BBA-LLB (Hons)

نوآوری 5 ساله یکپارچه شده است BBALL.B. (افتخارات) برنامه درجه از مدرسه حقوقی ITM مطالعه حقوق با مدیریت در حالت ترم برای بالا بردن مشروعیت دانشجویان حقوق ITM و برای تحصیلات حقوقی بدون استرس در عصر تخصص و تخصص فوق العاده است. این برنامه پنج ساله دانشجویان را به پایگاه های فکری برای مطالعه حقوقی می دهد و به آنها فرصت می دهد تا مطالعات خود را در زمینه های مورد علاقه خاص از طریق کلاس های پیشرفته، درمانگاه ها، دادگاه های متقاضی و پروژه های نوشتن تمرکز کنند.

مدرسه حقوق ITM "روش بالینی" را برای افشای "دانش آموز به مشکلات واقعی در مقابله با او با افرادی واقعی که در معرض دشواری واقعی هستند" به تصویب رسانده است. از طریق دوره های بالینی، دانش آموزان دانشکده حقوق ITM نه تنها به مهارت های قانونی بلکه ارزش های اساسی حرفه ی حقوقی نیز می پردازند: ارائه نمایندگی صالح؛ ترویج عدالت، عدالت، و اخلاق؛ ادامه بهبود حرفه و توسعه خود حرفه ای.

شغل پس از فارغ التحصیلی یک چالش واقعی است، به خصوص اگر یک تجربه کاری نداشته باشد. بدیهی است: برای گرفتن تجربه کار ابتدا باید یک شغل را دریافت کنید. ما "کارآموزی" را تنها راه حل برای این می دانیم. از این رو کارآموزی در دانشکده حقوق ITM اجباری است و استراتژی اصلی برای بهبود کارآیی دانش آموزان است.

دوره انترنی در دانشکده حقوق ITM برای هر دانش آموز BBALL.B اجباری است. (افتخارات) برنامه درجه. دانش آموزان دانشکده حقوق ITM فرصت های غافلگیر کننده ای برای کارآموزی در مؤسسات مختلف / شرکت های حقوقی / دادگاه ها / بانک ها / شرکت های بیمه / شرکت های بیمه و غیره می گیرند و با وکلا و قضات برجسته کار می کنند. تقویم آکادمیک و برنامه کارآموزی دانشکده حقوق فناوری اطلاعات ITM بسیار سختگیرانه طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان دانشکده حقوق ITM بر دانش آموزانی که در مدارس قانونی دیگر تحصیل می کنند برتری خواهند داشت.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط ITM University, School of Law »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
جولای 2020
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 2020
آخرین مهلت تقاضا

جولای 2020