LL.M. آنلاین در قانون ما برای وکلای بین المللی

عمومی

شرح برنامه

آنلاین امثال قانون ایالات متحده

مدرسه ساحلی فلوریدا قانون (قانون ساحلی) اولین مدرسه قانون ایالات متحده به ارائه LL.M. بود کارشناسی ارشد از قانون ایالات متحده برای مدرک بین المللی وکلا به طور کامل آنلاین. با استفاده از آخرین فن آوری کلاس درس مجازی، دانش آموزان می توانند گوش دادن به سخنرانی از پیش ضبط شده در راحتی خود. دانشجویان همچنین این فرصت برای پیوستن برجسته استادان آمریکایی قانون در زندگی می کنند، جلسات بررسی تعاملی داشته باشد. همه دانش آموزان دسترسی به Desire2Learn آنلاین پلت فرم مدیریت یادگیری، جایی که آنها می توانید مواد خواندن مشاهده، را آزمونها عمل، تماشای پادکست ها، و با استادان و همکلاسی ها در تخته های بحث خود را در تعامل داشته باشد. پس از ثبت نام، دانش آموزان با دسترسی به پایگاه داده های آنلاین برتر قانونی پژوهش، از جمله LEXISNEXIS و Westlaw، و همچنین پایگاه داده ساحلی کتابخانه الکترونیکی قانون ارائه شده است. امثال دانش آموزان نیز قادر به پیوستن به سازمان های دانشجویی و شرکت در در دانشگاه دانشجویان و فارغ التحصیلان حوادث، از جمله فعالیت های شبکه های و سمپوزیوم قانون هستند. آنها دعوت به شرکت در مدرسه فلوریدا ساحلی قانون مراسم فارغ التحصیلی سالانه در جکسون ویل، فلوریدا هر ماه مه. اگر چه ما این فرصت را برای امثال قانون ایالات متحده، خوش آمد میگوییم دانش آموزان را به بازدید از محوطه دانشگاه ما، آنها ملزم به انجام آن است.

بر خلاف دیگر امثال قانون ایالات متحده برنامه، قانون ساحلی می کند دانش آموزان نیاز به ترک شغل و خانواده خود را برای یک سال آینده به ایالات متحده آمریکا در عوض، قانون ساحلی یک آموزش و پرورش قانونی با کیفیت بالا است که در دسترس به دانش آموزانی که در هر نقطه از جهان زندگی می کنند ارائه می دهد. همه دانش آموزان نیاز به کامپیوتر، اتصال به اینترنت، و میل به پیشرفت در حرفه خود با مدرک حقوق ایالات متحده است.

دروس دوره: برنامه JD قانون ساحلی است که توسط انجمن آمریکایی نوار (ABA) و امثال آن قانون آنلاین معتبر ایالات متحده این برنامه دارای رضایت از ABA. این برنامه ساعت 26 اعتباری به طور معمول طول می کشد یک سال برای تکمیل و فراهم می کند مروری جامع از قوانین ایالات متحده آمریکا، افزایش توانایی دانش آموزان برای پاسخگویی به مدارک دانشگاهی مورد نیاز را به یک امتحان نوار ایالات متحده است. دوره ها و برنامه طراحی شده اند، به طور خاص، برای وکلای تحصیل کرده در خارج و در نظر گرفتن این که بسیاری از امثال قانون ایالات متحده دانش آموزان به زبان مادری زبان انگلیسی نیست. این برنامه را پوشش می دهد افراد دانشگاهی هسته ای معمولا در امتحانات نوار ایالات متحده، از جمله قانون اساسی مورد آزمایش قرار. آیین دادرسی مدنی. مدارک و شواهد؛ قراردادها و فروش؛ حقوق جزا و روش؛ املاک واقعی؛ مسئولیت حرفه ای؛ سازمان کسب و کار؛ شبه جرم؛ وصیت نامه، اتحادیه ها و توالی؛ و تجزیه و تحلیل حقوقی، استدلال و ارتباطات. آمریکا قانون امثال قانون ساحلی برنامه درسی مطابق با الزامات برای امتحانات هر دو کالیفرنیا و واشنگتن دولت نوار. علاوه بر این، دانش آموزان ممکن است دو ساعت اعتبار انتخابی از امثال آنلاین ما را برنامه در لجستیک و حمل و نقل. این انتخابی شامل دوره در های تجاری بین المللی، قانون مهاجرت، قانون گمرک، و غیره

هر سال سه ترم وجود دارد در امثال قانون ایالات متحده برنامه، سقوط، بهار و تابستان. دانش آموزان ممکن است این برنامه در هر یک از این سه ترم آغاز خواهد شد. قانون ساحلی برنامه های کاربردی به امثال قانون ایالات متحده را می پذیرد برنامه بر اساس نورد. تاریخ شروع بعدی برای تابستان 2017 مدت 2017 مه 10 است.

