Filter
گواهی
یونان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ عدد ‏ {lawstudies-certificate:singular} برترین در یونان را مروری بر تمامی 2020‏

یک برنامه گواهی می تواند به دانش آموزانی که مایل به پیشرفت دانش خود از طریق آموزش تخصصی هستند، کمک کند. این برنامه ها در رشته های مختلف وجود دارد و می توانند گزینه ای مناسب برای کسانی باشند که مایل به یک دوره تحصیلی در حدود یک ساله هستند.

LLM مدرک حقوق کارشناسی ارشد است که توسط دانشجویانی که می خواهند به تخصص در یک منطقه خاص از قانون دنبال شود. فارغ التحصیلان با این آموزش تخصصی اغلب واجد شرایط برای کار در محیط های قانونی جهانی است.

یونان نظام آموزش و پرورش خود را با آموزش عالی در بالای توسعه یافته است. بیش از 40٪ از تمام یونانیان در آتن زندگی می کنند و نیز وجود دارد که در آن بهترین فرصت به دنبال یک سطح آموزش عالی است. مرز های آلبانی، مقدونیه، بلغارستان و ترکیه، یونان مروارید گردشگری با یکی از جهان 'بازدید کنندگان سواحل فوق العاده است.

‏ درخواست اطلاعات کنید رده های برتر {lawstudies-certificate:plural} در یونان 2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

E-Learning University of Athens

قانون ورزش، مفاهیم ورزشی، فعالیت های ورزشی و زندگی ورزشی را بررسی می کند. این مشکلات مشکلات در صحنه ورزش را بررسی می کند و شیوه های فروش قانونی آنها را تعیین می کند. ... [+]

از زمان های قدیم، ارزش ورزش، مسابقه و اخلاق ورزشی، واجد شرایط بود از جمله کسانی که از طریق ارزش های انسانی ارتقا یافتند که به ایجاد شخصیت منسجم کمک می کرد. در این زمینه، ضرورت توسعه هنجارها و ایجاد یک چارچوب نظارتی برای حفظ و ارتقاء ارزش ها و آرمان های ورزشی ضروری است. علاوه بر ورزش و آموزش جسمانی، حقوق بنیادی برای هر انسان است.

... [-]

یونان آتن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
19 هفته
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی