LL.M. در قانون آمریکایی و فراملی (آنلاین)

عمومی

شرح برنامه

کسب آنلاین LL.M. در آمریکایی

ببینید که چرا University of Dayton School of Law معتبر کانون وکلای آمریکایی مکانی برای دریافت LL.M شما است. و دریابید که چگونه می توانید این کار را انجام دهید بدون اینکه مجبور شوید خانه خود را ترک کنید.

نکات مهم برنامه

با شروع ژانویه سال 2019 ، University of Dayton School of Law یک گزینه کاملاً آنلاین را برای دانشجویان علاقمند به تکمیل لیسانس خود شروع کرد. مدرک حقوق آمریکایی و فراملی.

LL.M آنلاین. نکات برجسته برنامه عبارتند از:

 • برنامه درسی متمرکز بر حقوق ایالات متحده و عملکرد قانونی ایالات متحده.
 • کلیه دوره های ارائه شده (100٪) بصورت آنلاین و با فرمت ناهمزمان ، به دانشجویان این امکان را می دهد تا در روزها و زمانهایی که برای آنها بهترین کار وجود دارد ، به محتوای دوره دسترسی پیدا کنند.
 • سه ترم در سال - از ژانویه ، مه و آگوست شروع می شود.
 • مدرک را در حدود 1 سال تقویم (سه ترم) کسب کنید.
 • LL.M آنلاین. برنامه درسی مطابق با شرایط فعلی هر دو امتحانات وکالت ایالتی کالیفرنیا و واشنگتن *.
 • بورس های تحصیلی جزئی سخاوتمندانه؛
 • مطالب خواندن آنلاین بصورت رایگان در هر دوره موجود است (بدون کتاب های درسی مورد نیاز است).
 • منابع مطالعه آنلاین تکمیلی رایگان (دریافت "سر شروع" در آزمون وکالت)؛
 • خدمات شغلی رایگان ، موفقیت تحصیلی و پشتیبانی کتابخانه برای همه LL.M. آنلاین. دانش آموزان؛
 • دوره هایی که توسط اساتید برجسته و دست اندرکاران حقوق تدریس می شود و دارای تجربه تدریس در یک بستر آنلاین هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ، فرآیند درخواست ، نوار و فرصت های شغلی به سؤالات متداول ما مراجعه کنید.

* شرایط لازم برای پذیرش نوار در ایالت متفاوت است. قانون دیتون نمی تواند پذیرش نوار را تضمین کند. دانشجویان برای تعیین صلاحیت آنها مسئول تماس با نوار ایالتی هستند.

آنلاین LL.M.- پروفایل دانشجویی

این آنلاین LL.M. درخواست برنامه در درجه اول به فارغ التحصیلان دانشکده حقوق فارغ التحصیلان علاقمند به:

 • مشاغل در عملكرد حقوق جهانی (به عنوان مثال تجارت ، مهاجرت ، تجارت ، سرمایه گذاری ، IP و غیره)؛
 • کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین و اقدامات قانونی ایالات متحده؛
 • ایجاد مسیری برای واجد شرایط بودن نوار ایالات متحده ؛
 • کسب یک مدرک حقوق فارغ التحصیل از یک دانشکده حقوق معتبر ایالات متحده ABA.

از آنجا که این برنامه 100٪ بصورت آنلاین است ، دانش آموزان می توانند مدرک خود را کسب کرده و مرحله بعد را هم به صورت حرفه ای و هم دانشگاهی بردارند ، بدون اینکه مجبور شوند شغل ، خانه یا خانواده خود را ترک کنند.

برنامه رایگان

قانون دیتون متعهد است به آموزش حقوقی آنلاین با کیفیت و مقرون به صرفه بپردازد. تماس آنلاین LL.M. مدیر برنامه ، Margaret Ioannides (mioannides1@udayton.edu) برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند درخواست رایگان و ارزیابی اولیه بورس تحصیلی. بورس های تحصیلی جزئی در دسترس است کمک های مالی نیز برای شهروندان آمریکایی و غیر شهروندان واجد شرایط در دسترس است.

