کنند و یا دارای وظایف دیگر.

گرچه دوره های آموزشی انعطاف پذیری بزرگی را ارائه می دهند که دانش آموزان می توانند در هر زمان و در طول روز شرکت کنند، این دوره ها به تنهایی گام بر نمی دارد. انتظار میرود که دانشجویان به صورت منظم و دائمی در طول هر مدلی در دوره شرکت کنند. تمام دوره های آنلاین همچنین برای مهلت ارسال گزارش ها، آزمون ها، تکالیف ارسال شده و تکمیل سایر فعالیت های یادگیری تعیین شده اند.

تمام 9 اعتبار بدست آمده در برنامه گواهی فارغ التحصیلی آنلاین می توانند به سمت کارشناسی ارشد علوم در مطالعات حقوقی در مورد قانون امنیت اطلاعات و امنیت اطلاعات اعمال شوند.

* هیچ آزمون ورودی برای پذیرش لازم نیست.

آخرین به روز رسانی آوریل 2018

درباره این دانشگاه

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through ... اطلاعات بیشتر

Albany Law School educates and empowers tomorrow’s leaders in law practice, business, public interest, and government. We connect the classroom to the profession, government, and the community through experienced-based learning, engaged scholarship, and a robust network of alumni and supporters. Learning at Albany Law School is a joint venture between students and faculty members, supported by staff, administrators, alumni, and the Board of Trustees. Our students develop a sophisticated understanding of legal policy and doctrine, a broad range of professional competencies, and a deep commitment to justice and ethical values. اطلاعات محدود