LL.M. در قانون اروپا و بین المللی - تمرکز بین المللی حل و فصل اختلافات

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

Europa-Institut در دانشگاه سارلند یک دوره کارشناسی ارشد در مقررات اروپایی و بین المللی با شش مدول ارائه می دهد: ماژول 1: ادغام اروپا و ماژول ها 2-6 با واحد های تحصیلی قانون تجارت اروپا، تجارت بین المللی، حل اختلاف بین المللی، اروپا و بین المللی حقوق بشر و قانون فناوری اطلاعات (از نیمه ی زمستان 2019/2020، ابتدا فقط در آلمان).

به عنوان مثال: حل منازعات تمرکز بین المللی

در قطعنامه اختلاف منطقه اولویت دانش در زمینه تجاری بین المللی داوری، داوری بین المللی در اختلافات سرمایه گذاری و حل اختلاف جایگزین فراهم می کند. هدف حل اختلاف کارآمد و عادلانه در زمینه مرزی برای نشان دادن در یک نظام حقوقی است، در دادگاه تجاری از صلاحیت ملی تعلق دارند. علاوه بر مناطق سخنرانی ذکر شده از منطقه فوکوس را نیز شامل افراد سخنرانی های اضافی مانند قانون تجارت بین المللی.

اطمینان حاصل کنید که دانش آموزان بلکه درک لازم از روابط فرهنگی و اقتصادی توسط یک دانش جامع خارج واسطه. علاوه بر این، منطقه تمرکز می کند علاوه بر آموزش سنتی دانش صدا و روش های آموزش تعاملی و ارتباط عملی بالا برای استفاده. مطالعات و مذاکره مورد روند و آموزش هم علاوه بر سخنرانی ها و سمینارهای بحث های فنی در جدول زمانی انجام در دسترس هستند. سخنرانی به نهادهای بین المللی احترام سخنرانان مهمان و همچنین شبیه سازی جلسات دادگاه و سفرهای (به عنوان مثال دیوان کیفری بین المللی به پاریس) بخشی از برنامه است.

نکات کلیدی

 • برنامه یک ساله کارشناسی ارشد در قانون اروپا و بین المللی
 • این برنامه می تواند در آلمان و / یا زبان انگلیسی تکمیل
 • شش ماژول ارائه می شود: ماژول 1: ادغام اروپا و ماژول ها 2-6 با واحد های مطالعه قوانین تجارت اروپا، تجارت بین المللی، حل اختلاف بین المللی، قانون اروپا و بین المللی حقوق بشر و قانون فناوری اطلاعات (از نیمه زمستان 2019/2020، در ابتدا فقط در آلمان)
 • بین المللی عنوان "کارشناسی ارشد حقوق" به رسمیت شناخته (LL.M.)
 • متخصصان مجرب از علم و صنعت
 • دست ها را در آموزش با استانداردهای بالای علمی
 • 75 دانشجو از نزدیک 40 کشور
 • گردش به اروپا و نهادهای بین المللی
 • نظارت فشرده شده توسط تیم در موسسه اروپایی
 • شبکه بین المللی ولت از طریق انجمن فارغ التحصیلان EVER
 • آماده سازی های خاص برای بازار کار اروپا و بین المللی

تخصص

این برنامه به یک ماژول پایه (ماژول 1) و پنج ماژول با مناطق تمرکز (ماژول های 2 تا 6) تقسیم می شود. ماژول 7 شامل نوشتن پایان نامه است.

 • ماژول 1 - پیوستن به اتحادیه اروپا
 • ماژول 2 - منطقه اقتصادی اروپا قانون تمرکز
 • ماژول 3 - تمرکز منطقه تجارت خارجی و قانون سرمایه گذاری
 • ماژول 4 - تمرکز منطقه حل اختلاف
 • ماژول 5 - تمرکز منطقه اروپا و بین المللی حقوق بشر حفاظت
 • ماژول 6: قانون فناوری اطلاعات (WInter Semester 2019/2020، در ابتدا فقط در آلمان)
 • ماژول 7 - پایان نامه کارشناسی ارشد

هر واحد دارای درجه بالایی از تخصص در زمینه های حرفه ای سریع در قوانین اروپا و بین المللی است. ممکن است علاوه بر مدرک کارشناسی ارشد، یعنی مدرک LL.M. در حل اختلاف بین المللی یا حفاظت اروپایی و بین المللی حقوق بشر، به دو تخصص اختصاص یابد.

