Keystone logo

فیلترها

 • گواهی
 • مطالعات حقوقی
 • مطالعات حقوق ملی
 • قانون استرالیا
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حقوقی (1)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

1 گواهی برنامه ها که در قانون استرالیا 2024

  گواهی برنامه ها که در قانون استرالیا

  پیگیری یک برنامه گواهی می تواند یک انتخاب هوشمندانه برای دانش آموزان در تمام سطوح باشد و اغلب برای ورود به برنامه های سطح عالی در موضوعات تخصصی مورد نیاز است. برنامه گواهی اغلب کوتاهتر از برنامه های درجه است، و آموزش بسیار متمرکز در مورد یک موضوع خاص را فراهم می کند.

  بسیاری از آنها میپرسند: "گواهی نامه در قانون استرالیا چیست؟" اصطلاح "استرالیا" به منطقه شامل نیوزیلند، استرالیا و جزایر اقیانوس آرام اشاره دارد. بعضی از آنها همچنین شامل گینه نو در تعریف هستند. قانون استرالیا به قوانین و شیوه های حاکم بر این منطقه مربوط می شود و یک گواهی در قانون استرالیا به متخصصان حقوق می پردازد که مبانی و مدارک لازم برای اجرای قانون در هر یک از کشورهای منطقه است. پیگیری این گواهی می تواند برای ایجاد یک حرفه حرفه ای ضروری باشد.

  در یک پروگرام گواهی برای قانون استرالیا، می توان دانش های ارزشمندی از اصول حقوق بین الملل کسب کرد که می تواند در سراسر حرفه های حرفه ای مورد استفاده قرار گیرد. دیگر مهارت های کلیدی شامل تحقیق دقیق و توانایی تجزیه و تحلیل و محاسبه داده ها در برابر قانون و استانداردها است.

  هزینه دریافت گواهینامه بستگی به موسسه تحویل و طول برنامه دارد. برنامه های طولانی تر در موسسات معتبر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند، در حالی که برنامه های کوتاه تر در مدارس محلی ممکن است مقرون به صرفه تر باشند.

  با یک گواهی در این برنامه، ممکن است به طور مستقیم به یک وکیل حرفه ای بروید. با این حال، مهارت ها به عنوان یک وکیل می تواند در سایر نقش ها نیز نقش داشته باشد، از جمله موقعیت های کارمند دادگاه، وزیر دادگستری، مشاوره داخلی و یا واسطه. آگاهی از قانون نیز می تواند در یک سطح سیاسی مورد استفاده قرار گیرد و بینش کارهای داخلی و قانونی سیستم های سیاسی لازم برای رهبری و حکمرانی را فراهم کند. کسانی که دارای قانون استرالیا هستند، می توانند نقش دیپلماتیک را نیز ایفا کنند مانند کار داور در معاهدات خارجی.

  دانش آموزان ممکن است یک دانشگاه یا موسسه محلی را برای کسب گواهینامه خود انتخاب کنند، یا ممکن است به تحصیل در خارج از کشور یا آنلاین بپردازند. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد گواهی نامه در قانون استرالیا، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.