LL.M. در قانون تجارت بین الملل

عمومی

شرح برنامه

130710_LLM_6.jpg

عکس از حسن نیت ارائه می دهد Université libre de Bruxelles

LL.M. یک برنامه تمام وقت است که از اکتبر تا ژوئن اجرا می شود. دوره ها به دو ترم تقسیم می شوند و امتحانات در ژانویه و ژوئن برگزار می شود. دانش آموزان مجاز به برگزاری جلسه دوم امتحانات در اواخر اوت - آغاز سپتامبر می باشند. LL.M. نامزدانی که با موفقیت برنامه را تکمیل می کنند LL.M. در حقوق بین الملل کسب و کار از Université Libre de Bruxelles (دانشگاه بروکسل، ULB)، که توسط مقامات علمی بلژیکی (Communauté française) در چارچوب برنامه آموزش مداوم به رسمیت شناخته شده است.

LL.M. برای دانش آموزانی که مایل به استفاده کامل از طیف فوق العاده ای از فرصت های ارائه شده در بروکسل، پایتخت اروپا هستند، طراحی شده است. برنامه شامل بازدید از موسسات اتحادیه اروپا (کمیسیون اروپا، شورای و پارلمان) است که در بروکسل مستقر هستند. LL.M. بخشی از برنامه آموزشی دانشگاه بروکسل (Université Libre de Bruxelles یا "ULB")، یکی از دانشگاه های برجسته در اروپا است که 25000 دانش آموز دارد که 32 درصد آن از خارج از بلژیک است.

LL.M. دوره های آموزشی در پردیس سولوبچ، که بزرگترین و بزرگترین دانشگاه این دانشگاه در منطقه بروکسل است، تدریس می شود. این دانشگاه در مجاورت موسسات اروپایی قرار دارد. ULB فعالیت های فوق برنامه و برنامه درسی فراگیر را شامل سخنرانی ها، کارگاه های آموزشی، کارآموزی، رویدادهای حرفه ای و فعالیت های اجتماعی ارائه می دهد. برخی از این فعالیت ها به برنامه دانشگاهی ما پیوسته اند. LL.M. برای دانشجویان سراسر جهان که دارای مدرک لیسانس در مقطع کارشناسی هستند و یا دارای تجربه در زمینه حقوق در سطح تحصیلات تکمیلی هستند.

130711_fpctWT67OgRpcty15FybmzoOWw.jpg

عکس از حسن نیت ارائه می دهد Université libre de Bruxelles

ساختار عمومی

 • این برنامه شامل 8 core LL.M. دوره ها، دوره ی انتخابی، و LL.M. پایان نامه
 • LL.M. براساس نظام اعتباری اروپایی ساخته شده است. هر دوره (اجباری و انتخابی) ارزش 5 اعتبار دارد، در مجموع 45 اعتبار است. 15 رأی باقی مانده توسط نوشتن پایاننامه کارشناسی ارشد کسب شده است
 • 8 Core LL.M. دوره های آموزشی برای LL.M. دانش آموزان. آنها بار اولیه اولیه را پوشش می دهند و زمینه های اصلی قانون تجارت بین المللی را پوشش می دهند. دانش آموزان از کلاس های کوچک بهره مند خواهند شد، روابط نزدیکی با کارکنان آموزش ULB و گروه دوستانه در میان LL.M. دانش آموزان
 • 1 دوره انتخابی ممکن است از هر یک از دوره هایی که در دانشکده حقوق ULB (به زبان انگلیسی یا فرانسوی) تدریس می شود انتخاب شود. LL.M. دانش آموزان می توانند بر روی تنوع برنامه های آموزشی و روش شناختی قابل توجه در ULB ارائه دهند
 • LL.M. پایان نامه شامل تهیه یک کار نوشته شده در یک موضوع قانون کسب و کار بین المللی از انتخاب خود دانشجو، تحت نظارت یک به یک از یک عضو از کارکنان آموزش


هسته LL.M. دوره های آموزشی

 • حقوق بین الملل شرکت و حاکمیت شرکت
 • معاملات تجاری بین المللی
 • قانون رقابت بین المللی و اروپایی
 • قوانین بین المللی تنظیم مقررات و مالیات
 • حل و فصل اختلافات تجاری و سرمایه گذاری
 • دادگاه های بین المللی و داوری
 • قانون بین المللی بانکداری و امور مالی
 • حقوق بین الملل IP، فناوری اطلاعات و حفاظت از داده ها

دوره انتخابی

دانش آموزان باید دوره ای انتخابی را از میان دوره هایی که در دانشکده حقوق ULB ارائه می شود انتخاب کنند. با انجام یک کارآموزی (که توسط دانش آموز به دست می آید)، نیازهای انتخابی نیز می تواند رضایت بخش باشد.

لیست دوره ها بسیار غنی است. نمونه هایی از سال های گذشته عبارتند از:

 • قانون، امور مالی و اقتصاد (پروفسور مارکو بخت)
 • جنبش آزاد کالا (پروفسور پیتر الیور)
 • قانون خصوصی و تطبیقی ​​اروپا (پروفسور اریک ون دون هوت)
 • اقتصاد و حقوق سازمان تجارت جهانی (پروفسور پتروس مارویدییس و اندر Sapir)
 • گروه های منافع و منافع اتحادیه اروپا (پروفسور پاسکالین ویناند)
 • حکومت جهانی (پروفسور لوک ون Langenhove)
 • اتحادیه اروپا و کشورهای در حال توسعه (پروفسور نیکلاس شریور)

130716_GroupPhoto18.jpg

عکس از حسن نیت ارائه می دهد Université libre de Bruxelles

بورس تحصیلی

ما هر ساله یک بورس تحصیلی ارائه می دهیم که مستلزم صرف هزینه ای است. بورس تحصیلی با هدف گسترش دسترسی به برنامه برای دانش آموزان مستحق با مدارک تحصیلی عالی است.

درخواست برای بورس تحصیلی باید به 1 ژوئن دریافت شود.

40129_ulb_3.jpg

شرایط پذیرش

مقطع ابتدایی: LL.M. برای دانش آموزانی که دارای (I) یک درجه حقوق اولیه یا (ii) یک درجه اولیه در سطح دانشگاه در یک موضوع دیگر با حرفه و یا تجربه دیگر در قانون باز است.

گواهینامه مهارت انگلیسی: کاندیدان باید مهارت زبان انگلیسی را در یکی از روش های زیر تعیین کنند: (i) آزمون TOEFL با نمره حداقل 90، (ii) آزمون آیلتس با نمره کلی حداقل 6.5، (iii) درجه اول در زبان انگلیسی، (iv) سایر شواهد کتبی در مورد مهارت انگلیسی (به پذیرش توسط افسر پذیرش).

"این LL.M واقعاً یک ارزش افزوده به CV شما و تجربه ای است که تفکر حقوقی شما را غنی تر می کند و همچنین به شما در رشد به عنوان یک فرد کمک می کند. من خودم و منطقه myfavourite قانون را در این برنامه کشف کردم."

"من این برنامه را برای هرکسی که به دنبال مطالعه یک قانون پیچیده و متنوع از قانون است که بسیار با اهمیت و سریع در قلب اروپا می باشد توصیه می کنم. بسیاری از همکلاسی های سابق من فرصت های شغلی در بلژیک و برخی دیگر را با سایر کشورها در اروپا پیدا کردند. "

وی گفت: "من به یک برنامه متناسب نیاز داشتم تا بتوانم وسایل لازم را برای حضور در یک شرکت حقوقی بین المللی در اختیار داشته باشم و ارزش خود را نشان دهم. این LL.M. دانش و اعتماد به نفس لازم را برای من به ارمغان آورد تا واقعاً شغل خود را در بازار قانونی شروع کنم.

جروم ژاک

برای اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه کنید

130718__MMQ9979.jpg

عکس از حسن نیت ارائه می دهد Université libre de Bruxelles

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

In the heart of Europe, just 1h20 by train from Paris, 1h30 from Amsterdam, and 1h50 from London and Cologne, Brussels offers all the advantages of a capital city and the quality of life of a large an ... اطلاعات بیشتر

In the heart of Europe, just 1h20 by train from Paris, 1h30 from Amsterdam, and 1h50 from London and Cologne, Brussels offers all the advantages of a capital city and the quality of life of a large and lively town. Brussels is home to all the major European institutions. It is the official seat of the EU and many other political and economic decision-making entities, and boasts a growing number of businesses, organisations and international experts. اطلاعات محدود