موریس A. مدرسه دین از حقوق در دانشگاه هافسترا دانشجویان پرشور به تاثیر در جامعه حقوقی و فراتر از آن.

از سال 1970، قانون هافسترا آموزش و پرورش غنی در هر دو تئوری و مهارت های مورد نیاز برای تولید وکلا برجسته، مدیران کسب و کار، و رهبران جامعه فراهم کرده است.

واقع در پردیس 240 هکتاری دانشگاه هافسترا در Hempstead، نیویورک، قانون هافسترا 20 مایل بیرون از شهر نیویورک در لانگ آیلند حومه است. چند، در صورت وجود، دانشکده های حقوق می توانید ترکیبی از دانشگاه سبز ما و دسترسی آسان به شهر نیویورک، توپی از حرفه های حقوقی کشور مطابقت.

قانون هافسترا به طور گسترده ای به عنوان یک پیشگام در یکپارچه سازی کامل آموزش بالینی به یک برنامه درسی مدرسه قانون سنتی شناخته شده است. توسط اواخر 1970s، در مدرسه یکی از بزرگترین برنامه های بالینی در کشور بود. در طول سال، کلینیک ما تبدیل شده اند به خوبی در محافل حقوقی در منطقه شهری شناخته شده است. همانطور که دانش آموزان نشان دهنده افراد با چالش های حقوقی واقعی، آنها به دست آوردن ارزش تجربه عملی: آنها در دادگاه، مشتریان وکیل مدافع، انجام تحقیقات واقع، و منازعات.

در حال حاضر، با بازار قانونی خواستار آموزش مبتنی بر مهارت های بیشتر، ما را توسعه داده اند ماژول مهارت های مورد نیاز جدید به معرفی دانش آموزان سال دوم به مهارت های اصلی وکالت به عمل موثر ضروری است. با بیش از 200 دوره های سطح بالا، شما می توانید تقریبا در هر منطقه از قانون کشف کنید و را انتخاب غلظت در قطعنامه جایگزین اختلاف، قانون کسب و کار، قانون و دادرسی کیفری، انرژی و قانون محیط زیست، قانون خانواده، قوانین بهداشت، حقوق مالکیت معنوی، و یا قانون بین المللی.

پذیرش

ورود به موریس A. مدرسه دین از برنامه JD قانون رقابتی است. از سقوط سال 2015، ما در مورد 1900 برنامه های دریافت و اندازه ساله کلاس اول ما 255 دانش آموزان است.

دانشجویان حقوق ما لذت بردن از 14: 1 نسبت دانشجو به استاد معلم، می توانند در دوره تحقیق و نوشتن گسترده ثبت نام، دسترسی به تحصیل در خارج برنامه و یادگیری در عملی، مهارت های مبتنی بر برنامه های یادگیری تجربی قوی.

تمام وقت و پاره وقت برنامه

این برنامه JD است تمام وقت و برنامه های روز پاره وقت. شرایط پذیرش برای هر دو هستند.

این برنامه پاره وقت است برای دانش آموزان که قادر به حمل یک بار کامل پنج دوره است، اما کلاس های پاره وقت هنوز هم دیدار پنج روز در هفته به طوری که دانشکده حقوق را می توان در چهار سال به پایان رسید.

مشترک JD / MBA و JD / برنامه MPH

علاوه بر برنامه های سنتی مدرک دکترای حقوق، قانون هافسترا ارائه می دهد برنامه های مشترک JD / MBA و JD / MPH.

شغل شما

تشخیص خود را

دفتر ما از خدمات حرفه ای (OCS) برای کمک به شما ایستادگی کردن به متعهد است. که با بسیاری از شرکت های حقوقی در کشور کار می کنند - - در طول توسعه بوت کمپ حرفه ای ما، ما در مشاوران را به سنگ تیز کردن مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی خود را.

کشف شور شما

کشف سری شور شما به ارمغان می آورد یک گروه از فارغ التحصیلان که در یک منطقه خاص از قانون به دانشگاه مورد حرفه خود تخصص به عنوان شرکت کنندگان خدمت و صحبت با شما.

خدمات OCS

  • یک در یک کار مربیگری
  • نام تجاری شخصی و بازاریابی
  • رزومه و پوشش نامه آماده سازی
  • آموزش مصاحبه
  • آموزش توسعه حرفه ای
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 15 برنامه دیگر ارائه شده توسط Maurice A. Deane School of Law at Hofstra University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
4 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019