I-LLM LPC - پاره وقت

عمومی

18 مکان موجود

شرح برنامه

I-LLM LPC - پاره وقت

دوره دوره زمانی I-LLM LPC از افرادی که دارای مدرک لیسانس یا GDL هستند و مایل هستند به عنوان وکیل مدافع از طریق گزینه یادگیری آنلاین پشتیبانی شوند.

 • تحصیلات خود را با تعهدات دیگر با دوره 22 ماهه آنلاین خود تطبیق دهید) گاه گاه به گونهای مورد نیاز است
 • با انتخاب وسیعی از موضوعات انتخابی، دوره خود را به بخش های تخصصی خود متصل کنید
 • با یک LPC و مدرک کارشناسی ارشد (LLM) بدون هیچ هزینه اضافی

مطابق آخرین اطلاعات موجود ، 97٪ دانشجویان تمام وقت 2016/17 و شتاب دانشجویان LPC 2017/17 که در تابستان 2017 فارغ التحصیل شده اند ، در طی 9 ماه از اتمام موفقیت آمیز دوره ، اشتغال ، یک قرارداد آموزشی یا تحصیل بیشتر را تضمین کرده اند.

الزامات دوره

برای واجد شرایط بودن از محل خود در LPC ما باید از الزامات برای شروع یک دوره حقوقی (LPC) که توسط اداره تنظیم وکلا (SRA) تعیین شده است، مطابقت داشته باشید (پایین را ببینید). عدم پیروی از این الزامات واجد شرایط، بدین معنی است که دانشگاه هیچ گزینه ای ندارد اما مکان شما را در این دوره لغو کند.

اگر شما یک دانشجوی غیر EEA هستید، شما همچنین نیاز به یک ویزا را برای دوره کامل دوره خود خواهید داشت - شرایط ویزا را در زیر مشاهده کنید.

معیار انتخاب LPC دانشگاه حقوق
 • مشخصات و دستاوردهای علمی، به طور کلی حداقل یک کلاس واقعی یا پیش بینی شده، دارای مدرک لیسانس یا GDL / CPE / MA می باشد
 • فرماندهی کافی از زبان انگلیسی برای موفقیت کامل دوره - به زبان انگلیسی در زیر نیاز است
 • هر گونه شرایط خاص در درخواست شما نشان داده شده است
منابع علمی یا دیگر

* این الزام را با یکی از موارد زیر مواجه می شود: الف) اعطای یک مدرک معتبر. مدرک لیسانس شما باید شرایط خاص آکادمیک را بدست آورده باشد. این باید شامل داشتن ارزیابی مناسب در هفت مبانی حقوق حقوقی - حقوق عمومی، وظایف من (قرارداد)، وظایف II (غیرقانونی)، قانون جرم، قانون زمین، حقوق صاحبان سهام

دانشگاه قانون به طور کامل با قوانین فرصت های برابر موافق است و فعالانه تنوع در حرفه حرفه ای را تشویق می کند. فرایند پذیرش ما به طور عادلانه عمل می کند و هدف آن این است که دانش آموزان بتوانند از استعدادهای خود استفاده کنند. شما تشویق میشوید در اولین فرصت به ما در مورد هر شرایط خاصی بگویید. این به ما اجازه خواهد داد که در مورد چگونگی دستیابی به نیازهای شما صحبت کنیم.

شما باید با شروع دوره تمام شرایط لازم را کسب کنید - عدم انجام این کار ممکن است باعث شود شما از ورود به دوره جلوگیری کنید. اگر فکر می کنید ممکن است این یک مشکل باشد (به عنوان مثال ، اگر نتایج ارزیابی دیرهنگام دارید) ، لطفا در اسرع وقت در 0800 289997 (انگلستان) ، 44 (0) 1483 216000 (بین المللی) یا ایمیل پذیرش با ایمیل تماس بگیرید. ac.uk.

وکیل مدافع آینده

SRA اخیرا با تعدادی از تغییرات پیشنهاد شده به مقررات آن مشورت کرده است، از جمله حذف الزامات برای دانشجویان برای درخواست ثبت نام دانش آموزان و تایید دوره تحصیلی آنها قبل از شروع LPC.

اگر شما یک قرارداد آموزشی را ارائه کرده اید، باید مطمئن شوید که مقام ارشد وکالت (SRA) "شخصیت و مناسب بودن" خود را به عنوان وکیل مورد بررسی قرار داده است.

این ممکن است حداقل شش ماه طول بکشد تا اگر شما دارید:

 • برخی از جرایم جنایی مرتکب شده اند
 • مجرم شناخته شده است
 • آیا مسائل مالی جدی (مانند ورشکستگی، تنظیمات داوطلبانه فردی یا تصمیمات دادگاه شهرستان)
 • در معرض نواقص قانونی قرار گرفته است
 • رفتارهای دیگری را نشان دادیم که از طرف وکیل انتظار نداشتیم (مثلا رفتار نادرست، خشونت آمیز یا تبعیض آمیز)

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به تست مناسبات SRA 2011 مراجعه کنید و در صورت نیاز به آنها در مورد هر مسئله ای ، درخواست صلاحیت را پر کنید.

اگر شما چیزی برای گفتن به SRA نداشته باشید، می توانید آنها را در این باره اطلاع دهید زمانی که شما و کارفرمایان خود را به آنها اطلاع دهید تا آموزش شما شروع شود.

در صورت عدم تأیید تصمیم SRA قبل از تاریخ شروع LPC ، می توانید دوره را ادامه دهید اما این کار را با ریسک مالی خود انجام دهید. اگر در مورد شخصیت و ویژگی مناسب بودن مشکلی دارید ، لطفاً با SRA با شماره 0370 6062555 یا http://www.sra.org.uk/contact-us/ تماس بگیرید.

اعتباربخشی از یادگیری قبلی

اگر قبلاً BVC یا BPTC را مطالعه کرده باشید ، ممکن است از عناصر خاصی از LPC معاف شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به وب سایت SRA مراجعه کرده و با تیم پذیرش ما در شماره 0800 289997 (انگلیس) ، 44 (0) 1483 216000 (بین المللی) و یا پست الکترونیکی admissionions@law.ac.uk تماس بگیرید

الزامات زبان انگلیسی

اگر مدرک تحصیلی خارج از انگلیس را داشته باشید و از کشور اکثریت زبان انگلیسی صحبت نکنید، لطفا یک نسخه تایید شده از یکی از آزمونهای معتبر زبان انگلیسی را ارائه دهید.

محل

آنلاین. حضور اجباری برای القاء و انتخاب دانشگاههای لندن بلومسبوری ، بیرمنگام و منچستر. ارزیابی در انتخاب: بیرمنگام ، بریستول ، چستر ، گیلدفورد ، لیدز ، لندن بلومزوری ، منچستر.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2019

درباره این دانشگاه

دانشگاه Law یکی از مؤسسات تخصصی در زمینه آموزش حقوق قانونی در انگلستان است که میراث غنی و شهرت برای نوآوری است. در حقیقت، ما تمرین وکلا در انگلیس را بیشتر از هر کس دیگری آموزش داده ایم. دانشگاه هایی ... اطلاعات بیشتر

لندن , بیرمنگام , بریستول , چستر , اکستر , گیلدفورد , لیدز , منچستر , لندن , UK آنلاین , مادرید , خواندن , لندن , وین , لیورپول , ناتینگهام , هنگ کنگ , نورویچ + 17 بیشتر کمتر