LLB (لیسانس) قانون وضعیت ارشد

عمومی

شرح برنامه

لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات در این سایت مربوط به برنامه شروع در ماه سپتامبر 2016 است.

LLB لیسانس ارشد برنامه وضعیت جدید است گرینویچ - مصرف برای اولین بار از دانش آموزان در سپتامبر 2015 آغاز شده - و آن را با هدف ساخت در موفقیت برنامه LLB قانون لیسانس خوب خود. برنامه ارشد وضعیت دو سال مدرک حقوق مقدماتی به طور خاص برای دانش آموزان که در حال حاضر نگه داشتن مدرک کارشناسی در رشته دیگر طراحی شده است. اتمام موفقیت آمیز این برنامه اجازه می دهد فارغ التحصیلان برای رفتن بر روی به انجام آموزش های بیشتری مورد نیاز به منظور واجد شرایط برای تمرین، در انگلستان و ولز، به عنوان یک مشاور حقوقی یا وکیل مدافع.

برنامه آموزش دانشگاهی صدا در قانون را فراهم می کند. این ترکیب کسب دانش از قانون اساسی با توسعه مهارت های گسترده تر انتقال. هر جا که ممکن است، به دنبال به جای قانون در زمینه وسیع تری از مسائل اجتماعی، سیاسی، اخلاقی و اقتصادی است.

می خواهید بیشتر بدانید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه - از جمله محتوا، هزینه های برنامه و حالت مطالعه - و مطالعه با دانشکده حقوق در دانشگاه گرینویچ، لطفا فرم را به سمت راست و تکمیل دانشکده حقوق در تماس با شما از طریق ایمیل دریافت کنید.

آخرین به روز رسانی اوت 2016

درباره این دانشگاه

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... اطلاعات بیشتر

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. اطلاعات محدود
لندن , روچستر + 1 بیشتر کمتر