Keystone logo

1 آموزش از راه دور گواهی برنامه ها که در قانون منافع عمومی که در آمریکا برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • گواهی
  • آمریکا
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق بشر
  • قانون منافع عمومی
  • آموزش از راه دور
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

آموزش از راه دور گواهی برنامه ها که در قانون منافع عمومی

قانون منافع عمومی چیست؟
حقوق منافع عمومی رشته‌ای از حقوق است که هدف آن کمک به حمایت از عموم و ارتقای عدالت اجتماعی است. وکلای منفعت عمومی در زمینه های مختلفی مانند قانون محیط زیست، حقوق بشر و حقوق مدنی کار می کنند. مدارک حقوقی با منافع عمومی یک گزینه عالی برای دانشجویانی است که می خواهند شغلی را در حقوق دنبال کنند که در جامعه آنها تفاوت ایجاد کند. مطالعه قانون منافع عمومی می تواند شما را برای شغلی در دولت، سازمان های غیرانتفاعی یا شرکت های حقوقی خصوصی آماده کند.

چه مشاغلی در قانون منافع عمومی وجود دارد؟
مشاغل مختلف زیادی برای دانشجویان حقوقی که در حقوق منافع عمومی تخصص دارند وجود دارد. برخی در سازمان های دولتی مانند وزارت دادگستری یا EPA کار می کنند. برخی دیگر برای سازمان‌های غیرانتفاعی مانند اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا یا عفو بین‌الملل کار می‌کنند. برخی در موسسات حقوقی خصوصی کار می کنند یا ممکن است وکالت مشتریانی را داشته باشند که توان مالی استخدام وکیل را ندارند. مهم نیست که چه نوع شغلی را می خواهید، مدرک حقوق عمومی به شما این فرصت را می دهد که در زمینه های معنی دار قانون و نظم کار کنید.

چرا مطالعه قانون منافع عمومی مهم است؟
قانون منافع عمومی مهم است زیرا یک بخش قانونی است که هدف آن کمک به کسانی است که نمی توانند به خود کمک کنند. این رشته حقوق می تواند به حفاظت از محیط زیست، دفاع از حقوق بشر و ارتقای عدالت اجتماعی کمک کند. متخصصان حقوقی منافع عمومی در مناطق، افراد و گروه هایی که در معرض استثمار یا سوء استفاده هستند، تخصص دارند.

مدارک حقوق منافع عمومی چیست؟
اگر می خواهید شغلی را در قانون منافع عمومی دنبال کنید، گزینه های تحصیلی مختلفی برای شما وجود دارد. برخی از مدارس تخصص هایی را در زمینه حقوق عمومی ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر به شما امکان می دهند هر نوع مدرک حقوقی را با تمرکز بر خدمات عمومی انتخاب کنید.

در طول مدرک حقوق عمومی خود چه خواهم خواند؟
در طول مدرک حقوق عمومی خود، موضوعات مختلفی از جمله قانون اساسی، حقوق جزا و تحقیقات حقوقی را مطالعه خواهید کرد. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه خلاصه های حقوقی موثر بنویسید و از مشتریان در دادگاه نمایندگی کنید. این نوع آموزش شما را برای یک شغل در دولت یا بخش خصوصی آماده می کند.

ایالات متحده همچنان محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه‌های ایالات متحده بر رتبه‌بندی جهانی تسلط دارند و این کشور نیز طیف گسترده‌ای از مکان‌های تحصیلی هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. سیستم های دانشگاه ایالتی تا حدی توسط دولت های ایالتی یارانه پرداخت می شود و ممکن است پردیس های بسیاری در سراسر ایالت پراکنده با صدها هزار دانشجو داشته باشد.

هر کسی که به دنبال پیشرفت شغلی خود و یا ورود به یک برنامه درجه می تواند شانس خود را با اجرای برنامه گواهی بسیار بهبود بخشد. این برنامه ها اغلب زمان لازم برای تکمیل در مقایسه با یک مدرک لیسانس یا مدرک کارشناسی ارشد دارند.

آموزش آنلاین یا از راه دور به استفاده از رسانه های الکترونیکی و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) در آموزش اشاره دارد. با آموزش آنلاین، می توان در هر زمان و از هر مکانی با اتصال به اینترنت در دسترس به آموزش دسترسی داشت.