LLB (لیسانس) قانون

عمومی

شرح برنامه

لطفا توجه داشته باشید که اطلاعات در این سایت مربوط به برنامه شروع در ماه سپتامبر 2016 است.

برنامه LLB قانون لیسانس سه سال مدرک حقوق مقدماتی است. اتمام موفقیت آمیز از درجه اجازه خواهد داد که فارغ التحصیلان برای رفتن بر روی به انجام آموزش های بیشتری مورد نیاز به منظور واجد شرایط برای تمرین، در انگلستان و ولز، به عنوان یک مشاور حقوقی یا وکیل مدافع.

علاوه بر دانش هسته ای مورد نیاز برای مدرک حقوق مقدماتی، به شما این فرصت را به مطالعه طیف گسترده ای از دوره های تخصصی داشته باشد. این برنامه شما را با مهارت های قابل انتقال عملی است که شما را برای اشتغال در آینده آماده، هر دو در حرفه های حقوقی و در محیط وسیعتر حرفه ای مجهز است.

شما می توانید از ارائه از سخنرانان مهمان و حوادث شبکه با کارفرمایان، نهادهای حرفه ای و فارغ التحصیلان که شما با برنامه ریزی شغلی شما کمک خواهد کرد بهره مند شوند. همچنین شما می خواهد دسترسی به کارگاه ها و برنامه های مختلف برای شما را با CV و کار برنامه های خود و در حال توسعه حضور دیجیتال و حرفه ای کمک داشته باشد.

دانشکده حقوق است لینک های خوب با تعدادی از کارفرمایان در لندن، از جمله شرکت های حقوقی، اتاق های Barristers در و موسسات مالی. فرصت های ممکن است برای دانشجویان حقوق LLB لیسانس برای درخواست دادن، کارآموزی و طرح های نظارت با انواع کارفرمایان در بخش های حقوقی و نظارتی.

دانش آموزان LLB قانون لیسانس نیز قادر به اعمال به انجام حرفه ای بونو کار را از طریق طرح های مختلف اجرا شده توسط مدرسه هستند. این خدمات عبارتند از مرکز مشاوره حقوقی ما، برنده 2015 LawWorks و نرم افزار دادستان عمومی دانشجویی جایزه بونو برای تاثیر فوق العاده ای در جامعه آن است. مرکز دانش آموزان انتخاب شده به همکاری نزدیک با وکیل داوطلب و ارشد وکیل نظارت بر این مرکز به ارائه مشاوره به عموم مردم را قادر می سازد.

بی گناهی پروژه لندن نیز از دانشکده حقوق را اجرا کنید. در حال حاضر یکی از تنها ده پروژه های بین المللی به عنوان اعضای معصومیت شبکه مستقر در ایالات متحده، و تنها عضو UK پذیرفته، پروژه دانش آموزان ما را قادر می سازد به درخواست برای کار بر روی موارد واقعی در مورد سقط جنین از عدالت است. این کار مهم می تواند به ارائه برنامه های کاربردی درخواست تجدید نظر به قانون کمیسیون بررسی موارد منجر شود.

این مدرسه دارای یک سنت از فعالیت های فوق، از جمله جامعه قانون دانشجویان اداره. دانش آموزان می توانند برای LLB برای مشتری ما مصاحبه و یا mooting تیم به منظور پیشبرد مهارت و تجربه خود انتخاب شود. Mooting است یک بحث فرضی در یک محیط دادگاه. ما دانش آموزان LLB قانون لیسانس فینالیست در OUP و BPP ملی Mooting مسابقه 2014-15 بود.

می خواهید بیشتر بدانید؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه - از جمله محتوا، هزینه های برنامه و حالت مطالعه - و مطالعه با دانشکده حقوق در دانشگاه گرینویچ، لطفا فرم را به سمت راست و تکمیل دانشکده حقوق در تماس با شما از طریق ایمیل دریافت کنید.

آخرین به روز رسانی اوت 2016

درباره این دانشگاه

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, th ... اطلاعات بیشتر

Greenwich has scooped top spot in the London league table for student satisfaction, for the second year running. In the latest Sunday Times University Guide league table, published on 12 September, the university is ranked 26th for student satisfaction, out of 122 institutions in the UK, putting it ahead of all other universities in the capital. اطلاعات محدود
لندن , روچستر + 1 بیشتر کمتر