LL.M. در قانون چین

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

LL.M. در قانون چین

LL.M. (Master of Law) برنامه در حقوق چین یک برنامه حقوق فارغ التحصیل دانشگاهی است که توسط دانشکده حقوق KoGuan دانشگاه شانگهای جیانگ تانگ ، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های چین ارائه شده است. این برنامه با تمرکز بر قانون مدنی و تجاری چین است و به دانشجویان رشته حقوق و متخصصان حقوقی خارجی فرصتی عالی برای مطالعه قوانین و فرآیندهای قانونی چینی و مشارکت در تحقیقات حقوق چینی و تطبیقی ارائه می دهد.

این برنامه دو ساله شامل یک سال برنامه درسی مدرسه و یک سال تحقیق مستقل و نگارش پایان نامه است. همه LL.M. دوره ها (نگاه کنید به برنامه درسی) به زبان انگلیسی تدریس می شود و به طور خاص برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است. این دوره ها نه تنها توسط دانشکده منظم ما بلکه توسط کارشناسان تمرین های عمومی و خصوصی تدریس می شود. یک مشاور علمی به هر دانشجو اختصاص خواهد یافت تا بر تحقیقات خود و LL.M. نظارت کند. مقاله نویسی ما دانشجویان را ترغیب می کنیم که یک پایان نامه قابل چاپ بنویسند

دانشکده ما

دانشکده حقوق کوگوان در بین 10 دانشکده برتر حقوق در کشور قرار گرفته است. دانشکده های ما به دلیل برتری علمی و همچنین تعهد به دانشجویان شناخته شده اند. اعضای هیئت علمی و اداری برجسته ما همچنین با ادارات و ادارات مختلف دولتی ، دادگاه ها ، موسسات حقوقی ، شرکت های چند ملیتی و سایر موسسات مهم در کلان شهر شانگهای و فراتر از آن ، روابط محکمی برقرار کرده اند. این امر به دانشجویان ما انواع پیشنهادهای فوق برنامه را به صورت غیر اعتباری مانند ویزیت تحصیلی و فرصت های کارآموزی تضمین می کند. این برنامه هر دو بینش بی نظیری از سیستم حقوقی چین و تجربه عملی مهیج در شانگهای و چین به شما ارائه می دهد.

137805_Student3.jpgKoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137805_Student3.jpg" />

دانشجویان ما

LL.M. این برنامه علاقمند به جذب دانش آموزان فکری و متفکر از انواع سیستم های حقوقی و با برنامه های شغلی مختلف است. ما به عنوان یک برنامه فکری و فرهنگی متنوع ، ما از دانشجویان سراسر دنیا استقبال می کنیم. تنوع شرکت کنندگان در دوره LL.M. این برنامه به طور قابل توجهی به تجربه آموزشی همه دانش آموزان ما در دانشکده حقوق KoGuan کمک خواهد کرد. دانشجویان بین المللی می توانند دوستی مادام العمر با دانشجویان حقوقی KoGuan ، دانشکده ها و فارغ التحصیلان برقرار کنند و بخشی از شبکه جهانی فارغ التحصیلان حقوق کوگوان را تأسیس کنند.

الزامات درجه

دانشجویان موظفند حداقل 30 اعتبار دروس را (16 اعتبار دروس اجباری) تکمیل کرده و یک پایان نامه تحت نظر عضو هیئت علمی بنویسند.

برای کسب مدرک LL.M. مدرک ، دانشجویان باید:

 1. 26 اعتبار دروس را با موفقیت تکمیل کنید (6 اعتبار دروس اجباری)
 2. تحقیق مستقل را با موفقیت کامل کنید و LL.M. را بنویسید. پایان نامه تحت نظارت یک عضو هیئت علمی حقوقی کوگوان طی یک سال
 3. در هر ترم در کل کمتر از 14 اعتبار درسی شرکت کنید
 4. حداقل دو ترم در محل اقامت بگذرانید

برای سال تحقیق مستقل و LL.M. برای نوشتن پایان نامه ، دانشجویان ملزم به ماندن در شانگهای نیستند.

137810_southfacadedetailKoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" />

برنامه تحصیلی

LL.M. این برنامه به حداقل 26 ساعت اعتبار کار دوره کارشناسی ارشد نیاز دارد. برای لیستی از دوره های ارائه شده برای LL.M. دانشجویان ، لطفا برنامه درسی را به زبان انگلیسی ببینید. در حال حاضر حداقل 7 دوره برای هر ترم بسته به در دسترس بودن کادر آموزشی ارائه می شود.

لیست سخنرانی ها

قانون اداری چین JIANG Hongzhen
قانون مقایسه مالی چینی XU دونگن
قانون رقابت چینی سلام لیانگ
قانون محیط زیست چین ژائو Huiyu و گائو چی
قانون تجارت خارجی چین HU Jiaxiang
قانون سرمایه گذاری چین XU Xiaobing
عمل چینی حقوق بین الملل XU Xiaobing
حقوق بشر و مسائل مربوط به کار در چین WANG بن
قانون و توسعه در چین ZHENG Ge
قانون و جامعه چین ZHENG Ge
حاکمیت جهانی و کشمکش در چین ماتیاس وانولولبوش
قانون آیین دادرسی کیفری و کیفری چین SUN Weiping & CHEN Keqian
قانون شرکت چینی SHEN وی
قانون دریایی چین LIU Dan
قانون مالکیت معنوی چین وانگ جی
قانون ورشکستگی چین WANG Zhizhou
قانون و بازارهای مالی در چین چنگ Jinhua
قانون اساسی قانون اساسی چین لین یان
قانون قراردادهای چینی چن یونسی
خود را برای خدمات حقوقی آماده کنید XU Jingde

