LL.M. در حقوق بین الملل

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

تمرکز بر حقوق بین الملل

Fletcher Master of Law (LL.M.) در حقوق بین الملل برای وکلائی که علاقه مند به کسب تخصص گسترده در حقوق بین الملل هستند ، طراحی شده است.

LL.M ما اهداف مدرسه فلتچر را افزایش درک بین المللی و آماده سازی دانش آموزان از سراسر جهان برای سمت های رهبری نشان می دهد. ما با دانشکده های حقوق سنتی تفاوت داریم زیرا این برنامه منحصراً روی موضوعات حقوق بین الملل عمومی و خصوصی متمرکز شده است. دوره های ما طیف حقوق بین الملل را در بر می گیرد و توسط کارشناسان دارای تخصص علمی و همچنین تجربه گسترده در دنیای واقعی تدریس می شود.

رویکرد منحصر به فرد ، میان رشته ای ما

ماهیت میان رشته ای برنامه ما به شما اجازه می دهد تا به عنوان دانش آموز ، موضوعات حقوق بین الملل را در زمینه های اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی خود مشاهده کنید. به عنوان یک LL.M. دانشجوی فلتچر ، شما پایه و اساس محکمی را در حقوق بین الملل ایجاد می کنید و این فرصت را خواهید داشت تا آن دوره را با دوره هایی از گروه متنوعی از دوره های علوم سیاسی ، تاریخ ، تجارت و اقتصاد که برنامه درسی Fletcher را تشکیل می دهد ، تکمیل کند.

صندلی در جدول

به عنوان یک LL.M. دانش آموز ، شما بخشی از یک گروه متنوع و پر جنب و جوش خواهید بود که همکلاسی هایش از سراسر دنیا سلام می کنند.

شما با همکلاسی های خود و همچنین رهبران در زمینه حقوق بین الملل از طریق برنامه های خاص ما در طول سال آشنا می شوید. مجموعه بلندگوهای جدول بلند ما به دانشجویان این فرصت را می دهد تا با وکلای برجسته بین المللی در مورد ناهارهای سخنرانی دیدار و گفتگو کنند. در پایان سال ، عقب نشینی سنگفرش ما فرصتی برای جمع آوری خارج از محوطه دانشگاه با همکار LL.M است. دانشجویان و اساتید برای بحث در مورد تحقیقات دانشجویان و بررسی مسائل مهم در حقوق بین الملل.

یک برنامه شخصی

LL.M ما بسیار شخصی است. هر LL.M. دانشجو از دانشکده ما مربیگری فعال دریافت می کند. اندازه برنامه عمداً محدود است به گونه ای که کارکنان و دانشکده ها می توانند هر دانشجویی را در LL.M. بشناسند. در طول سال ، کارکنان برنامه و دانشکده ها با شما همکاری می کنند تا بهترین برنامه دوره را برای اهداف شغلی خود تعیین کنید ، و در هنگام جستجوی تمام آنچه را که فلتچر ارائه کرده است ، در اینجا برای پشتیبانی از شما هستند.

رویکرد شخصی و جامعه منسجم ما LL.M. در مقایسه با برنامه های بزرگتر همسالان بی نظیر است و شما را قادر می سازد تا از وقت خود در مدرسه Fletcher بهترین استفاده را ببرید.

به ما بپیوندید ، و خواهید فهمید که رویکرد ما در مورد مطالعه حقوق بین الملل شما را به یک مهارت منحصر به فرد و قدرتمند سوق می دهد ، هر کجا که حرفه شما در حقوق بین الملل باشد.

فرصت های حرفه ای

دانشجویان ما نمایندگان مناطق جغرافیایی متنوعی هستند و با تجربه حقوقی در بخش های مختلف از جمله از موسسات حقوقی بین المللی خصوصی ، سازمان های بین المللی ، سازمان های غیر دولتی ، مأموریت های دیپلماتیک ، شرکت های چند ملیتی و اتاق های فکر به فلچر می آیند.

