Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 گواهی برنامه ها که در حقوق بین الملل 2024

5 گواهی برنامه ها که در حقوق بین الملل 2024

بررسی اجمالی

یک گواهینامه یک جایزه دانشگاهی است که پس از آن دانش آموزان برنامه ای را که بر یک موضوع باریک تمرکز دارد، تکمیل می کند. شرکت کنندگان ممکن است بتوانند دوره های گواهینامه های کارشناسی، فارغ التحصیل و دوره های پیشرفته را بگذرانند. مدت زمان این برنامه می تواند از یک ترم به دو سال متفاوت باشد.

گواهی نامه در قانون بین المللی چیست؟ این برنامه ای است که به منظور کمک به دانش آموزان در زمینه های گسترده ای از قانون در حال توسعه آموزش در زمینه اصول و تصمیمات بر قوانین بین المللی طراحی شده است. بسیاری از دانشگاه ها یک مسیر آموزشی دقیق برای این گواهی طراحی شده اند، اما هر مدرسه ممکن است کمی متفاوت باشد. دوره های مورد نیاز می تواند شبیه به مبانی حقوق بین الملل، عدالت انتقالی، قانون مالکیت معنوی بین المللی و داوری تجاری بین المللی باشد.

این آموزش نه تنها باعث می شود که فارغ التحصیلان مناسب تر برای حرفه ی حقوقی باشند، بلکه مهارت ها و دانش های به دست آمده حتی می تواند روابط شخصی را بهبود بخشد. بسیاری از دانش آموزان ارتباطات، استدلال و مهارت های سازمان خود را در این نوع یادگیری بهبود می بخشند.

هزینه یک گواهینامه ممکن است تحت تأثیر مکان مدرسه، تمرکز برنامه و مدت زمان برنامه باشد. از آنجا که عوامل بسیاری وجود دارد، متقاضیان ممکن است نیاز به یک تماس مستقیم با دانشگاه برای برآورد دقیق داشته باشند.

افرادی که با گواهینامه قانونی در زمینه حقوق بین الملل فارغ التحصیل می شوند ممکن است برای بسیاری از حرفه ها آماده شوند. به عنوان مثال، بسیاری از فارغ التحصیلان در حال تبدیل شدن به وکلای بین المللی یا مشاوران حقوقی برای کسب و کارهای بین المللی هستند. با این حال، تمام دانش آموزان به این زمینه وارد نمی شوند. دیگران ممکن است روزنامه نگاران، محققان، اساتید، قضات، صلحبانان یا مشاوران را تبدیل کنند. فرصت های شغلی پس از فارغ التحصیلی ممکن است تحت تأثیر کار قبلی و تجربه تحصیلی دانش آموزان قرار گیرد.

دانشگاه های سراسر جهان گواهینامه ها را ارائه می دهند. شما حتی می توانید در یک برنامه آنلاین ثبت نام کنید. قبل از اعمال، شما باید یک برنامه گواهی که نیازهای شما را برآورده می کند، پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • گواهی
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق بین الملل
  • حقوق بین الملل
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه