LL.M. قانون در یک زمینه اروپایی و جهانی

عمومی

شرح برنامه

LL.M. قانون در یک زمینه اروپایی و جهانی

این برنامه مانند هیچ برنامه دیگری در اروپا ارائه نمی شود. این فقط یک برنامه دیگر با تمرکز بر حقوق اروپا و بین المللی نیست ، هدف ما آموزش حقوق در یک زمینه اروپایی و جهانی و انجام آن با یک دانشکده برتر بین المللی و استفاده از روش های جدید و تکنیک های آموزشی است.

132674_CGSL_LEGC_FUNDO.jpg

چرا قانون در یک بستر اروپایی و جهانی

 • قانون در حال تغییر است. وکلا به طور فزاینده ای باید در زمینه کثرت حوزه های قضایی و منابع حقوقی فعالیت کنند. در نتیجه ، تعداد فزاینده ای از بازیگران حقوقی (در دادگاه هایی مانند دادگاه های خارج از کشور و حتی در روند قانونگذاری) باید در حوزه های مختلف قضایی فعالیت کنند و با کار با منابع حقوقی مختلف راحت باشند.
 • در عین حال ، ادغام اقتصادی و اجتماعی شخصیت چند ملیتی پرونده هایی را که در آن وکلا فراخوانده می شوند به طور روزانه کمک کنند ، افزایش می یابد. این امر همچنین باعث ایجاد بازار بین المللی در حال ظهور خدمات حقوقی شده است. همه اینها نیاز به یک وکیل متفاوت از وکیل سنتی دارد که منحصراً در یک سیستم حقوقی خاص داخلی آموزش دیده است. این امر به یک آموزش حقوقی واقعاً بین المللی نیاز دارد ، جایی که دوره ها به طور خاص متناسب با چالش های این کثرت گرایی منابع حقوقی و قضایی طراحی شده اند. هدف این Master / LL.M است. درجه حقوق در یک زمینه اروپایی و جهانی.
 • این برنامه رویکرد تدریس را که جوزف وایلر با عنوان "قانون کامل" به کار گرفته است ، اتخاذ می کند. این نشانگر یک شکاف جسورانه تعلیم و تربیت و روشنفکرانه با روشهای سنتی تدریس قانون است.
 • دانشجویان ثبت نام شده در این دوره با تلاش بزرگی روبرو خواهند شد که اکثر آنها ناآشنا خواهند بود: این امر به یک سطح پایدار از تعهد ، آمادگی و تعامل بسیار بالا نیاز دارد. اما جوایز ثروتمند خواهد بود: هم در هیجان فکری و هم در شکل گیری حرفه ای.

اطلاعات برنامه

حضور و حضور در ECTS

این LL.M. یک برنامه یک ساله تمام وقت است که از سپتامبر تا جولای اجرا می شود. تقویم آکادمیک به سه ترم تقسیم می شود که به 12 ساعت کلاس در هفته ، 4 ساعت در روز ، که بطور کلی در صبح ها برگزار می شود ، از دوشنبه تا شنبه برگزار می شود.

نیمسال خارج از کشور

دانشجویان تشویق می شوند از توافق های مبادله با دانشکده های برتر حقوق آمریکا و اروپا استفاده کنند و در یک ترم اضافی در خارج از کشور شرکت کنند.

پایاننامهی کارشناسی ارشد

طبق اعلامیه بولونیا ، دانشجویان تایید شده در پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق ، مدرک فوق دیپلم دریافت می کنند.

دانشجویان برزیلی که در پایان نامه کارشناسی ارشد حقوق تصویب شده اند ، یک مدرک کارشناسی ارشد دریافت می کنند که ممکن است به عنوان "دیپلم دی مسترادو" در برزیل شناخته شود.

دانشجویان مجاز به ثبت نام در دوره های Advanced LL.M. هستند. در حقوق تجارت بین المللی ، مانند:

 • قراردادهای عرفی
 • مقایسه مالیات شرکت
 • قانون شرکت و تنظیم اوراق بهادار
 • مبانی حسابداری و امور مالی
 • قانون مالکیت معنوی و رقابت
 • قانون بین المللی انرژی
 • قانون بین المللی محیط زیست
 • تجارت حقوقی و جامعه در چین
 • تصمیم گیری استراتژیک برای وکلا
 • روند تحول چارچوب نهادی اتحادیه اروپا

درجه دو

Católica Global School of Law سه مدرک دوگانه را ارائه می دهد.