برنامه دانشکده اعضای: هیئت علمی از امثال قانون ایالات متحده برنامه متشکل از یک گروه برجسته از استادان حقوق از قانون ساحلی و ABA معتبر دیگر مدارس قانون است. این اساتید برجسته دانشمندان در زمینه های خود، و بسیاری از پزشکان نیز سابق را که ترکیبی از تجربه عملی و بورس تحصیلی قانونی به محیط کلاس درس آنلاین هستند. استادان ما لذت بردن از تعامل با دانش آموزان خود و به اشتراک گذاری تجربه و دانش خود از قوانین ایالات متحده است. همه امثال قانون ایالات متحده ما اساتید آموزش در آموزش آنلاین را تکمیل کرده اند و تجربه قابل توجهی آموزش در محیط آنلاین.

شهریه: شهریه برای برنامه 765 $ در هر ساعت اعتباری برای یک کل هزینه 19890 $ است. شهریه برای دانشجویان بدون مدرک طلبی 1،300 $ در هر ساعت اعتباری است. این کسری از هزینه های دیگر امثال است برنامه های در دانشجویان آمریکایی می توانید برای برنامه پرداخت آنها به عنوان طول هر ترم است. مواد خواندن در هزینه های آموزشی گنجانده شده است و هیچ هزینه اضافی و یا دانش آموز هزینه وجود دارد.

پذیرش مدارک: برای واجد شرایط برای ورود به امثال قانون ایالات متحده برنامه، متقاضیان باید درجه اول خود را در قانون از یک کشور در خارج از پذیرش آمریکا به برنامه بر تعدادی از عوامل، از جمله عملکرد تحصیلی، سابقه کار، و بیانیه شخصی متقاضی بر اساس دست آمده است.

متقاضیان باید از طریق اعمال صفحه آنلاین از وب سایت LLM قانون ساحلی اعمال می شود. سه مورد برای قانون ساحلی نیاز به بررسی یک برنامه: این برنامه الکترونیکی (با یک بیانیه شخصی و از سر متصل به آن)، متن رسمی برای ارزیابی ارسال به یک سرویس ارزیابی کالیفرنیا نوار تایید (مانند A2Z ارزیابی) و با چند استثنا، یک TOEFL یا IELTS نمره. امثال قانون ایالات متحده برنامه توصیه نامه یا هر گونه اسناد اضافی نیاز ندارند.

تماس: لطفا دانشیار رئیس استراتژی و نوآوری مارگارت ایوانیدس از طریق ایمیل تماس MIoannides@fcsl.edu یا تلفن +1.904.256.1158 اگر شما هر گونه سوال در مورد این برنامه است.

همچنین شما می توانید امثال تماس پذیرش تیم در +1.904.256.1268.

هر کسی نیاز به کمک در اسپانیایی نیز ممکن است دانشگاهیان مدیر غیر برنامه JD، آنا رکساچ در arexach@fcsl.edu یا در (904) 256-1225 تماس

مدرسه ساحلی فلوریدا حقوق، امثال (کارشناسی ارشد حقوق US) https://fcsl.edu/us-law-llm 8787 Baypine جاده جکسون ویل، فلوریدا 32256

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Florida Coastal School of Law (Coastal Law) is located in Jacksonville, Florida in the United States. Florida Coastal School of Law's J.D. program is accredited by the American Bar Association (ABA) a ... اطلاعات بیشتر

Florida Coastal School of Law (Coastal Law) is located in Jacksonville, Florida in the United States. Florida Coastal School of Law's J.D. program is accredited by the American Bar Association (ABA) and its online LL.M. programs have the acquiescence of the ABA اطلاعات محدود