پنج مؤسسه LL.M. در تمرین تجاری بین المللی . Center for International Legal Studies (سالزبورگ، اتریش) دارای بیش از 5000 عضو وکیل در سراسر جهان است. دانشکده حقوق دانشگاه لازارکی (ورشو، لهستان) در هفت سال گذشته در میان دانشکده حقوق دانشگاه لهستان رتبه اول قرار دارد. دانشگاه Eötvös Loránd (بوداپست، مجارستان)، که در سال 1635 تأسیس شد، به عنوان یکی از مدرسان قانون در مجارستان به عنوان مدرک دانشگاهی شناخته می شود . مرکز حقوق و سیاست های مالی در دانشگاه لیکسین واقع در شانگهای، چین، دانشکده حقوق دانشگاه بوستون (بوستون، ماساچوست) در سال 1872 تأسیس شد و در رتبه 25 از بیش از 200 مدرسه حقوق شناخته شده توسط انجمن باربری آمریکایی قرار دارد.

مکان های مرکزی اروپا ( بوداپست و ورشو ) و محل آسیایی ( شانگهای ) با قالب جلسه دو هفته، مزایای زیادی برای کسانی که نمی توانند یک سال از کار خود، به ویژه تمرینکنندگان فعال، به کسانی که نمی توانند هزینه آن را بپردازند، زمان یا هزینه یک سال در خارج از کشور و / یا کسانی که ممکن است دچار گرفتن ویزا برای تحصیل در ایالات متحده شوند. این برنامه طراحی شده است تا وکلای با تجربه با اعضای هیئت علمی متخصص را به ارمغان بیاورد و ساختار سمینار به تبادل فعال بین شرکت کنندگان کمک می کند. سی و دو وکیل از 13 کشور که سن آنها بین 25 تا 65 سال است، در سال تحصیلی 2018 دو ساله شرکت کردند. جلسات

LL.M. نیاز به رضایت از 21 اعتبار در سه دوره ارائه شده در هر سال در بوداپست در ماه مارس و ژوئن و در ورشو در ماه آوریل است. LL.M. می تواند در یک تا پنج سال تکمیل شود.

LL.M. دوره های به زبان انگلیسی توسط دانشکده های ارائه شده توسط CILS، دانشگاه Lazarski و دانشگاه Eötvös Loránd تدریس می شود. شرکت کنندگان انتخاب شده ممکن است تا 9 بار در جلسه ارائه شده در هر ماه ژوئن در بوداپست با استادان دانشگاه بوستون انجام شود.

LL.M بعدی جلسات برگزار خواهد شد 31 مارس - 13 آوریل 2019 در بوداپست (6 اعتبار)، 16 - 29 ژوئن 2019 در بوداپست (9 اعتبار)، 7 - 20 ژوئیه 2019 در شانگهای (3 اعتبار). و 6 تا 19 اکتبر 2019 در ورشو (3 ​​واحد). هزینه تحصیل برای 2019 برای بوداپست در ماه مارس و ورشو در آوریل 3800 دلار است. هزینه تحصیل برای سال 2019 به مبلغ 600 دلار در هر اعتبار است. دانش آموزان به طور معمول در یک یا دو جلسه در هر سال شرکت می کنند. LL.M. باید در ظرف پنج سال از شروع کار تکمیل شود. پنجاه درصد آموزش و تحصیلات دیگر در دسترس است.

متقاضیان LL.M. در مدرک تجارتی بین المللی باید دارای مدرک لیسانس حقوق بین الملل باشد و دارای صلاحیت علمی و حرفه ای باشد. سخنرانان غیر زبان انگلیسی باید زبان صلاحیت را نشان دهند.

LL.M. در تمرین تجاری بین المللی نیاز 21 اعتبار دارد. مسیرهای موجود برای به دست آوردن درجه :

  • سه جلسه بهار، یکی در بوداپست (6 واحد) و دو در ورشو (12 واحد) یا دو در بوداپست (12 واحد) و یکی در ورشو (6 واحد) = 18 اعتبار، به علاوه () یک دوره آموزش از راه دور (تشخیص و اجرای (3 امتیاز)، یا (ب) 30 ساعت CILS CLE (3 اعتبار)، یا (c) مقاله پژوهشی 15،000 تا 18،000 کلمه (3 اعتبار).
  • دو جلسه بهار، یکی در بوداپست (6 واحد) و یکی در ورشو (6 واحد) = 12 اعتبار و یک جلسه ژوئن در بوداپست (9 نمره). ثبت نام در جلسه ماه ژوئن محدود است پذیرش در یک جلسه ژوئن نیاز به عملکرد عالی علمی در یک جلسه بهار قبل دارد و مستلزم کار بیشتر از جلسات بهار است. دوره های یادگیری از راه دور در دسترس هستند، امکان تکمیل 6 عدد از 21 اعتبار آنلاین یا DVD یا USB.

درخواست ممکن است به صورت آنلاین یا با دانلود فرم درخواست انجام شود.

43250_BUDA

منطق

مکان های مرکزی اروپا (بوداپست و ورشو) و آسیا (شانگهای) و فرمت جلسه دو هفته هر یک مزایای زیادی را برای کسانی که نمی توانند یک سال از کار خود، بویژه فعالان فعال، به کسانی که نمی توانند زمان خود را بپردازند، هزینه یک سال در ایالات متحده و / یا کسانی که ممکن است دچار گرفتن ویزا برای تحصیل در ایالات متحده شوند. این برنامه طراحی شده است تا وکلای با تجربه با اعضای هیئت علمی متخصص را به ارمغان بیاورد و ساختار سمینار به تبادل فعال بین شرکت کنندگان کمک می کند. سی و دو وکلا از 13 کشور در آخرین دو هفته LL.M. جلسات

مشتریان

testimonials

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
Center for International Legal Studies

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط Center for International Legal Studies »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس, ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
اکتبر 2019
Duration
1 - 5 
پاره وقت
Price
12,600 USD
600 دلار در هر اعتبار، 50 درصد بورس تحصیلی در دسترس است
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date
Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date

اکتبر 2019