گواهی در مطالعات حقوقی حرفه ای (CILEx)

عمومی

شرح برنامه

بررسی اجمالی

مجری قانونی یک حرفه ای حقوقی است که معمولاً با یا تحت نظارت وکالت کار می کند. این می تواند در عمل خصوصی یا در خدمات عمومی اتفاق بیفتد. گواهینامه ما در مطالعات حقوقی حرفه ای به طور خاص برای دانشجویانی که مایل به فعالیت به عنوان یک مدیر اجرایی حقوقی در جمهوری ایرلند هستند ، اختصاص یافته است. کار یک مدیر حقوقی به همان میزان متفاوت است که وکیل دادگستری که با آنها کار می کند. این اثر می تواند به عنوان بحث برانگیز (مثلاً دعاوی مربوط به آسیب شخصی ، جمع آوری بدهی و قانون خانواده) یا غیرقانونی (مثلاً مشاوره در مورد وصیت یا انتقال) مطرح شود. مجریان حقوقی مرتباً با مشتری ها ، مدیریت پرونده ها ، رسیدگی به پرونده های دادرسی ، حضور در دادگاه ، تهیه اوراق برای مراجعه به وکلا ، حضور در جلسات مشاوره و تسویه حساب ، سر و کار دارند. این دوره توسط رهبر برنامه ما برای برآورده کردن نیاز در بستر حرفه ای طراحی شده است که وی در دوران حرفه ای خود به عنوان یک وکالت شناسایی کرده است.

Independent College Dublin منجر به اعطای گواهینامه در مطالعات حقوقی حرفه ای (اجرایی حقوقی) پس از مرحله اول می شود. این برنامه بطور خاص برای آن دسته از دانشجویانی که مایل هستند به عنوان یک مدیر اجرایی قانونی در جمهوری ایرلند تمرین کنند ، اختصاص یافته است

این دوره توسط مؤسسه Chartered اجراییان حقوقی تأیید می شود. دانشجویانی که گواهینامه مرحله یک را تکمیل می کنند واجد شرایط پیشرفت به مرحله دو ، دیپلم در مطالعات حقوقی حرفه ای (اجرایی حقوقی) هستند.

مدت زمان و تحویل

این دوره 20 هفته ای است که از 12 فوریه 2020 آغاز می شود. این دوره از طریق سخنرانی های سه ساعته ارائه می شود که هر چهارشنبه از ساعت 6.30 تا 9.30 بعد از ظهر انجام می شود. در مدت 20 هفته تقریباً چهار کارگاه شنبه برگزار می شود که از 9.30 صبح تا 12.30 بعد از ظهر اجرا می شود.

محل

کلاسهای ما در Independent College Dublin ، بلوک B ، فولاد کاران ، خیابان فولی ، دوبلین 1 برگزار می شود.

یادگیری تلفیقی

این دوره هم در کلاس و هم از طریق یادگیری ترکیبی انجام می شود. این امر باعث می شود دانشجویان ساکن خارج از دوبلین که مایل به شرکت در این دوره هستند باشند. برای دسترسی دانشجویان ، سخنرانیهای کلاس ضبط و ارسال می شود.

در طول 20 هفته تعدادی کارگاه شنبه برگزار می شود که از شما خواسته می شود به عنوان بخشی از رویکرد یادگیری ترکیبی شرکت کنید.

با استادان ملاقات کنید

آناستازیا بخش ، BCL؛ وکالت در قانون

Anastasia Ward BL از دانشگاه UCD با BCL (Hons) فارغ التحصیل شد ، و در سال 1994 به عنوان Barrister واجد شرایط شناخته شد و بیش از 20 سال در وکالت فعالیت کرد. از سال 1995 ، آناستازیا در مؤسسات متنوعی به عنوان City of Dublin VEC (1997-2004) ، DIT (1999-2001) ، کالج گریفیت دوبلین (2001 - 2010) و دانشکده حقوق به نمایندگی از انجمن حقوقی ایرلند سخنرانی کرده است. (1995-2009) در انجمن حقوق ، علاوه بر نقش خود به عنوان عضو هیئت علمی دانشکده ، که از جمله بین صاحبخانه و مستاجر ، مشاوره مدنی و کیفری ، توسعه تمرین ، نظریه مذاکره و عمل نیز فعالیت می کند ، در زمینه مشاوره مدنی و کیفری به عنوان بازرس عمل کرد. در حال حاضر آناستازیا مناصب رهبر برنامه را برای استاد هنرهای حل اختلاف و گواهی و دیپلم در مطالعات حقوقی ایرلند در اختیار دارد. علاوه بر این ، او در زمینه تئوری اختلاف و پویایی ، نظریه و عمل در مورد مذاکره ، قانون داوری و حل اختلاف در محل کار در مورد برنامه MA سخنرانی می کند. در حالی که در CILEX و DILEX سخنرانی می کرد در سیستم های حقوقی ، قانون قراردادها و شکنجه ها ، نظریه و عمل دادرسی دادرسی مدنی ، حقوق زمین و انتقال ، وصیت نامه و جانشینی و حقوق شرکت.