گواهی عمل قانونی ایالات متحده

علاوه بر کسب LL.M. درجه ، دانش آموزانی که LL.M.Program آنلاین را طی سه سال تکمیل می کنند ، همچنین (بدون هیچ هزینه اضافی) یک گواهی در تمرین حقوقی ایالات متحده کسب می کنند .

مزایای گواهینامه عملکرد قانونی ایالات متحده:

 • به دانش آموزان اجازه می دهد مهارت ها و دانش خود را در یک زمینه خاص از قانون توسعه دهند بدون اینکه نیاز به زمان و شهریه اضافی داشته باشند.
 • با ارائه گواهی صلاحیت به مهارت ، تعهد و آموزش آنها ، دانشجویان را در بازار کارفرمایان و مشتری ها بازاریابی بیشتری می کند.
 • تضمین می کند که دانش آموزان برای تکمیل موفقیت آمیز یک دوره تخصصی تحصیلی ، به رسمیت شناخته شوند.

آزمون وکالت - کالیفرنیا و واشنگتن

دوره های آنلاین برای هر دو وکلا با تحصیلات عالی در ایالات متحده و خارج از کشور آزاد است و در درجه اول برای فارغ التحصیلان رشته تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور طراحی شده است که به دنبال کسب درک بهتر از قوانین ایالات متحده و اقدامات حقوقی ایالات متحده و همچنین یک مسیر بالقوه برای جلوگیری از صلاحیت هستند.

دانش آموزان پایه و اساس محکمی از دانش را در زمینه های حقوقی کسب می کنند که بیشتر در آزمون وکالت و همچنین تجربه عملی در نوع نوشتن و ارتباطات حقوقی آزمایش شده در آزمون وکالت مورد آزمایش قرار می گیرند و در عمل قانونی ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرند. برنامه درسی آنلاین مطابق با الزامات فعلی هر دو آزمون کالیفرنیا و واشنگتن است. *

* شرایط لازم برای پذیرش نوار در ایالت متفاوت است. قانون دیتون نمی تواند پذیرش نوار را تضمین کند. دانشجویان برای تعیین صلاحیت آنها مسئول تماس با نوار ایالتی هستند.

قالب انعطاف پذیر ، ناهمزمان

کلیه دوره ها در سه ترم در سال (پاییز ، بهار ، تابستان) به صورت آنلاین ناهمزمان ارائه می شود. فارغ التحصیلان دانشکده های حقوقی معتبر غیر ABA (از جمله وکلای تحصیل کرده خارجی) که دارای مدرک درجه یک در رشته حقوق یا معادل آن هستند ، می توانند برای کسب مدرک LL.M ، 12 دوره (30 اعتبار) را پشت سر بگذارند. درجه. بر اساس در دسترس بودن دوره و توالی ، دانشجویان می توانند 30 اعتبار را در حداقل یک سال (3 ترم) کسب کنند.

مطالب خواندن ، در هر دوره ، بصورت آنلاین و رایگان موجود است. به منظور تحریک بحث در کلاس و تبادل ایده ، هر دوره همچنین شامل مؤلفه های تعاملی از جمله ساعات اداری هفتگی ، هیئت های بحث و گفتگو ، اطلاعیه ها ، جلسات مرور آنلاین و سایر موارد می باشد!

دوره های آنلاین: (12 دوره - کل اعتبار 30)

دوره های اصلی - اعتبار

قیمت

University of Dayton School of Law شهریه را به ازای هر سال تحصیلی ، به ازای هر ساعت اعتبار هزینه می کند. هزینه هر ساعت اعتبار برای سال تحصیلی 2019-2020 برابر با 1207 دلار است. بورس های تحصیلی جزئی در دسترس - تماس با LL.M. مدیر برنامه مارگارت یوآنیدز (mioannides1@udayton.edu) برای ارزیابی بورس تحصیلی مقدماتی رایگان.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a ... اطلاعات بیشتر

The School of Law is a part of the University of Dayton, which was founded in 1850 and is recognized as a top-tier national university and one of the 10 best Catholic universities in the nation. As a Catholic, Marianist institution, the University of Dayton is committed to producing graduates who uphold the highest professional standards. اطلاعات محدود