دانش آموزان در ثبت نام غلظت قانون کسب و کار برتری خواهد آموزش و در آن مناطق موضوع اساسی به عمل وکلای معاملاتی و / یا litigators شرکت ها دریافت، علاوه بر آموزش در تخصصی، مناطق مرتبط با موضوع بحث از انتخاب خود.

استادان میریام آلبرت، J. اسکات Colesanti و رونالد جی کلمبو به عنوان مشاور غلظت هیئت علمی برای این غلظت خدمت می کنند. مشاوران دانشکده غلظت ممکن است مورد نیاز غلظت در شرایط استثنایی بر توجه به دین را تغییر دهید.

ارشاد از مشاور دانشکده غلظت دانش آموز یک عنصر مهم از اتمام موفقیت آمیز از غلظت است. مشاور دانشکده غلظت باید ثبت نام دانش آموز در غلظت تایید کند. دانش آموزان باید با مشاور خود را به عنوان به زودی به عنوان آنها پیدا کردن خود در غلظت علاقه مند دیدار، اما در هیچ رویداد بعد از دوره مهلت انتخاب برای ترم چهارم خود را از مطالعه (یا ترم پنجم از مطالعه برای دانش آموزان پاره وقت). مشاور ممکن است یک دانش آموز را به ثبت نام در غلظت در تاریخ بعد اجازه، اما تنها پس از تعیین است که دانش آموز در واقع می تواند از شرایط غلظت قبل از فارغ التحصیلی.

هنگامی که در غلظت ثبت نام، دانش آموزان باید با مشاور دانشکده خود را حداقل یک بار در هر ترم، قبل از پایان مهلت انتخاب رشته که ترم ملاقات، به منظور برنامه ریزی انتخاب واحد خود و بررسی پیشرفت آنها در تحقق نیازهای غلظت است. مشاور دانشکده غلظت دانش آموز نیز باید بررسی و تصویب نیاز نوشتن غلظت.

همانطور که در فرم ثبت نام غلظت خود توضیحی، دانش آموزان در غلظت مورد نیاز به سه دوره اصلی مورد نیاز، یکی نیاز به مهارت های دوره، و حداقل سه مقدماتی دوره های انتخابی. دانش آموزان همچنین باید یک الزام نوشتن برای غلظت با در نظر گرفتن یک دوره (1) که یا نوشتن مورد نیاز 1 یا 2 در هر دوره را برآورده سازد، یا (2) از طریق هر توجه داشته باشید مجله و یا مطالعه مستقل، در مورد یک موضوع قانون کسب و کار و یا افراد کامل، به عنوان مشاور دانشکده غلظت دانش آموز تایید شده است. مجاز است برای نوشتن برای برآوردن این شرط بود که همان نوشتن استفاده می شود توسط دانش آموز برای برآوردن یکی دیگر از نیاز دانشکده حقوق (مانند نوشتن مورد نیاز 1 یا 2) استفاده می شود.

فرصت های شغلی در قانون کسب و کار در میان چالش برانگیز ترین در حرفه های حقوقی می باشد. علاوه بر این، چند مسیرهای شغلی آنها دشوار و به عنوان رقابتی به موفقیت را وارد کنید. به همین دلیل، این امر می تواند عاقلانه برای اکثر دانش آموزان به تک تفکر دنبال شغلی در قانون کسب و کار. 2 هر دانش آموز علاقه مند باید، با تمام معنی، دوره های در این منطقه از قانون کسب و کار برای تعیین بهره، توسعه مهارت ها، و با سنگ تیز تخصص - اما اکثریت دانشجویان همچنین باید در ذهن دیگر گزینه های حرفه داشته باشد، و باید دور از آموزش و پرورش قانونی خود به موقعیت آنها را به خوبی برای چنین گزینه. ثبت نام در غلظت قانون کسب و کار برتری نخواهد بود به طور کامل با چنین مشاوره سازگار است.

به همین دلیل، حداقل معدل 3.3 به منظور ثبت نام در غلظت قانون کسب و کار برتری مورد نیاز است، و یک دانش آموز باید با معدل 3.3 در فارغ التحصیل به عنوان تکمیل غلظت گواهی شده است. گفت که، معدل 3.3 و یا نیاز بیشتری شود در طول زمان دانش آموز در غلظت نگهداری نیست. یک دانش آموز حال سقوط به زیر این حداقل را از غلظت رد نمی شود، او به سادگی خواهد صدور گواهینامه برای تکمیل غلظت کسب درآمد نیست، مگر اینکه او در نهایت با معدل 3.3 یا بالاتر فارغ التحصیل شده.

غلظت حفظ کردن سایت TWEN است که برای برقراری ارتباط و برنامه نویسی استفاده می شود. همه ثبت نام شدگان غلظت باید برای سایت ( "غلظت قانون کسب و کار برتری") ثبت نام کنید.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 15 برنامه دیگر ارائه شده توسط Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019