الزامات واجد شرایط بودن

برای پذیرش در دوره LL.M در نظر گرفته می شود. برنامه ، متقاضی باید دارای مدرک لیسانس باشد. ما به ویژه متقاضیان دارای مدارک زیر را دنبال می کنیم:

 1. شهروند غیر چینی
 2. مدرک لیسانس یا معادل آن را در چین یا یک کشور خارجی تکمیل کنید
 3. ثبت نام در یک قانون یا برنامه های مربوط به قانون
 4. واجد شرایط بودن برای اجرای قانون در یک حوزه قضایی خارج از سرزمین اصلی چین
 5. گزارش معتبر TOEFL (90 پوند) یا گزارش آیلتس آکادمیک (6 پوند)

(بلندگو بومی انگلیسی یا متقاضیان دارای مدرک لیسانس یا کارشناسی ارشد در کشورهای انگلیسی بومی می توانند از این الزام خارج شوند.)

137808_Student7.jpgKoGuan School of Law, Shanghai Jiao Tong University","author_url":"","source":""}" alt="137808_Student7.jpg" />

روش پذیرش

تصمیمات مربوط به پذیرش بصورت دورانی و با شروع ماه سپتامبر (ترم پاییز) انجام می شود. LL.M. کمیته پذیرش کل بسته برنامه را با دقت بررسی می کند و متقاضیان واجد شرایطی را انتخاب می کند که بهترین بهره را ببرند و از LL.M استفاده کنند. برنامه کمیته در اسرع وقت در مورد برنامه های فردی تصمیم گیری می کند.

در ارزیابی برنامه های کاربردی ، کمیته عواملی را در نظر می گیرد که شامل موارد زیر می شود:

 1. کارهای دانشگاهی ، مانند نمرات ، رتبه بندی کلاس ، انتشارات علمی
 2. توصیهنامهها
 3. دستاوردهای حرفه ای و شخصی
 4. تجربه حقوقی یا مشاغل قبلی در زمینه تدریس و تحقیق در حقوق ، خدمات دولتی ، دادگستری ، سازمان های دولتی بین المللی ، سازمان های مردم نهاد و اقدامات خصوصی
 5. مهارت زبان انگلیسی

تاریخ و مهلت های مهم

 • 31 مارس: مهلت درخواست بورس تحصیلی *
 • 31 مه: مهلت درخواست پشتیبانی از خود *
 • اواخر ژوئن: اعلان پذیرش *
 • اوایل سپتامبر: ترم پاییز آغاز می شود *

نحوه درخواست

مرحله 1: برنامه آنلاین را تکمیل کنید

 • http://isc.sjtu.edu.cn
 • چاپی ، امضاء و پیوست کردن یک عکس 2 اینچی بر روی فرم درخواست از سیستم برنامه آنلاین.

مرحله 2: هزینه برنامه را بپردازید

هزینه درخواست 800 CNY یا 130 دلار ، غیر قابل استرداد و غیر قابل انتقال است. پرداخت باید با استفاده از CNY یا USD انجام شود.

مرحله 3: اسناد برنامه را ارسال کنید

 • فرم درخواست از سیستم درخواست آنلاین
 • گواهینامه های درجه. باید اصل یا معتبر باشد (دفتر اسناد رسمی چینی یا انگلیسی هر دو قابل قبول هستند)
  (دانشجویانی که هنوز فارغ التحصیل نشده اند باید نامه رسمی از دانشگاه شما تهیه کنند که تاریخ فارغ التحصیلی مورد انتظار را نشان می دهد.)
 • رونوشت های رسمی. باید اصل یا معتبر باشد (دفتر اسناد رسمی چینی یا انگلیسی هر دو قابل قبول هستند)
 • گواهی زبان و گزارش نمره
 • یک نسخه از گذرنامه
 • دو عکس با اندازه گذرنامه
 • دو نامه توصیه ای از اساتید و دانشمندان با عناوین دانشگاهی بالاتر. باید شماره تلفن و آدرس ایمیل داوران را درج کنید
 • اطلاعیه حواله. نام و مشخصات پرداخت خود را مشخص کنید

بورس تحصیلی

تایپ کنید مدت زمان حمایت کردن پوشش
برنامه های کارشناسی ارشد از نوع A 2.5 سال حدود 70،000 CNY / سال شهریه کاملاً تحت پوشش ، بیمه درمانی ، و مسکن در محوطه دانشگاه و کمک هزینه ماهیانه (3،000 CNY در ماه)
برنامه های کارشناسی ارشد از نوع B 2.5 سال حدود 55000 CNY / سال شهریه کاملاً تحت پوشش ، بیمه درمانی و مسکن در محوطه دانشگاه و کمک هزینه ماهیانه (1700 CNY در ماه)
برنامه های کارشناسی ارشد از نوع C 2.5 سال حدود 40،000 CNY / سال شهریه کاملاً تحت پوشش ، بیمه درمانی و مسکن در محوطه دانشگاه

ما انواع متقاضیان بورسیه تحصیلی را برای متقاضیان ارائه می دهیم که این امر بر اساس تعالی دانشجویان است.

آخرین به روز رسانی اوت 2020

درباره این دانشگاه

On June 8, 2002, the Law School was established, and RMB 25 million yuan was earmarked to carry out the first phase of construction. The Law School thus entered into a period of rapid development. Whi ... اطلاعات بیشتر

On June 8, 2002, the Law School was established, and RMB 25 million yuan was earmarked to carry out the first phase of construction. The Law School thus entered into a period of rapid development. While sticking to its core mission of educating law undergraduates, the School obtained the right to confer master's degrees in 8 grade-2 disciplines and grade-1 disciplines in law, the right to confer the Juris in law specialty, as well as the right to confer the doctoral degree in constitutional law and administrative law. اطلاعات محدود