LL.M. در شش تخصص

عمومی

شرح برنامه

هنگامی که شما آمادگی گام بعدی را در حرفه قانون خود دارید، مدرک لیسانس حقوق (LL.M.) از مدرسه حقوق بین الملل مكینینای قانون می تواند به شما كمك كند.

LL.M. برنامه چندین هدف دارد:

 • آن را در حال حاضر تمرین وکلا ایالات متحده یک مکان برای بهبود مهارت های خود و تقویت دانش خود را بر روی یک موضوع خاص است.
 • این کمک می کند تا وکلا مجاز از کشورهای دیگر به رسمیت شناختن قوانین آمریکا در آماده سازی برای عبور دادگاه در ایالات متحده است.
 • این یک برنامه آموزشی متمرکز برای محققین حقوقی است که علاقمند به پیشرفت دانش خود در یک حوزه خاص از قانون هستند تا بتوانند برای SJD / Ph.D آماده شوند. در قانون و حرفه ای دانشگاهی.

طراحی شده برای ارائه دانش عمیق در یک منطقه خاص، McKinney LL.M. متقاضیان به LL.M. برنامه قبل از انتخاب یک آهنگ انتخاب کنید

در طول گرایش، LL.M. دانش آموزان فرصتی برای گفتگو با هیات علمی، کارکنان و دانشجویان در مورد برنامه های مختلف برنامه و سپس به یک مشاور دانشگاهی می پردازند که تصمیم می گیرد که کدامیک بهترین رشته ها را مطابق اهداف و منافع شغلی هر دانش آموز تعیین کند. گزینه های ردیابی عبارتند از:

LL.M. دوره ها توسط قضات، قضات، و دادستان کل آموزش داده می شود

دانشجویان کارشناسی حقوق ما از سراسر جهان برای مطالعه با بهترین ایالت ما پیشنهاد می کنند. دوره های آموزشی برای LL.M. برنامه اخیرا توسط:

 • عدالت استیون دیوید، 82 ساله، دیوان عالی ایندیانا
 • عدالت رابرت د. روکر، دیوان عالی ایندیانا
 • قاضی جان بیکر، دادگاه تجدید نظر ایندیانا (قاضی ارشد پیشین)
 • گرگ Zoeller، دادستان کل ایندیانا

به عنوان LL.M. دانشجو، شما یک برنامه 24 اعتبار کامل خواهید داشت . اگر شما به طور تمام وقت مشغول به تحصیل هستید، می توانید سال تحصیلی خود را کامل کنید. دانش آموزان خارجی توجه داشته باشید که برای پذیرش شرایط ویزا باید در عرض هجده ماه به پایان برسید.

با این حال، اگر شما یک دانش آموز داخلی هستید، شما تا سه سال تحصیلی برای تکمیل الزامات تحصیلی، و می توانید طبقات را به صورت نیمه وقت یا شبانه بگذرانید.

LL.M. برنامه شامل موارد زیر است:

 • دوره های تخصصی منطقه ای با طیف گسترده ای از گزینه های انتخابی
 • دوره های فوق لیسانس، دوره های بالینی، یا خدمات حقوقی طرفدار بونو و فرصت های عملی اختیاری (OPT)
 • جزء پژوهش و پایان نامه کارشناسی ارشد (اختیاری برای قانون آمریکا برای وکلای خارجی)
 • آموزش پیشرفته انگلیسی به عنوان یک زبان دوم (ESL) (در صورت لزوم، مدرسه حقوق 50٪ هزینه تحصیل برای این دوره ها را فراهم می کند)
 • این فرصت را برای انتشار پایان نامه خود، اگر در رشته پایان نامه، در شبکه ScholarWorks در دانشگاه ایندیانا. این شبکه تحقیقات شما را برای وکلا و محققین حقوقی در سراسر جهان انجام می دهد.

آهنگ های برنامه

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Making the decision about where you pursue a legal education will impact the rest of your life. At McKinney Law we think you will find the best possible mix of theoretical grounding and practical tra ... اطلاعات بیشتر

Making the decision about where you pursue a legal education will impact the rest of your life. At McKinney Law we think you will find the best possible mix of theoretical grounding and practical training, hard work and fun, in a challenging yet supportive environment. اطلاعات محدود
ایندیاناپولیس