LL.M. در بانکداری بین المللی، اوراق بهادار

عمومی

شرح برنامه

فارغ التحصیلان آسیا که دارای مدرک لیسانس در رشته حقوق، کسب و کار و یا اقتصاد هستند و دارای سوابق تحصیلی خوب هستند واجد شرایط درخواست برای پیوستن به LL.M. برنامه مالی بین المللی.

ما کارشناسی ارشد حقوق در بین المللی بانکداری، اوراق بهادار و مالی (LL.M. بین المللی مالی) برنامه ارائه می دهد آموزش عالی بین رشته ای و تمرین در زمینه امور بانکی، اوراق بهادار و امور مالی بین المللی و اروپا است. با مطالعه در ILF ، شما را نه تنها برای مقابله با آموزش، بلکه برای پیشرفت در این منطقه به طور فزاینده مهم که در آن جهان از قوانین بین المللی و مالی جهانی ملاقات. شما توسط استادان برجسته از دانشگاه گوته فرانکفورت منصوب و همچنین متخصصان امور قانونی و مالی تدریس خواهید شد. فرانکفورت نقش مهمی در امور مالی اروپا و جهانی دارد.

ILF ، که در فرانکفورت واقع شده است، مرکز مالی عمده ای در اروپا، مکان ایده آل برای آموزش متخصصان جوان برای مقابله با چالش های قانونی و مالی فعلی و آینده را فراهم می کند.

ما تلاش می کنیم تا آموزش های قانونی و مالی جامع و جامع خود را در یک محیط یادگیری پویا فراهم کنیم تا به آنها آموزش های حقوقی لازم برای پیشرفت در حرفه های خود را بدهیم.

از آنجا که زبان انگلیسی تنها دستورالعمل است، متقاضیان باید دستورالعمل خوبی از انگلیسی نوشته شده و سخن گفته داشته باشند. حداکثر تا 30 دانشجو برای اطمینان از موفقیت تحصیلی و ارتباط مستقیم و شخصی بین دانش آموزان و اعضای هیئت علمی پذیرفته نخواهد شد.

مدت زمان برنامه

LL.M. برنامه بین المللی مالی در ILF یک دوره تحصیلات تکمیلی است. این به دو ترم تقسیم می شود، یعنی ترم زمستان (اکتبر تا فوریه) و ترم تابستان (آوریل تا ژوئیه). این برنامه در ماه اکتبر آغاز می شود و آموزش در ماه جولای سال بعد به پایان می رسد.

فعالیت های فوق برنامه

سفرهای تحصیلی به شهرهای دیگر، دوره های تجاری انگلیسی و دوره های زبان آلمانی، و همچنین بسیاری از فعالیت های فوق برنامه با دانشجویان بین المللی برای سال تحصیلی برای دانش آموزان برگزار می شود.

برگزاری دوره

LL.M. دانشکده حقوق دانشگاه گوته فرانکفورت، مدرک مالی بین المللی است.

مدت زمان درخواست

برنامه های کاربردی به صورت "در حال چرخش" در نظر گرفته می شود. درخواست کنندگان در مورد نتایج درخواست های خود در مدت 6 هفته از دریافت ILF از درخواست کامل مطلع خواهند شد. پذیرش به LL.M. برنامه مالی بین المللی برای متقاضیان موفق به ترتیب به ترتیب اول خدمت اول ارائه خواهد شد.

مهلت برنامه برای برنامه: 15 می: کشورهایی که گواهینامه APS مورد نیاز هستند (به عنوان مثال چین، مغولستان و ویتنام) و 1 ژوئیه: همه کشورهای آسیایی دیگر

هزینه درخواستی لازم نیست.

بورس تحصیلی

بورس تحصیلی 10٪ از هزینه های تحصیل (یعنی € 1800) برای برنامه های موفقیت آمیز دریافت شده قبل از 28 فوریه 2020 ارائه می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with ... اطلاعات بیشتر

The Institute for Law and Finance (ILF) is a center for academic excellence in teaching and research. It was established as a non-profit foundation in 2002 by Goethe University Frankfurt am Main with the support of many prominent institutions. اطلاعات محدود