بررسی اجمالی

اگر برنامه ریزی حرفه ای در حرفه ی حقوقی داشته باشید، درجه LLB ما یک معیار جامع را ارائه می دهد که می تواند اولین قدم برای تبدیل شدن به یک وکیل اسکاتلندی یا ورود به سایر بخش های معتبر باشد.

University of Stirling LLB ارائه می دهد دانش عمیق و درک اصول حقوقی، نظریه ها، نهادها و قوانین - و همچنین متن های اجتماعی و سیاسی گسترده تر که در آن قانون عمل می کند. شما از دانش کارکنان متخصص ما، که تحقیقات خود در مورد حرفه حقوقی به طور گسترده ای منتشر شده است و به برنامه LLB ارسال می شود، بهره مند خواهید شد. شما همچنین می توانید مطمئن باشید که همه چیز شما در حال یادگیری مطابق با بالاترین استانداردهای حرفه ای، به عنوان LLB ما Hons توسط انجمن قانون اسکاتلند و دانشکده Advocates معتبر است.

سفرهای منظمی به شما فرصتی میدهد تا تجربه کنید که چگونه دادگاهها در عمل عمل می کنند، در حالی که یک قرار دادن اختیاری در یک سازمان حقوقی، شما را در درک جامع از آنچه زندگی حرفه ای است، فراهم می کند. فارغ التحصیلان LLB ما به طیف گسترده ای از حرفه ای موفق شده اند، و LLB ما درجه دقیق است که توسعه مهارت های فکری و شخصی مهم است. به همین دلیل است که فارغ التحصیلان ما برای کارفرمایان هر دو در حرفه حقوقی و فراتر از آن جذاب هستند.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

# 1 اعتبار شده توسط انجمن قانون اسکاتلند و دانشکده Advocates - بدن های حرفه ای برای وکلای اسکاتلند

# 2 در مدرسه حقوقی کوچک و دوستانه، به سرعت به کارکنان و همکاران خود آگاه شوید

# 3 با این دوره یا LLB خود را با LLB فارغ التحصیل ما کسب کنید

مجوز حرفه ای

لیبرتی استرلینگ توسط انجمن قانون اسکاتلند و دانشکده Advocates، که سازمان های حرفه ای برای وکلای اسکاتلندی هستند، معتبر هستند.

Faculty of Advocates logo

جزئیات دوره

اهداف اصلی LLB عبارتند از:

 • ارائه دانش و درک عمیق از درک:
  • اصول، مفاهیم، ​​ارزش ها و قوانین اساسی سیستم حقوقی اسکاتلند.
  • زمینه گسترده تر که در آن سیستم حقوقی اسکاتلند کار می کند.
  • نهادهای قانونی اصلی و رویه های قانونی اسکاتلند.
 • توسعه مهارت های حل مسئله و تحقیق قانونی، و همچنین مهارت های فکری قابل انتقال بیشتر که در عمل قانون و طیف وسیعی از حرفه ها هستند، توسعه می یابد.
 • درک عمیق و درک لازم برای پیشرفت به تحصیلات بیشتر در قانون و حرفه ای به عنوان وکیل یا در زمینه های چند رشته ای که شامل قانون است، ارائه کنید.
 • فارغ التحصیلان را با دانش، درک و مهارت هایی که به نفع آنها به عنوان افراد، به حرفه حرفه ای اسکاتلند و به طور کلی جامعه به ارمغان می آورد.

درس دادن

آموزش از طریق سخنرانی ها و سمینارها تحویل داده می شود. شما همچنین یک تحقیق مستقل تحت نظارت یک عضو از کارکنان انجام خواهید داد و یک پایان نامه را در مورد موضوع قانونی انتخاب خود در سال آخر خود ارائه دهید.

ارزیابی

ارزیابی توسط آزمون و کارشناسی ارشد است.

فرصت های شغلی

یک ویژگی محبوب از دوره LLB ما فرصتی است برای مطالعه یک ماژول کار در سال 3. شما با یک قانون حقوقی معتبر یا سازمان مرتبط با قانون قرار داده می شود، به شما فرصت می دهد تا پیوند یادگیری را با تمرین و فکر به عمل انجام دهید.

تحصیل خارج از کشور

به عنوان یک University of Stirling ، شما می توانید فرصتی برای گسترش افق های خود و تحصیل در خارج از کشور از طریق ارتباطات خوبی با چندین دانشگاه بین المللی داشته باشید.

در مورد تحصیل در خارج از کشور بیشتر بدانید.

تماس

تیکس کوچولو، دانشکده هنر و علوم انسانی

44 (0) 1786 466416

talittle@stir.ac.uk

هزینه ها - 2018/2019

 • دانشجویان خارج از کشور (غیر اتحادیه اروپا) £ 12،140.00
 • دانش آموزان اسکاتلند و اتحادیه اروپا £ 1،820.00
 • دانش آموزان از بقیه انگلیس £ 9،250
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 3 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Stirling »

این دوره واقع در پردیس
Duration
48 
پاره وقت
تمام وقت
Price
1,820 GBP
دانشجویان خارج از کشور (غیر اتحادیه اروپا): £ 12،140 - دانش آموزان اسکاتلند و اتحادیه اروپا: £ 1،820 - دانش آموزان از سایر نقاط بریتانیا: £ 9،250