نادیا باتی

نادیا باتی با مدرک LLB از کالج ترینیتی دوبلین فارغ التحصیل شد. وی در حال حاضر کاندیدای دکترا با دانشکده حقوق در کالج ترینیتی دوبلین است. نادیا بیش از شش سال تجربه در تدریس دانشجویان رشته حقوق در مقطع کارشناسی و حرفه ای دارد. نادیا در مورد برنامه LLB (Hons) کالج مستقل در قانون اساسی و قانون اداری سخنرانی می کند. او دوره های اتحادیه اروپا و قانون اساسی را در دوره مقدماتی FE-1 و همچنین ماژول های استخدام و حقوق جزایی در دیپلم CILEx ارائه می دهد. وی که سابقاً در دانشکده حقوق در دانشگاه حقوقی در کالج ترینیتی دوبلین در قانون استخدام مشغول به کار بوده است ، وی همچنین مدرک دیپلم حقوق استخدام کالج مستقل را صادر می کند.

اعتباربخشی

این دوره توسط مؤسسه Chartered اجراییان حقوقی (CILEx) تأیید می شود. CILEx یک انجمن حرفه ای برای بیش از 20،000 حقوقدان اجرایی دارای مجوز قانونی ، وکلا و سایر پزشکان قانونی در ایرلند ، انگلیس و ولز است. بیش از 50 سال است که آنها Pathway حقوقی را برای یک حرفه ای انعطاف پذیر ارائه می دهند.

طرح درس

  • واحد 1: معرفی سیستم حقوقی ایرلند؛ تحقیق قانونی
  • واحد 2: قانون محاکمات؛ قانون قرارداد
  • واحد 3: دادخواست مدنی
  • واحد 4: قانون زمین و انتقال

هر واحد دارای معاینه 2 ساعته است.

آنچه ما ارائه می دهیم

موسسه دارای مجوز کارمندان حقوقی (CILEx) یک انجمن حرفه ای برای بیش از 20،000 حقوقدان اجرایی دارای مجوز قانونی ، وکلا و سایر دست اندرکاران حقوقی در انگلستان و ولز است. بیش از 50 سال است که آنها دسترسی بی نظیر به حرفه ای قابل انعطاف در قانون را ارائه می دهند.

موسسه حقوقیان با تأسیس در سال 1892 به كمپانی محدود با ضمانت در سال 1963 با حمایت و همكاری انجمن حقوقی تبدیل شد. در 30 ژانویه 2012 ، آنها در سلطنتی منشور گنجانیده شدند و اکنون به عنوان "مؤسسه منصوب مجرمین حقوقی" شناخته می شوند.

شرایط ورود

دوره پذیرش آزاد است و شرایط ورود به سیستم وجود ندارد.

هزینه و پرداخت

شهریه 1850 یورو برای دانشجویان مستقر در ایرلند و اتحادیه اروپا است. پرداخت با انتقال اعتبار ، چک ، پیش نویس بانکی یا کارت اعتباری / بدهی پذیرفته می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent Colle ... اطلاعات بیشتر

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent College Dublin’s primary goal is to bring our students through learning programmes that are relevant, stay with you forever, are the foundations of your future success and result in qualifications that are highly respected in your chosen field. Upon completion, your undergraduate, postgraduate or professional award in the various disciplines will be recognised wherever you go, both in Ireland and overseas. We are a goal-focused, career-orientated college. We pride ourselves on our personalised tuition, delivered to the highest academic standards in an interactive learning environment by highly qualified and friendly teaching staff. اطلاعات محدود