LL.M. در قانون و فن آوری

عمومی

شرح برنامه

کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) برنامه های پیشرفته از مطالعه قانونی است که به نیازهای دانش آموز فردی سفارشی است. امثال نامزدها، راهنمایی ها توسط هیئت علمی متخصص، برنامه ریزی یک دوره مطالعه در یکی از غلظت های زیر است: قانون و فناوری، اوراق بهادار قانون، و یا تطبیقی ​​و حقوق بین المللی است. LL.M. خارجه دانش آموزان باید این گزینه به دنبال یک برنامه آموزشی است که کمک می کند تا برای یک معاینه نوار آمریکا آماده سازی آنها، در حالی که به دست آوردن یک درک گسترده ای از سیستم قانون مشترک ایالات متحده است. از طریق ارائه برنامه گسترده دانشکده حقوق است، LL.M. نامزدهای افزایش دانش خود را برای تمرین با کسب تخصص قابل توجه در حوزه تخصص آنها انتخاب شده اند، و همچنین حد عالی رساندن مهارت خود را در ایالات متحده از تحقیقات حقوقی، تجزیه و تحلیل، و نوشتن قانونی است.

متعهد به ارائه بالاترین کیفیت آموزش و پرورش قانونی در یک جامعه به طور فزاینده جهانی، مدرسه کلمبوس قانون ارائه می دهد امثال آن برنامه تحصیلی برای فارغ التحصیلان آمریکا و دانشکده های حقوق خارجی است. برای بیش از 100 سال، دانشکده حقوق را بسیاری از وکلا و قضات برجسته ترین کشور آموزش داده است. در شرکت های حقوقی، دولت فدرال و محلی، قوه قضائیه و بخش عمومی، فارغ التحصیلان ما برای دانش، توانش و عمل اخلاقی خود شناخته شده است. در خط با ماموریت کاتولیک ما، مدرسه کلمبوس قانون القا دانش آموزان خود را با تلاش برای عدالت اجتماعی و یک وظیفه عمیق به استفاده از دانش و مهارت های قانونی خود برای ارتقاء مشترک.

LL.M. در قانون و فناوری

غلظت در قانون و فناوری تخصص ویژه ای در تنظیم صنعت مخابرات، رسانه های جمعی الکترونیکی، خدمات مخابراتی بی سیم، و فن آوری های دیجیتال، عمل FCC و روش، معاملات مالکیت معنوی، کپی رایت و ثبت اختراع، چالش متمم اول قانون اساسی برای رسانه فراهم می کند.

حقوق

مدرسه کلمبوس قانون در پایتخت کشور ما، مرکز حقوقی و سیاسی در ایالات متحده واقع شده است. واشنگتن دی سی نیز توپی برای سازمان های دولتی و غیر دولتی بین المللی است. دانش آموزان ممکن است خود را از تمام فرصت هایی که واشنگتن دی سی را ارائه کرده است با توجه به محل مناسب و دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی به دست آوردید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguis ... اطلاعات بیشتر

The Columbus School of Law shines as a hidden gem within legal education in Washington, D.C. It is an academy composed of collegial and compassionate students, a supportive and academically distinguished faculty, and an accomplished and well-connected alumni base that stands ready to help today’s students reach their goals. اطلاعات محدود