یکی با کالج کینگ در لندن تأسیس شده است. پس از اتمام مرحله آموزشی پهنای باند LL.M. در CGSL ، دانشجو می تواند با حضور در دوره ها و با بهره گیری از منابع کتابخانه در کالج کینگ ، در شعبه خاصی از حقوق جهانی تخصص CGSL ، و به او اجازه دهد یک قطعه بورس جهانی حقوقی را تولید کند.

دانشجویان Católica Global School of Law همچنین فرصتی برای ادامه تحصیل در برنامه MASTER OF Law (LL.M.) در دانشکده حقوق دانشگاه دانشگاه کرنل دارند . آنها یک تجربه علمی عالی بین المللی و همچنین دو درجه از مؤسسات مهم جهانی کسب می کنند. این مدرک تحصیلی اضافی از دانشگاه Ivy League همچنین به دانشجویان (مطابق با الزامات خاص در LL.M) اجازه می دهد تا برای امتحانات وکالت در نیویورک شرکت کنند.

Católica Global School of Law دانشجویان LL.M. این فرصت را دارند که تحصیلات خود را در برنامه MASTER OF Law (LL.M.) در دانشکده حقوق دانشگاه میشیگان ادامه دهند . آنها یک تجربه علمی عالی بین المللی و همچنین دو درجه از مؤسسات مهم جهانی کسب می کنند. این مدرک اضافی همچنین به دانشجویان (مطابق با الزامات خاص در LL.M) اجازه می دهد تا برای امتحانات وکالت در نیویورک شرکت کنند. دانشجویان پذیرفته شده از تخفیف 1/3 تخفیف در LL.M Michigan بهره مند می شوند. شهریه مهم

دانش آموزان Católica Global School of Law LL.M. اکنون فرصتی برای ادامه تحصیل در دانشکده حقوق دانشگاه بوستون دارند. آنها یک تجربه علمی بین المللی قوی و همچنین دو درجه از دو نهاد جهانی کسب می کنند. این مدرک اضافی همچنین به دانشجویان (مطابق با الزامات خاص در LL.M) اجازه می دهد تا برای امتحانات وکالت در نیویورک شرکت کنند.

بورس های تحصیلی و شهریه

بورس های تحصیلی ممکن است براساس شایستگی به تعداد محدودی از دانشجویان اعطا شود. برای درخواست ، لطفاً نامه ای را ارسال کنید که شرایط خاص شما را توصیف می کند.

هزینه های تحصیل

 • قانون LL.M در یک زمینه اروپایی: 14.000 یورو (سیاست اقساطی موجود)
 • پایان نامه کارشناسی ارشد: 1.700 یورو
 • ترم اضافی در خارج از کشور: 2.250 یورو

شرایط ورود

همه LL.M. داوطلبان باید درجه یک قانون را در اختیار داشته باشند.

اولویت ها به داوطلبان با سابقه تحصیلی قوی داده خواهد شد.

شما می توانید درخواست خود را در هر زمان ارسال کنید.

LL.M. برنامه ها باید با کلیه مستندات مورد نیاز تکمیل شوند. به متقاضیان موفق نامه رسمی پذیرش ارسال می شود.

متقاضیان باید مدارک زیر را ارسال کنند:

 • دو توصیه نامه (به انگلیسی یا پرتغالی)
 • رونوشت های رسمی از مدارس شرکت شده (به زبان انگلیسی یا پرتغالی).
 • برنامه درسی ویتا (به انگلیسی) با تاریخ و طول مدت کار (حداکثر دو صفحه)
 • نامه رسمی اعزام برای دانشجویان با حمایت شرکتها یا سازمانهای دیگر
 • گزارش نمره رسمی تافل / آیلتس یا گواهینامه.
 • کپی کارت شناسایی یا گذرنامه
 • 1 عکس

مطالب مورد نیاز (نسخه های تأیید شده از اسناد اصلی) باید برای:

GEFAP | Universidade Católica Portuguesa

پالما د سیما | 1649-023 Lisboa | کشور پرتغال

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal educatio ... اطلاعات بیشتر

Católica Global School of Law was established in 2009 at the Law School of the Catholic University of Portugal and has become the center of the Católica's growing focus on international legal education. Since its founding, Católica Global School of Law has been successful in achieving a series of goals: it has attracted a remarkable group of scholars and classes of graduate students, both coming from prestigious law schools from all over the world; it has launched three states of the art programs (an LL.M. Law in a European and Global Context, an Advanced LL.M. in International Business Law and a Global Ph.D. in Law); and it is becoming an important center of graduate teaching and research in law from a global perspective in Lisbon. The quality of its programs has been consistently recognized by the Financial Times, which has selected Católica Global School of Law as one of the most innovative law schools in the world, with its LL.M. programs being included for the fourth consecutive year in this prestigious selection. اطلاعات محدود