اعتباری امتیاز

به طور کلی، به دست آوردن برنامه تحصیلی حداقل 45 واحد درسی. دوباره برای پایان نامه 15 امتیاز اعتباری کارشناسی ارشد و در مجموع 60 امتیاز اعتباری تعلق می گیرد.

شرایط پذیرش

شرایط پذیرش برای یک برنامه کاربردی در Europa-Institut برای برنامه کارشناسی ارشد در قانون اروپا و بین المللی هستند

 • بسته حقوقی و یا مشابه درجه بالایی (اقتصاد، علوم اجتماعی) در دانشگاه آلمان و خارجی
 • دانش صدا اثبات زبان آلمانی و / یا انگلیسی.

اطلاعات بیشتر را می توان در www.europainstitut.de/bewerbung یافت

مراحل درخواست و مهلت

برنامه تحصیلی در هر مورد برای ترم زمستان آغاز می شود. مهلت درخواست 15 ژوئیه هر سال است. برنامه های بعدی تا سپتامبر 30 امکان پذیر است. تعداد اماکن مطالعه محدود است. انتخاب کاندیداها براساس معیارهای صلاحیت و شایستگی حرفه ای است.

شهریه

شهریه 5600 یورو در هر سال تحصیلی (2800 یورو در هر ترم) می باشد.

با پرداخت هزینه اجرایی اضافی باید به دانشگاه از سارلند پرداخت می شود. به طوری که دانش آموزان به یک کارت که اجازه می دهد تا استفاده رایگان از حمل و نقل عمومی در سارلند و بیمه حوادث برخوردار شوند. علاوه بر این، آن را به وضعیت دانش آموز را تایید و در نتیجه می توان برای تخفیف دانشجویی استفاده می شود.

نرم افزار آنلاین

Europa-Institut است یک برنامه کاربردی آنلاین:

www.europainstitut.de/onlineapplication

تعالی گواهی

Europa-Institut است که توسط دفتر امور خارجه، وزارت فدرال آموزش و پژوهش، کمیسیون اروپا و علمی خدمات تبادل آلمانی پشتیبانی. این است که توسط استانداردهای آموزشی بالا، اطلاعات تماس نزدیک و منظم با نهادهای اتحادیه اروپا، شورای اروپا و با وزارت امور خارجه از مشخص می شود.

به عنوان بخشی از سیستم مجوز رسمی از دانشگاه زارلند شده است Europa-Institut گسترده توسط سازمان اعتبار بین المللی و گواهی ACQUIN بررسی قرار گرفت. با این برنامه مجوز رسمی بود Europa-Institut رسما گواهی که آن را برای تحقیقات عالی و برای آموزش با کیفیت بالا است.

Europa-Institut نیز برای استراتژی بین المللی موفقیت آمیز آن در برنامه کارشناسی ارشد خود را "گواهی برای کیفیت بین المللی (Cequint)" دریافت کرده است.

دانشگاه سارلند

ما یک دانشگاه مدرن در مثلث پویا از آلمان، فرانسه و لوکزامبورگ. سنت بین المللی ما: این بنیاد از دانشگاه زارلند در سال 1948 یک سرمایه گذاری مشترک فرانسه و آلمان بود. امروز در زاربروکن و مطالعه همبورگ اطراف 17،300 نفر جوان، حدود 18 درصد از آنها از خارج از کشور آمده است. پردیس توسط سبز، ورزش و فعالیت های فرهنگی و همچنین کافه ها و رستوران ها احاطه شده علاوه بر مطالعه و پژوهش برای تمدد اعصاب و تفریح ​​فراهم می کند. و توسط ICE برای دریافت در کمتر از دو ساعت از Saarbruecken به پاریس.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

The Europa-Institut at Saarland University is the second oldest institution of its kind in Europe. For more than six decades, the Europa-Institut has been excellently educating young academics from al ... اطلاعات بیشتر

The Europa-Institut at Saarland University is the second oldest institution of its kind in Europe. For more than six decades, the Europa-Institut has been excellently educating young academics from all over the world in European and international law. اطلاعات محدود