LL.M. در قانون پناهندگی و مهاجرت

عمومی

شرح برنامه

LL.M. در قانون پناهندگی و مهاجرت

زندگی و یادگیری در بروکلین، مرکز بین المللی همیشه در حال توسعه بین المللی فرهنگ و نوآوری است. Brooklyn Law School فقط چند دقیقه از وال استریت، مرکز مالی بین المللی و سیلیکون آلی، هابیت برای شروع فناوری، واقع شده است. غرق در یک محیط یادگیری دنیای واقعی که در آن LL.M. دانش آموزان به طور حرفه ای و شخصی رشد می کنند.

در زمان افزایش جهانی شدن و نگرانی درباره مسائل مربوط به امنیت ملی ، قانون پناهندگی و مهاجرت هرگز اهمیت بیشتری نداشته است. دانشکده حقوق پناهندگی و مهاجرت ما شامل دانشمندان ، سیاستگذاران و پزشکان متخصصی است که سهم بسزایی در این زمینه داشته اند ، از جمله در زمینه های پناهندگی ، حقوق پناهندگی و قوانین بین المللی حقوق بشر. این کارشناسان درمورد زمینه های شهر نیویورک ، مرکز آموزش مهاجرت و اقامت در دو دادگاه مهاجرت ، دو دفتر پناهندگی و یکی از شلوغ ترین بندهای مهاجرت دادگاه فدرال مدار در کشور ، آموزش و تمرین می دهند.119067_119064_117857_brooklawllm.png

LL.M. دانش آموزان Brooklyn Law School توانند دوره های خود را بر روی قانون عمومی ایالات متحده ، حقوق تجارت ، قانون مالکیت معنوی یا قانون پناهندگی و مهاجرت متمرکز کنند. LL.M. این برنامه درسی به وکلائی آموزش دیده در خارج از کشور ، دانش لازم برای تسلط بر گفتمان حقوقی ایالات متحده و تقویت مهارت های آنها برای تمرین در کشورهای خود را دارد. LL.M ما این برنامه شرایط دیگری را برای شرکت در آزمون وکالت در ایالت نیویورک برآورده می کند. شما به عنوان وکیل مجاز در حوزه های مختلف قضایی ، وکیل جهانی قرن بیست و یکم خواهید بود.

با نوآوری ما LL.M. برنامه ای که بیش از یک قرن برتری داشته باشد، ما به خواسته های دنیای جدیدی از قانون می پردازیم.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law.

The fundamental mission of Brooklyn Law School is to provide its students with the knowledge, skills, and ethical values needed for a career in the law. اطلاعات محدود