در طول سال تحصیل ، LL.M. دانشجویان این فرصت را دارند که با LL.M. کار کنند. کارکنان برنامه و دفتر خدمات شغلی فلچر برای توسعه یک رویکرد سفارشی برای یک حرفه در حقوق بین الملل. دفتر خدمات شغلی ما یک سریال در حال توسعه حرفه ای ، سفرهای شغلی به واشنگتن ، دی سی و نیویورک و جلسات دانشگاه را با کارفرمایانی مانند سازمان ملل متحد و شرکت ایالتی استریت ارائه می دهد.

شرکت در Fletcher LL.M. شبکه های قابل توجهی را در جامعه حقوقی تسهیل می کند. سریال جدول بالا و عقب نشینی سنگفرش ما فرصت دانشجویان را برای دیدار با طیف گسترده ای از متخصصان و دانشمندان حقوق بین الملل فراهم می کند. بازدید کنندگان از Fletcher LL.M. این برنامه غالباً بینش ارزشمندی در مورد مشاغل موجود در حقوق بین الملل به وجود می آورد ، و گاهی اوقات ثابت می شود که ارتباطاتی با ارزش برای دانشجویان است که امیدوارند در یک زمینه مشابه کار کنند.

پذیرش

لیست زیر یک نمای کلی از LL.M. الزامات برنامه

چک لیست برنامه

 • درخواست پذیرش
 • هزینه برنامه 80 دلار
 • رساله های علمی رسمی
 • دو نامه توصیه (یک سوم اختیاری است)
 • بیانیه شخصی
 • مقاله تکمیلی
 • خلاصه
 • نمرات رسمی آزمون تافل / آیلتس: لازم به دانشجویان بین المللی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست و کسانی که مدرک دانشگاهی را کسب نکرده اند که در آن زبان انگلیسی زبان اصلی آموزش بوده است.
 • مصاحبه ارزشیابی (اختیاری)
 • برنامه بورس تحصیلی (در صورت وجود)

مهلت درخواست

مهلت متقاضیانی که مایل به ثبت نام در پاییز 2020 هستند به شرح زیر است:

 • 10 نوامبر - اطلاع رسانی اولیه؛ غیر الزام آور
 • 10 ژانویه - اولویت بورس تحصیلی
 • 20 فوریه - دور 3
 • 1 آوریل - دور 4

کلیه مطالب تکمیلی شامل توصیه ها ، نسخه ها و نمرات آزمون باید تا تاریخ درخواست به دفتر پذیرش برسند.

LL.M. این برنامه محدود به دانش آموزانی است که حداقل یکی از شرایط زیر را رعایت می کنند:

 1. مدرک JD را از یک دانشکده حقوق تصویب شده ABA در ایالات متحده کسب کرده اند.
 2. تحصیلات حقوقی آکادمیک (مستقر در دانشگاه) را در یک کشور خارجی به اتمام رسانده اند و باید در آن کشور امتحان وکالت را بگیرند. یا
 3. واجد شرایط برای اجرای قانون (پذیرفته شده در وکالت) در یک کشور خارجی هستند.

متقاضیان بر اساس دانشکده حقوق و مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و تجربه حرفه ای ، نمرات امتحانات ، نمرات تافل یا آیلتس (در صورت لزوم) و توصیه ها انتخاب می شوند. چشم پوشی از این شرایط فقط در شرایط استثنایی مجاز است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University (The Fletcher School)—the first exclusively graduate school of international affairs in the United States—has prepared the world’s leaders ... اطلاعات بیشتر

The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University (The Fletcher School)—the first exclusively graduate school of international affairs in the United States—has prepared the world’s leaders to tackle complex global challenges since 1933. The School’s alumni represent the highest levels of leadership in the world, including hundreds of sitting ambassadors; respected voices from distinguished media outlets; heads of global non-profit organizations; leaders of international peacekeeping and security initiatives; and executive leadership of some of the world’s largest for-profit companies. The Fletcher School offers a collaborative, flexible and interdisciplinary approach to the study of international affairs, featuring a distinguished faculty and diverse student body representing more than half the world’s countries. اطلاعات محدود