LL.M. قانون آلمان برای فارغ التحصیلان خارجی

عمومی

شرح برنامه

این مدرک کارشناسی ارشد حقوق آلمان برای فارغ التحصیلان خارجی یک مدرک محوری است که به تخصص های حقوقی حرفه ای منتهی می شود و به شما امکان می دهد مهارت های حقوقی خود را توسعه دهید.

برخلاف اکثر رشته های دیگر ، قوانین منحصر به فرد برای جوامعی است که آنها را به وجود آورده و از این رو از کشور به کشور دیگر متفاوت است. تقاضای روزافزون برای پزشکان قانونی با آگاهی عمیق از سیستم حقوقی آلمان وجود دارد.

با تکیه بر درجه قانونی قبلی که در خارج از کشور به دست آورده اید ، این برنامه درجه مهارت و مهارت ویژه ای را در قوانین آلمان ایجاد می کند و در عین حال تأکید ویژه ای را بر روی تحقیق می کند.

ماژول علمی روش ها به شما امکان می دهد تا هنگام انجام تحقیق مستقل از مهارت های روش شناختی و سیستماتیک خود که در طول برنامه مدرک ایجاد شده اند استفاده کنید - مهارت هایی که هنگام نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد خود ، که بخشی از برنامه است ، اعمال می کنید.

الزامات زبان

از آنجا که این برنامه درجه به طور کامل به زبان آلمانی آموزش داده می شود ، برای استفاده از زبان آلمانی باید مهارت داشته باشید (در سطح B2 چارچوب مشترک مرجع اروپایی زبانها ، همانطور که توسط DSH-1 یا گواهی معادل زبان مشهود است). اگر ابتدا باید زبان آلمانی خود را یاد بگیرید یا تکمیل کنید ، ممکن است علاقه مند به ارائه مقدماتی زبان آلمانی دانشگاه ، دوره های آلمانی Passau باشید .

امکانات

  • دانشکده حقوق University of Passau در آلمان از شهرت بسیار خوبی برخوردار است و مرتباً در رده بندی های مختلف دانشگاه به نتایج برتر می رسد
  • یک محیط چند فرهنگی به دلیل گرایش بین المللی دانشگاه و دانشکده حقوق به ویژه
  • دوره های آلمانی Passau دوره های آموزش زبان آلمانی را برای دانشجویان رشته حقوق طراحی می کند که برای دانشجویانی که در این LL.M ثبت نام کرده اند باز است. برنامه
  • شرکت در ماژول ها به همراه دانشجویان رشته حقوق آلمان
  • دستاوردهای دانشگاهی قبلی در سایر دانشگاه های آلمان ممکن است به این مدرک محاسبه شود

چشم انداز شغلی

LL.M. فارغ التحصیلان حقوق آلمان به طور معمول در موسسات حقوقی بین المللی در کشور خود کار می کنند ، جایی که مشاوره با مشتریان خارجی خود راجع به قوانین آلمان چه مستقیم و چه با کسب اطلاعات از یک شرکت حقوقی خبرنگار و ارائه پاسخ به شکلی که به راحتی توسط مشتری های آنها قابل درک است ، انجام می دهند. . یک نمونه از چنین مشتری می تواند یک شرکت تجاری خارجی باشد که قصد دارد کالاها یا خدمات خود را در بازار آلمان بفروشد.

به همین ترتیب ، پس از فارغ التحصیلی از این برنامه ، می توانید به مشتریان آلمانی در مورد سیستم حقوقی وطن خود توصیه کنید ، زیرا شرکتهایی که قصد تأسیس یک شرکت فرعی در خارج از کشور را دارند ، به عنوان مثال ، در مورد بسیاری از موضوعات ، مانند انتخاب فرم حقوقی مناسب ، به مشاوره حقوقی نیاز دارند. قوانین مالیاتی ، مقررات استخدامی و غیره.

این برنامه درجه علاوه بر ارائه تخصص مهم مربوط به کار ، شما را برای تحصیل در دوره دکترا نیز واجد شرایط می کند - در University of Passau یا دانشکده حقوق دانشگاه دانشگاه دیگر آلمان یا در واقع خارجی. با داشتن داشتن دو سیستم حقوقی متفاوت ، ممکن است در تحقیقات حقوقی تطبیقی شرکت کنید.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Since opening its doors to the public in 1978, the University of Passau has quickly developed into a first address in German academia. The University regularly attains top positions in academic rankin ... اطلاعات بیشتر

Since opening its doors to the public in 1978, the University of Passau has quickly developed into a first address in German academia. The University regularly attains top positions in academic rankings, most recently in the TImes Higher Education's 2019 World University Rankings, where it attained a place among the 20% best universities worldwide. اطلاعات محدود